oğluna ağlayan kaynana

yenigelinim

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
190
182
36
Kayinvalidemle telefonda sohbet ederken 4 gun once arı sokmuştu biraz şişti geçti dedim neyse güldü çiçek gibisin çiçek sanmış dedi güldü geçtik akşam oğluyla konuşurken vay kızımı arı nasıl buldu diye ağlamış telefonu kapatıp yanıma geldi vay ona bunu söyledinde annem kızımı nerden buldu diye ağlıyormusta sizce de çok saçma değilmi

Belki ağlamamıştır eşiniz abartmıştır ses tonu bozuksa falan, sizi çok sevdiğini belirtmek için öyle demiş olabilir. Erkekler bazen farklı algılıyorlar, yok gerçekten hüngür hüngür ağladıysa başka bir sorunu vardır, arı da sizi sokunca herşey üstüste gelmiş olabilir :)

Kayinvalidemle telefonda sohbet ederken 4 gun once arı sokmuştu biraz şişti geçti dedim neyse güldü çiçek gibisin çiçek sanmış dedi güldü geçtik akşam oğluyla konuşurken vay kızımı arı nasıl buldu diye ağlamış telefonu kapatıp yanıma geldi vay ona bunu söyledinde annem kızımı nerden buldu diye ağlıyormusta sizce de çok saçma değilmi
Geçmiş olsun ama ayyy çok saçma yaaa ağlamaya yer bulamamış :KK70:

Benim kayınvalidem de başım ağrıyor desek beyin kanseriyim demişiz gibi tepki gösterir. Bizimki ciddi rol yapmıyor onu biliyorum da sizinki oğluna show yapmış gibi, gerçekten saçma olmuş.:KK70:
Show olduğunu anlamaz
Başlık oğluna ağlayan olunca oğlunu arı soktu da dayanamadı ağladı gibi olmuş.

Yok aglamamistir kayınvalideniz, gözüne toz kaçmıştır.:KK53:
Beni soktu arı diyirum bana gülüyor da oğluyla konusurken ağlıyor :)

seneye Oscar kesin Türkiyede

bu kv alır kesin

sonra da yarın size kötü bir şey dediğinde ben onu çok düşünüyorum da vs vs diyecek

eşiniz de normal değil

ne ağlıyorsun dememiş mi

sana ne x i arı sokmasından

hani bebek vs olsa onu soksa da laf etse yine anlarım da sizi sokmuş yani

size bu aşamada en büyük tavsiye

mesafe eşiniz de laftan anlar gibi değil

eşiniz olmadan telefonla da yüz yüze de görüşmeyin

her şeyi duysun görsün

X