oğluşuma isim için bakar mısınız?

slvmsstr

pamuşum yumuşum oğluşum:)
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
2.618
33
Eren
mirza
miraç
emir ali
sizce hangisi çok kararsızım ve son ana bırakmak istemiorum da..............

carefully

Guru
Kayıtlı Üye
29 Şubat 2008
1.705
305
egemen poyraz kuzey barçın toygar aklında bulunsun. ama senin seçtiklerinden eren olabilir. sağlıkla kucağına almanı dilerim....

Libyana

Allah var, Allah yâr...
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2008
6.007
29
Seçtiğiniz bütün isimler birbirinden güzel hakikaten.
Lakin ben Mirza diyorum..
Bu isme karşı sempatim var;oğlum olursa inşaAllah;düşündüğüm isimler arasında;çok asil buluyorum.
Mirza;hükümdar soyunda gelen;padişah ünvanı..
Osmanlıcada karşılığı:Reis. Bey. * Büyük kimselerin çocuğu. Beyzâde. * Bazı ıslâm topluluğunda iyi sülâleden olanlara, şehzâdelere, seyyidlere verilen ünvan..

viyole

N & E & A
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2009
1.797
1
Allah sağlıkla kucağına almanı nasip etsin arkadaşım düşündüğün isimlerin hepsi güzel ama bence emir ali daha bir hoş :nazar:

nenone

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2009
22
0
Eren yada Emir Ali yada EREN EMıR ALı 3 ü de olsun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1980 gün geçti.

slvmsstr

pamuşum yumuşum oğluşum:)
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2009
2.618
33
çok sağolun kızlar yorumlarınız için allah herkesin bebişlerini sağ salim kucağına almayı nasip etsin ama biraz daha yoruma ihtiyacım var sanki pek önde giden isim yok gibi:)

hayat..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ağustos 2009
44
1
29
Seçtiğiniz bütün isimler birbirinden güzel hakikaten.
Lakin ben Mirza diyorum..
Bu isme karşı sempatim var;oğlum olursa inşaAllah;düşündüğüm isimler arasında;çok asil buluyorum.
Mirza;hükümdar soyunda gelen;padişah ünvanı..
Osmanlıcada karşılığı:Reis. Bey. * Büyük kimselerin çocuğu. Beyzâde. * Bazı İslâm topluluğunda iyi sülâleden olanlara, şehzâdelere, seyyidlere verilen ünvan..

bence mirza anlamıda çok güzelmiş.allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inş.:emir_bebek: