Öğrencilerim için yardım... 🙏 🙏

_kybele_

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
537
373
33
Bunun yeri burası değil belki ama kendime çok dert ettim. Çok sevdiğim ve başarılı bir öğrencim var ben dershane öğretmeniydim ve burslu okuyordu. İnanın sürekli evden bisküvi getiren otobüs parasının hesabını yapan bir kız. Neyse konumuz o değil bir şekilde okul, burs, kredi, çalışarak eğitimini tamamlayacak ama karşısına çıkan ilk engel ingilizce hazırlık kitapları...
Elinde bu kitaptan olupta paylaşmak isteyen çıkar mı?

Eklentiler

• Screenshot_20210925_210920.jpg
    Screenshot_20210925_210920.jpg
    149,8 KB · Görüntüleme: 116
Siz ne iyisiniz yaaaa ❤️ Keşke elimde olsa da yardım edebilseydim. Rabbim o kardeşimizin her işini hayra çıkarsın inşallah.

Siz ne iyisiniz yaaaa ❤️ Keşke elimde olsa da yardım edebilseydim. Rabbim o kardeşimizin her işini hayra çıkarsın inşallah.
Teşekkür ederim ama bu konuda pek bişey yapamadım benimde işsiz oldugum bir süreç sadece 1.kitapları alabildim. Konu hala geçerli. Belki elinde olan vardır.

Bunun yeri burası değil belki ama kendime çok dert ettim. Çok sevdiğim ve başarılı bir öğrencim var ben dershane öğretmeniydim ve burslu okuyordu. İnanın sürekli evden bisküvi getiren otobüs parasının hesabını yapan bir kız. Neyse konumuz o değil bir şekilde okul, burs, kredi, çalışarak eğitimini tamamlayacak ama karşısına çıkan ilk engel ingilizce hazırlık kitapları...
Elinde bu kitaptan olupta paylaşmak isteyen çıkar mı?
Merhaba kardeşimin de bursa çok ihtiyacı var. Herhangi bir güvenilir kurum kuruluş buldunuz mu?

X