Günlük Kombinler Öğretmen diz üstü etek giyebiliyor mu?

Kombin yarat, stilini oluştur, trendleri belirle, trendleri keşfet, stilini tasarla, tarzını paylaş, setlerini yarat, markaları takip et, kreasyonları keşfet, kombinlerini paylaş, moda grubunu oluştur, moda önerileri al, moda önerileri paylaş...

Yagmurddd

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2021
5
0
30
Merhaba öğretmenler diz üstü etek giyebiliyor mu? Yeni öğretmen oldum uyarı alırım diye korkuyorum

Son düzenleme:
Oncelıkle hayırlı olsun, yönetmelikte aradığınız butun bilgiler mevcut, etek boyu diz üstünde ve yırtmaçlı olmaz, terlık tıpı sandelet giyilmez..
Mesela erkekler ıcın de sakallı ve kravatsız gelınemez, fakat sendıka eylemleri var, ögretmen kendısını nasıl rahat hıssederse oyle gelsın diye.. O yuzden pek karısan cıkmıyor. Şuan sendıkanız yoktur.. O yuzden temkınli olun derim.

Merhaba öğretmenler diz üstü etek giyebiliyor mu? Yeni öğretmen oldum uyarı alırım diye korkuyorum Eki Görüntüle 2859897
Merhaba. Kamuda mı göreve başladınız? Hayılrı olsun . Diz üstü etek, terlik, sandalet giyilmiyor. Fazla makyaj, büyük küpeler takılmıyor. Okul öncesi ya da sınıf öğretmeni iseniz gün boyu eğileceğiniz için siz de rahat edemezsiniz zaten.

Bende memurum biz her türlü herşeyi giyiyoruz. Tabi askılı, şort falan giymiyoruz. Biraz da amirinize bağlı. Fotoğraftaki elbise gayet makul bizde.

Oncelıkle hayırlı olsun, yönetmelikte aradığınız butun bilgiler mevcut, etek boyu diz üstünde ve yırtmaçlı olmaz, terlık tıpı sandelet giyilmez..
Mesela erkekler ıcın de sakallı ve kravatsız gelınemez, fakat sendıka eylemleri var, ögretmen kendısını nasıl rahat hıssederse oyle gelsın diye.. O yuzden pek karısan cıkmıyor. Şuan sendıkanız yoktur.. O yuzden temkınli olun derim.
Bu kadarını bilmiyorsa bile, artık bilecek

Ben topuklu ayakkabı giydim diye müdüre şikayet etmişti bir veli.
Çarşaf bile giyip gitseniz, niye yüzü görünüyor diye şikayet edecek tipler var maalesef. Umarım böyle insanlarla karşılaşmazsınız. Bunlar sorunlu tipler.

Kiyafet yonetmeligi kalmadi hocam merak etmyin..bizde salvarla,mini etekle,askiliyla,sakalla,kotla,erkeklerde uzun sacla, vs..her turlu gelen var. Eger idareciniz huysuz biri degilse,problm ckarmak icin yer arayan bi tip deglse sorun olcgni sanmyorum.. hayirli olsun..sabirlar ve basarilar diliyorum. Cok da tatli olmssnz cok yakisms. Goze batan bi yer yok bnce :)

Ben topuklu ayakkabı giydim diye müdüre şikayet etmişti bir veli.
Çarşaf bile giyip gitseniz, niye yüzü görünüyor diye şikayet edecek tipler var maalesef. Umarım böyle insanlarla karşılaşmazsınız. Bunlar sorunlu tipler.
Şikâyeti neydi. Daha doğruya müdür bunu size nasıl belirtti? Çok saçma bu

Kiyafet yonetmeligi kalmadi hocam merak etmyin..bizde salvarla,mini etekle,askiliyla,sakalla,kotla,erkeklerde uzun sacla, vs..her turlu gelen var. Eger idareciniz huysuz biri degilse,problm ckarmak icin yer arayan bi tip deglse sorun olcgni sanmyorum.. hayirli olsun..sabirlar ve basarilar diliyorum. Cok da tatli olmssnz cok yakisms. Goze batan bi yer yok bnce :)
Teşekkür ederim 🙏

Kılık kıyafet yönetmeliğinde yasak diye biliyorum fakat sendikal karalar doğrultusunda pek müdahale edilmiyor

Kime ne giyebilir tabii?
Ne ogretmenlerimiz vardi biz bile hayran hayran bakardik:KK66:
Isteyen diz ustu ile isteyen turbanla ders isler..
Ozguruz.

Şikâyeti neydi. Daha doğruya müdür bunu size nasıl belirtti? Çok saçma bu
Saçma ama özel okullarda öncelik veli oluyor genelde.
Müdüre yönetmeliği söyledim, bişey diyemedi, idare et hocam dedi. Onlar da biliyor neyin ne olduğunu ama işte. Topuklu ayakkabı çocuğu için kötü örnekmiş. Bahsi geçen topuklu ayakkabının topuğu da 5 cm falan.

X