Ogretmenin kizima tokat atmasi

Kızınızın okulunu değiştirmenize sevindim öğretmenin tavır ve söylemleri hiç hoş değil siz yine de diğer velileri uyarın temkinli olsunlar işini severek yapan biri değil belli ki iyi eşiniz sakin kalmış ben o adamı döverdim
O çevreyi şuan görmüyorum çok şükür. 3 veliden aldığım izlenim resmen memnunlar hatta biri bilerek özellikle seçmiş belkide üstüne para vererek başarılı olacak ya yavrusu 😳
Çok uzaklaşmamaya çalışın servisle gidecek uzaklıkta olun. Bir kere kayıt oldu adres değişikliği kaydınızı düşürmez. O okuldan mezun olur çocuğunuz.
İnşallah buluruz. Yaşanan felaketten dolayi sanıyorum gerçek anlamda ev yok inşallah buluruz çünkü resmen öğretmenden ayrılmak korkulu rüyam 🤷‍♀️ inşallah buna gerek kalmaz 🙂

Merhaba hanimlar.
Kizim 1. Sinifa yeni basladi. 1 haftadir okula servis ile gidiyor. Ogretmen 2. Yada 3. Gundu sanirim gruptan bir kac veli ismi yazdi bu cocuklarin velisi benimle gorussun. Gorustum direk herkesin icinde bu cocuk bir hastalik gecirdi mi dedi😐 cok sasirdim hayir dedim neden boyle birsey sordunuz bakicaz ileride doktora gidebilir dedi. Sasirdim cunku bu gune kadar zeki hemen ogrenen hatta cevrede yeni tanistigi insanlar tarafindan bu anlamda ilgi ceken bir cocuktu. Neyse sonrasinda hanim efendi kiziniz surekli tuvalete gidiyor sonra suyla oynuyor dedi. Bende evde de sik tuvalete gittigini gecen yil bu sebeple idrar tahlili yapildigini temiz ciktigini doktorun bu yaslarda olabilecek birsey oldugunu dile getirdim. Yalan soylemedigini bilmesini istedim. Evde kizimi uyardim. Birde kizim icin yavas dedi. Sonraki gunler artik yavas degil yanlis anlamisim dedi. Ama neredeyse nhergunnn grupta ismim yaziliyor gidiyorum ayni kiziniz sik tuvalete gidip oyun oynuyor. Haliyle cok uzuluyorum bunuda nasil vazgeciririm onunda yardimini istiyorum. Derken sali cikisa dogru beni aradi o asiri sert ogretmen gitti o kadar sakin ki nasilsiniz hanim efendi diye girdi konuya sasirdim. Direk bugun eve gelince kiziniz ogretmenim beni dovdu derse inanmayin dedi. Ne alakasi var hocam neden boyle birsey soylesin dedim yok cocuklar yalan soyler ondan dedim dedi sonra guzel guzel baska seyler konustu.Tabi icime dert oldu ben tekrar neden bu sekilde soylediniz dedim ya iste kizdim ama aslaaaa ten temasi olmadi dokunmadim bile dedi. Kizim eve gelene kadar icim icimi yedi eve geldi kizima direk acrim konuyu bugun ne oldu ogretmenin kizdi mi dedim anlatmaya basladi. Tuvalete gitmek istemis hayir demis. Kizimda altina kacirmamak icin tekrar soylemis. Git bi daha gelme gibi birsey soylemis. Kizim sinifa geri gelince ogrendiklerini okutmaya calismis kizim okuyamamis ardinddan kizima tokat atmis 😔😔😔 kizimin gosterdigi siddetli ayrica. Hemen gruptan bir veliyo aradim cocuguna sordu cocuk bire bir ayni seyi anlatti. Esime soyledim ogretmeni aradi okul disinda gorustuler. Ama esim sacma bir sekilde sakon gorusme yapti once red etmis sonra konu nereli olduguna gelmis hemseri cikinca adam cok uzulmusteee bir anda anlatmis kendime kizdim kadini aramasam anlamayacakti kendimi gaktim diye demis. Madem ayni koyluyuz bundan sonra kizin bende cok iyi yerlere gelecek demis ! Eve geldi esime acayip sekilde kizdim ne demek tokat atan ogretmenle sohbet etmek diye. Gece sabaha kadar uyku girmedi gozume. Sabah oldu saatler geciyo ama icim sikiliyor daraliyorum dayanamiyorum. Gorumcemi aradim boyle boyle diye oda cildirdi gidicez gorusucez kardesim istedigini konussun dedi. Sonra ogretmen beni gun icinde bir kez kizinizin sulugu yok su getirin diye aradi. Servis hostesini araadim suluk aracta kalmis diye o sirada ben aglarken anlattim kadinda o bey tamda oyle biri yandiniz isiniz cok zor yalan olmasin siddet duymadim hic ama cocuklari beden dersine bile cikartmaz ders aksamadin diye. Basarili ama gaddar bir ogretmen diye. Neyse aksama dogru yine beni aradi hanim efendi kiziniz bugun tuvaletten hic gelmiyor diye. X bey dun yasananlardan dolayi olmasin o dedim. Ben kendimi yaktim zaten hic bisey olmadi dedi. Evet dedim kendinizi ele verdiniz. İyi dedi bundan sonra ilgilenmiyorum gelmesin sinifa umursamiyorum dedi. Bebegimin aglama sesini bahane etti ben sizi dyamiyorum konusamicam dedi kapatti. Gorumcemi aradim ben okula gidiyorum diye oda geldi gittik. Bahce kapisinda herkes duydu ve ben isim vermesemfe herkes nokta atisi tahminde bulundu. İceri girdik kaynimda geldi pesimizden olay buyudu tabi. Mudur yardimcisi mudur cikti simdi hic konusmayalim cocukta daha cok yipranmasin dedi. Ogretmen hepimizin gozu onunde boyle dokundum diyerek halaa cocugumun suratina kucuk kucuk vuruyor o sirada biz cocugu hemen cektik...

ogretmen hakkinda herkes cok sinirli agresif oldugunu dile getiriyor. Sinifi basarili olurmus. Birde bir veliye ben senin cocugunu adam ederim daha dur ama ilk gunler olmaz okuldan sogumasin ddi bunu soylerken gozlerini korkunc sekilde firlatiyor resmen adam 😟

Simdi biz ne yapacagiz. Gecen yilda cok baska birseyden ogretmen degistirdik. Ogretmenin yeni ogrenci istememesinden dolayi uzun sure problem yasadik. Simdi nelwr olacak bilmiyorum. Kizim bu gune kadar ogretmenini cok cok seviyordu bu arada. Hele arkadaslariyla iletisimi cok guzel. Cok yakin arkadaslari oldu bu kadar kisa surede. Cok uzun yazdim biliyorum 😔 Bugun gidicez gorusmeye ama biz ne yapmaliyiz. Kizim sinifim degismesin anne arkadaslarimi cok seviyorum diyor. Ama bu saatten sonra nasil olur bilemiyorum. Dunden sonra tekrar siddet gosterebilecegini sanmiyorum. Ama cocugu umursamazsa yada ileride not verecegi donemde kizimi ayrica zorlarsa. Dusun dusun ne yapacagimi bilemiyorum.

Ozellikle bilgisi olan arkadaslarim beni dogru bir sekilde yonlendirir misiniz 😟 ne yapmamiz nasil yapmamiz dogru olan.

Son not ogretmene cumartesi gunu doktora gidecegimizi tum tahlilleri yaptiracagimizi soyledigimiz halde dun tekrar ariyor

guncelleme yapmak istiyorum.
1. De istedigim sonucu alamayinca 2. Kez meb cagri merkezine basvuru yapildi
Okula dilekce verildi
Cimere kayit oluturuldu sinif degisim talebide yazildi.
ilce milli egitime dilekce verildi takibi icin pazartesi tekrar gidicem
il milli egitime gidildi
Bir arkadasimizin onerisi ile pazartesi gunu cocuk pskiloguna randevu alindi. Sinifta mutsuz olduguna dair rapor talep edicez. Bu raporu insallah tekrar ilce mem ve okul rehberligine goturup acil degisim talebinde bulunucam

Son güncellemeyi yapmamisim olaydan sonra kızımın okulunu degistirdik. Birde son olarak muhakkik yeni atandı kızım ve ben daha yeni ifademizi verdik. Artık unutmak istiyorum ve en başta kızımın unutnasini
Şikayet et mutlaka

Kardeşimin başına benzer olaylar geldi çocuk okuldan soğudu hep zorbalığa falan uğradı.ilkokul önemli okulu değiştirip hocayı şikayet etmeniz iyi olmuş ama kızınızın wc gidip oyun oynama davranışları devam ediyorsa bence bir uzmandan yardım alın aynı yaşlarda kuzenlerim var hiç öyle şey duymadım.anaokuluna gitmedi mi kızınız orada biraz olsun öğretmeleri lazımdı belirli kuralları.

Şikayet et mutlaka
Ettim canim sonuclandi fakat sonucunu bana soulemediler sadece sonuclandigina dair bilgi geldi ben kizimi kurtardim yapacagimida yaptim.Ne olmustur bilmiyorum ama o veliler o ogretmenden kurtulmayi hak etmiyorlar
Kardeşimin başına benzer olaylar geldi çocuk okuldan soğudu hep zorbalığa falan uğradı.ilkokul önemli okulu değiştirip hocayı şikayet etmeniz iyi olmuş ama kızınızın wc gidip oyun oynama davranışları devam ediyorsa bence bir uzmandan yardım alın aynı yaşlarda kuzenlerim var hiç öyle şey duymadım.anaokuluna gitmedi mi kızınız orada biraz olsun öğretmeleri lazımdı belirli kuralları.
Her cocuk bir degil. Cok sukur yeni sinifinda bunu birakti

X