Okuldaki çocuk

Duyqush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
31
0
:KK17:Mrb.Eskilerde bi yazı yazmıştım buraya tabi cvp atan olmamıştı ama yinede yazıcm :) bizim okulda bi çocuk var ortak arkadaşlarımız baya çok ama bire bir tanışmıyoruz.Sevmek veya hoşlanmak sonradan oluşan birşey biliyorum ama bu çocuğa karşı birşeyler hissediyorum.yani hoşlanıyorum galiba. Facebookta profilini buldum ekledim tanışmak için.Cesaretimi topladım mesaj attım. tanışmak istediğimi söyledim ama çok soğuk davrandı kısa kısa yazdı yani pek hoşnut olmadı galiba. birde bilgisayardan girmiyor nete telefondan bakıyormuş tabi fotolarımıda görmeyince okuldada tanımayacak :/ biraz önce selam yazdım tekrar selam??? diye cvp geldi.. yani tınlamıyor gibi. bir şeyler yapmam lazım yardım ediin kızlaar

youonlyliveonce

Guru
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
5.136
196
canım keşke faceden ekleme olayını hiç yapmasaydın yani okulda bi şekilde dikkatini çekseydin sen baştan şımartmışsın çocuğu:KK19:

Duyqush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2011
31
0
okulda dikkatini çekmek gibi bi imkanım yok olsa çekinmezdim zaten.Aynı ortamda da bulunamıyoruz.Face tek çağreydi olan oldu :KK43:

Tweety

-Zık-
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2011
36.915
26.386
selam yazip yanina soru isareti koymasi ne var demek gibi bisey olmus en iyisi o sana yazmadan bidaha yazma:26:

Rosemaryy

He loves me.
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2011
1.753
7
Boşver anam boşver, boşver sen o çocuğu, hayır gelmez ondan sana, hoş, erkek milletinin hangisinden hayır gelir ki zaten, bak benim konumu oku da, örnek al, ders olsun sana, sonra sende üzülme, sonu hüsranla sonuçlanmasın benimki gibi.

iyotsuztuz

Eski slimsigara :*
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2011
5.412
9.335
Bence artık iletişim yolu için fbook kullanma. Bariz tınlamıyor çünkü. Ortak arkadaşlarınızı falan kullanarak tanışmaya gayret et.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1744 gün geçti.

-lotus-

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2011
7.338
14.140
ama baştan kötü bir giriş olmuş yaa :44:
hayır gelmez bundan gibi :KK19: