Okullar kapanınca ayrı eve çıkıcaz eşimin fikri değişir diye korkuyorum

Seviyorumonuben

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
195
38
26
Ayrı eve çıkıcaz okullar kapanınca eşim dün ailesiyle konuştu karşı çıktılar falan. Kaynanam hasta olmasam iyidir diyo allahım ya ben de kavga edip çıksak haklısınız dedim. Amaa hiç kavga etmedikki dedim. Eşim şuan kararlı gibi ben eşimin kararından vazgeçmesinden korkuyorum. Oda rahat değil eşim bana bundan sonra bahsetme çıkıcaz dedi ne yapmalıyım akıl verin

Çok o konu hakkında konuşma onun yanında hayaller kurun hani böyle çıkacağız demi gibi değil de söyle yapariz olur mu falan de çocuk için odaları böyle ayarlarız falan de yani hayal kur onun yanında canım

Hiç dillendirme. Arada bir eşinizin yanında bazı eşyalarınızı koliye koyup kaldırın. Anlar kararlı olduğunuzu. Çok dillendirirseniz ters teper
Çok söylemek istemiyorum eşya aldırıcam o zman ilk önce kendi aileme aldırıcam onlara da söylicem kararından dönmesin diye inşallah dönmez yaa

Ayrı eve çıkıcaz okullar kapanınca eşim dün ailesiyle konuştu karşı çıktılar falan. Kaynanam hasta olmasam iyidir diyo allahım ya ben de kavga edip çıksak haklısınız dedim. Amaa hiç kavga etmedikki dedim. Eşim şuan kararlı gibi ben eşimin kararından vazgeçmesinden korkuyorum. Oda rahat değil eşim bana bundan sonra bahsetme çıkıcaz dedi ne yapmalıyım akıl verin
OKULLARIN KAPANAMASINA ÇOK YOK ANCAK EV BULURSUNUZ YAVAŞTAN EV BAKMA İŞİNİ KONUŞUN GEREKSİZ KIŞLIKLARI KALDIRMAYA BAŞLAYIN KOLİ YAPIN AMA ÇOKTA BAŞ AĞRITMAYACAK BOYUTTA OLSUN

baş başa film izleyeceğiz ben senin dizlerine salonda uzanacagim evde her sabah geceligimle dolasabilecegim yatağına kahvaltı getirebilecegim vs gibi hatta bence daha da fazlası siz anladınız onu hayaller kuruyormus gibi anlatın bu anlattklariniz ona cazip gelecek şeyler olsun vay evin boyası vay bulasik makinası falan demeyin en baştan bu kadar masraf gözünü korkutabilir

Arkadaşlara katılıyorum kesinlikle eşinize söyleyip durmayın siz yavaş yavaş eşyalarınızı kolileyip kaldırın kenara

X