okulöncesi öğretmenliği

eymeninannesif

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2014
95
34
Merhaba hanımlar. ben ikinci üniversite olarak çocuk gelişimi okuyorum ve mesleki olarak da devam etmek istiyorum. son finallerim kaldı insallah geçersem mezunum. nerelere başvuru yapabilirm. Devlet e de başvuru yapabileceğim söylendi. Bu konuda tecrübesi olan, yardimci olabilecek var mi acaba??

Merhaba hanımlar. ben ikinci üniversite olarak çocuk gelişimi okuyorum ve mesleki olarak da devam etmek istiyorum. son finallerim kaldı insallah geçersem mezunum. nerelere başvuru yapabilirm. Devlet e de başvuru yapabileceğim söylendi. Bu konuda tecrübesi olan, yardimci olabilecek var mi acaba??
Ücretli olabilir 2 yıllık olduğu için kadrolu olmaz bağlı bulunduğunuz ilçe milli eğitime sorabilirsiniz.

arkadaşlar merhaba. ben bu yıl 3. sınıf öğrencisiyim. pandemiden dolayı okul deneyimi dersini staj olarak gidip yapamıyorum. bunun yerine uzaktan eğitim ile ay ay rapor hazırlanmamız istenmiş. bu ayki ödev konu başlığım Türkçe Etkinliğinin İncelenmesi..... dikkat etmem gereken konular ise size ekran görüntüsü ile paylaşacağım. ben bu ödevi nasıl hazırlayacağımı bilemedim. bana yardımcı olursanız cok sevinirim. elinizde belki bu konuyla ilgili eski bir belgeniz vardır.

Eklentiler

• ödev.png
    ödev.png
    88,3 KB · Görüntüleme: 13
X