Okulumuza haciz geldi çok kötü oldumm:(

MLS_

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
14 Mart 2009
1.287
8
Hanımlar bizim okulumuz özel bir güzel sanatlar ve en tanındıklardan mimar sinanın lisesiyiz bugün hacize geldiler. 20 tane polisi görünce şok olduk ardından okulun eski sahibinin eskilerden 500 bin lira borcu olduğunu öğrendik burayı devralan bu benm borcum değil ödemem diye düşünmüş almış işte bugün geldiler ilk pcler falan gitti okul zatn ahşap bir köşk çok güzel gerçekten her yerde piyanolar var ve erken boşalttık okulu çnlü sınıflardaki piyanolarada el koyuldu ve servisteydik koray diye bir öğrenci var tel çaldı açtı kontrbasıvar okulda onu sakladılar almasınlar diye hem onu sordu hmde son durumu acı haber geldibütün piyanolarıgötürmüşler ve pazartesi solfej salı günüde piyano temel eğitim dersimiz var mzik bölümü olarak öğretmenler gerekse öğrenciler ne yapıcaz bilmiyorum çok etkilendimişin en kötüsü kurucu temsilcimizi sanki suçluymuş gibi polis yeleği giydirim krakola götürülmesiydi o halde bile yanımıza geldi sizlerin mzik aletlerine birşey olmıyck bana güvenin dedi kötü bi gündü islam manafov geldi sonrasında piyanist hocamız artık oda bir şeylere inş. engel olurr off çok sıkıntılıyım paylaşmak istedim sizinle çünkü kolay birşey değil bu haciz offsenağlama

mrb arkadasım evet haciz kolay bi durum değil ben siz öğrenciler ve o okulda görev yapanlar adına çok üzüldüm ama yeni devralan kişi bu kadarmı antıksız benim borcum değil alayım demiş... üzüldüm doğrusu umarım eğitim alanınızı fazla etkilemez

mrb arkadasım evet haciz kolay bi durum değil ben siz öğrenciler ve o okulda görev yapanlar adına çok üzüldüm ama yeni devralan kişi bu kadarmı antıksız benim borcum değil alayım demiş... üzüldüm doğrusu umarım eğitim alanınızı fazla etkilemez

keşke öyle olsa müzik bölümü perişan durumda ama o kdar para giriyo okula artık açık arttırmada piyanoları alırız diye düşünüyorum pazartesi salı ve perşembe günleri müzik bölümü çalışmaları var hemen nasıl hallolcak bilemiyorum :KK43:

keşke öyle olsa müzik bölümü perişan durumda ama o kdar para giriyo okula artık açık arttırmada piyanoları alırız diye düşünüyorum pazartesi salı ve perşembe günleri müzik bölümü çalışmaları var hemen nasıl hallolcak bilemiyorum :KK43:

hani böule bi durumda elden bişey gelmez bunu biliyoruzz ama başkalarının hatalarını öğrencilerin cekmeside üzücü... ne diyim allah yardımcınız olsun umarım egiitiminiz aksamadan hallour bu konus:1hug:

mimar sinanın lsiesi modada cnm araştırırsın dolandırıcılık var ortada o nedenle götürdüler sonra serbest kaldı son duyumlarımı göre haczi durdurmak için dilekçe yazmışlar eşyaları geri almak için avukatları sağlamdır okulun şimdi pazartesi gününü bekliyoruz kara kra

Benimde kızımın ilk öğretim okulunda bir kaç yıl önce görev yapan müdür okula bir sürü şey yaptırmıştı bu yüzdende velilerden tonla para toplardı hem topladığı paraları almış hemde tüm işlerin borçlarını bırakıp gitmişti 3 yıl önce 100 bin liraydı rakam ve tüm velilere eşit olarak dağıtıldı bu borç bir güzel ödedik okul yönetimi yetrsiz kaldı fakat kimse bir şey yapamadı çocukların eğitiminin devam edebilmesi için üstlendik.. sizede geçmiş olsun diyelim.

Ufak bir notum olacak, stres altında belki aceleyle yazmışsınız fakat msn de sohbet eder gibi olmuş mesajınızın bir çok kelimesini okumakta zorluk çektim belirtmek istedim...

yukarıdaki ifadeyi okuyunca onun lisesisiniz anlaşılıyo da. :)

geçmiş olsun üzüldüm meslektaşım.

teşekkür ederim saolun bu lise bu günleride gördü öğrencilere bu duyguyu yaşatanlarda asıl kabahat sinama televizyon bölümünede yazık bilgisayarları projeksiyon aletleri hepsi gitti..:KK43:

niye kurum adı verdiniz anlayamadım, durumun vehametini mi hafifletecek... bir de o kurumun bir parçasısınız, kol kırılır yen içinde kalır...
yaptığınız iş ahlakına, profesyonelliğe aykırı bence:umursamaz:

düşncenize saygı duyarım ama bu rezillik bizim hatamız değil!

düşncenize saygı duyarım ama bu rezillik bizim hatamız değil!

tabi ki sizin hatanız değildir ama kurumun mali durumuyla ilgili, fazlasıyla kurumsal bir konu bence. bu açıdan kurum adının vermeniz, sizin de halen bir parçası olduğunuz ve durumuna üzüldüğünüzü belirttiğiniz kurumunuza ekstra prestij kaybından başka hiçbirşey getirmeyecektir...
kaldı ki icra nahoş bir durum olsa da yüz kızartıcı bir suç değil, alacaklının, ödeme yazılı şartlara uymadığı takdirde adli aracıyla alacağını tahsil etmesi durumudur... sevgiyle kalın:nazar:

Son düzenleme:
akşam haberlerde çıkan okul mu acaba?istanbul moda da güzel sanatlar lisesi diyorlardı.

çok üzüldüm ya.ben de eğitimciyim çok kötü bir durum.insanın evine gelse üzüntüsü anca bu kadar olur.millet hamuduyla götürür kimse hesap sormaz.bir eğitim yuvasının düştüğü duruma bakın.zaten kara zihniyetlere göre türkiyenin sanatçılara, sanatçı yetiştirecek kurumlara ihtiyacı yok.sanki atatürk değildi "sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir" diyen.

çok üzüldüm ya.ben de eğitimciyim çok kötü bir durum.insanın evine gelse üzüntüsü anca bu kadar olur.millet hamuduyla götürür kimse hesap sormaz.bir eğitim yuvasının düştüğü duruma bakın.zaten kara zihniyetlere göre türkiyenin sanatçılara, sanatçı yetiştirecek kurumlara ihtiyacı yok.sanki atatürk değildi "sanatsız kalmış bir milletin hayat damarlarından biri kopmuş demektir" diyen.

Eşyayı taşıyalar AtaMIN resmini yere düşürdü.! Aldım öptüm senin sanatçıya önem verdiğin Türkiye yi gör Atam dedim :KK43:

Eşyayı taşıyalar AtaMIN resmini yere düşürdü.! Aldım öptüm senin sanatçıya önem verdiğin Türkiye yi gör Atam dedim :KK43:

Bunların yaşandığı bir Türkiye'de ben Atamızın huzur içinde uyuyabildiğini sanmıyorum.

Bende sanmıyorum onun değerlerini koruyamamak hukuk vahşetine karşı koyamamak çok acı

X