Okuyan herkesten Allah raz─▒ olsun ­čîŞ

Selin Mehmet

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
7 Temmuz 2020
235
95
24
Benim i├žinde enbiya suresinin son sayfas─▒n─▒ okuyabilirmisiniz 1 ki┼či 1 tane okuyabiliyor 70 tane okunmas─▒ gerekiyor ┼čimdiden okuyan herkesten Allah raz─▒ olsun anne olmak ├žok istiyorum Rabbim isteyen herkese bu m├╝barek Ramazan ay─▒nin h├╝rmetine dualar─▒m─▒z─▒ kabul etsin ­čîŞ sizden ricam okuyanlar okudum yazabilirmi­čĺť

Livagul

Kullan─▒c─▒ ├╝yeli─čini pasifle┼čtirmi┼čtir.
├ťyelik ─░ptali
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
10 ┼×ubat 2021
486
279
Benim i├žinde enbiya suresinin son sayfas─▒n─▒ okuyabilirmisiniz 1 ki┼či 1 tane okuyabiliyor 70 tane okunmas─▒ gerekiyor ┼čimdiden okuyan herkesten Allah raz─▒ olsun anne olmak ├žok istiyorum Rabbim isteyen herkese bu m├╝barek Ramazan ay─▒nin h├╝rmetine dualar─▒m─▒z─▒ kabul etsin ­čîŞ sizden ricam okuyanlar okudum yazabilirmi­čĺť
Canim insallah ben okurum bi tane

Dilk

Yeni ├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
9 Kas─▒m 2020
55
20
33
Bende ┼čimdi payla┼čt─▒m kendim i├žin umar─▒m Rabbim nasip eder sizin i├žin birtane okuyorum ┼čimdi

Favorite94

Kim ne ederse kendine eder ­čĺź
Do─ča Severler Kul├╝b├╝
Kay─▒tl─▒ ├ťye
12 Ekim 2017
91
35
27
K─▒zlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebe─čimiz olmuyo. Bu m├╝barek g├╝nde benim i├žin enbiya suresinin son sayfas─▒n─▒ okurmusunuz. 70 ki┼činin 1 kere okumas─▒ gerekiyor. ┼×uana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan ki┼či okudum yazabilirmi. ┼×imdiden hepinizden allah raz─▒ olsun. ─░smin g├Âzde bana niyet okursan─▒z ├žok sevinirim rabbim kimsenin kuca─č─▒n─▒ bo┼č koymas─▒n ­čĄ▓­čĆ╗