Okuyan herkesten Allah razı olsun 🌸

Selin Mehmet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2020
269
110
26
Benim içinde enbiya suresinin son sayfasını okuyabilirmisiniz 1 kişi 1 tane okuyabiliyor 70 tane okunması gerekiyor şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun anne olmak çok istiyorum Rabbim isteyen herkese bu mübarek Ramazan ayınin hürmetine dualarımızı kabul etsin 🌸 sizden ricam okuyanlar okudum yazabilirmi💜

Benim içinde enbiya suresinin son sayfasını okuyabilirmisiniz 1 kişi 1 tane okuyabiliyor 70 tane okunması gerekiyor şimdiden okuyan herkesten Allah razı olsun anne olmak çok istiyorum Rabbim isteyen herkese bu mübarek Ramazan ayınin hürmetine dualarımızı kabul etsin 🌸 sizden ricam okuyanlar okudum yazabilirmi💜
Canim insallah ben okurum bi tane

Bende şimdi paylaştım kendim için umarım Rabbim nasip eder sizin için birtane okuyorum şimdi

Kızlar merhaba. 1 senedir deniyoruz ama bebeğimiz olmuyo. Bu mübarek günde benim için enbiya suresinin son sayfasını okurmusunuz. 70 kişinin 1 kere okuması gerekiyor. Şuana kadar 35 adet toplayabildim. Sizden ricam alan kişi okudum yazabilirmi. Şimdiden hepinizden allah razı olsun. İsmin gözde bana niyet okursanız çok sevinirim rabbim kimsenin kucağını boş koymasın 🤲🏻

X