okuyupp fikirr verebilirseniz çokk iyi olurr

5 senelik evliyseniz, evlenirken bakire değilseniz o zaman reşit olmadan cinsellik yaşadınız. Umarım kendi isteğinizledir.
Bu adamdan boşanın. Hayatı boyunca bekareti başınıza kakacak.

Çok gençsiniz anlaşamıyoruz diyin ayrılın madem çocukta yok rahat bir yol çizebilirsiniz.Ben size üzüldüm erken yaşta çok şey tecrübe etmişsiniz. Belki biraz yalnız kalınca her şey düzelir.

aslında iyiyken problem yok. sorun ki onun bir hatasını yakaladığım an bunu öne sürmesi
iyiyken zaten kimse size hakaret etmez önemli olan kavga halinde söylenen sözler. hem nolmuş bakire olarak evlenmediyseniz. bekaretiniz sadece sizi ilgilendiren birşey bunula ilgili kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. bakire olmak sizi namuslu yapmadığı gibi bakire olmamakta sizi namussuz yapmaz. kızmayın seviyorum diyorsunuz ama ayrılmanız hayrınıza şimdi barışsanız dahi bu hakaretler her kavganızda yine size söylenecek.

Okudum fikrimi söylüyorum.
Ben olsam boşanırdım.
Hatta 5 sene bile sürmezdi evliliğim.

Çok gençsiniz anlaşamıyoruz diyin ayrılın madem çocukta yok rahat bir yol çizebilirsiniz.Ben size üzüldüm erken yaşta çok şey tecrübe etmişsiniz. Belki biraz yalnız kalınca her şey düzelir.
zaten öyle konuşmuştuk ama o işi yokuşa sürüp başka kavgalarımızı anlatmaya başlamış

Ne yaptınız? Benim ilk birlikteliğim esim ile olduğu halde önceki erkek arkadaşlarımı onlarla anılarımı sorun etmişti. Hatta bana sürekli ahlaksiz muamelesi yapıyordu. Rahatlıkla vurabiliyor küfür edebiliyordu çünkü ben gitmiyordum. Şimdi ayrılıyoruz hemde ben gitmedim kendisi kolumdan tutup kapiya attı. Ne kadar onursuzca değil mi? Eşlerimizin yapısı birbirine benziyor benimki de yanlış birşey yaptığında senelerdir aynı şeyleri kullanır durur. benim kadar düşmeyi bekleme lütfen. Seni sen olduğun için kabul etmeyen insanı sensiz bırak. Biz kadınlar bize yapılanları sonuna kadar çekiyoruz sonra da elimizde pişmanlıklar. Kendinizs yazık etmeyin.

Bizden nasıl bir akıl bekliyorsunuz ki? Kimse size şöyle yap düzelir demez burada.

Yapmaması gereken her şeyi yapmış, ayrılmaktan başka bir seçenek kalmamış. Ayrıca siz dürüst davranıp önceki birlikteliklerinizi anlatmışsınız, mizacına tersse evlenmeseydi. Zaten kendi yaptığı pislikleri kapatmak için kullanıyor çok da önemsedigini sanmıyorum bu durumu, elinde bir koz olarak kullanıyor aklınca.

Evli barklı insan ne münasebet eşinin eski birlikteliginden ailesine bahsedecekmis ne boş muhabbetler bunlar. Evlilik böyle bir şey degil. Siz bunu bırakın yaşınız da gençmiş, biraz daha büyüyüp aklınızı başınıza alınca kıymet bilen biriyle yeniden evlenirsiniz böyle biriyle hayat geçmez.

Böyle sevgi olur mu ya ? Lütfen ...
IMG_20210829_033357.jpg

Muhtemelen kendisinin libidosu düşük ve erken boşalma gibi sorunları var sen cinsellik bekleyince seni kusurlu çıkarmaya çalışmış. Silkele at başından bakire birini bulup evlensin bakalım onun isteklerini karşılayabilecek mi ?

Son düzenleme:
Bakire ile evlense bu kadar ezemezdi kendince, sizinle evlenme nedeni vicdanı sızlamadan eziyet edebileceği biri olduğunuz için. Neden bekaret takıntısı olan biri ile evlendiniz? Bu adam ilk öğrendiğinde bi yüzü düşmüştür, o anda bırakıp gidecektiniz, hiç olmaması gereken bir evlilikmiş bu. Evlenmeden evvel seks yapmış olmanız eksiklik değil, hata değil, kendinden önce olduysa tek laf etme hakkı yok, öğrendiği an vazgeçebilirdi ama vazgeçmemiş. Bu eziyeti kendinize daha fazla ettirmeyin. Hatalarının, suçlarının, eksikliklerinin nedeni sizin evlenmeden önce bakire olmamanız değil. Kendinize eziyet ettirmeyin.

arkadaşlar mrh size kısaca yaşadıklarımı anlatıp fikir danışmak istiyorum. 5 senedr evliyim ve evlenirken bakire değlldim eşim ilk zamanlarda herşeyde yüzüme vuruyordu evden kovuyordu ve ben her kovduğunda evden gidiyordum. bir şekilde 5 sneyi devirdik ama eşimin bana karşı cinselliği bitti sürekli dibimden ayrılmayan adam 2 ayda bir benimle beraber olmaya başladı. ve sebebinin bir kısmının benim önceki birlikteliklerim olduğunu iddia etti. en son kavgamızda ben yolculuktayken bunun bir kızı kestiğini düşündüm sürekli dönp dönüp bakıyordu. eve gelene kdr kavga ettik ve o gece problemi çözüp uyuduk. ertesi gün tekrar kavga etmeye başladık ve ben bana gelince birşey yapamazsın ama yanımda kadın kesmeye utanmıyorsun deyip hakaret etmeye başladım bir anda 1 senedir söylemeyen adam bana sen milletle yattın kalktın şöylesin böylesin yok anlatıcam ailene falan diye hakaret içeren sözlrrle üzerime geldi bende bavulumu topladım gitmemi istemedi ama gitmemem içinde hiçbirşey yapmadı dayanamazdım çok zorum gitti bu olanları ablama anlattım ve ablm onunla konuştu söylemek istiyorsa herkese söyleyebiliceğini benim arkamda olduğunu söyledi. o da yok ben bu konu yüzünden zorluk çekmesini istemem deyip söylemeyeceğini söyledi. dilekçe gönderdim imzalamadı ablama ben onu seviyorum birdaha bu konuyu açmıcam eve gelsin demiş bende karısının ben olduğumu beni arayıp bana söylemesini istedim ve kurdugu cümle hem suçlu hem güçlü ben kimseyi aramıyorum istediğini yapsın oldu. ailesine benim yemek yapmadığımı vs iddia etmiş bende mesaj attım işi yokuşa sürdüğünü biz ailelelere anlaşamadık deyeceğimizi konuştugumuzu beni cok zorlarsa bana kullandığı kelimeleri söyleyeceğimi söyledm bana dediki ‘Ben son sozumu yuz kere soyledim. Hataliyim ve gururumu kirip ozur diliyorum, diyecek kadar beni sevmediysen ver dilekceyi.’ yani hala kendini haklı görüyor ve pişman değl korkuyorum seviyorum onu ama gururumu yok sayamam sizlerdende akıl almak istedimmm saygılarr
Ben eşimle evlenmeden önce birlikte oldum bekaretimi evlenmeden önce eşime verdim o beni çok zorladı ilişkiye sevdiğim içinde karşıda gelemedim canımı çok yaktı 7 gün kanamam durmadı bende böyle bir algı vardı bütün arkadaşlarım herkes nişanlı olduğumuzu sevgili olduğumuzu biliyorlardı nişan atamazdim onunla evlenecektim her türlü ahmaklıkmis keşke böyle bir algıya girip ona izin vermeseydim zaten bekaret gittikten sonra bok gibi bir insan oldu çıktı bir kere bir halt yedigimden aglaya ağlaya evlendim herşeyi kendim yapmak zorunda kaldım gelingimi bile kendim aldım nişan yüzüklerini altinlarimi evin eşyalarını 70 bin TL param vardı onda 15 bin vardı kalan herseyi borc yaptı sonradan ödedim böyle birşey yasamasaydim onu bırakırdım evlendikten hemen sonra hamile kaldım bana hep kötü muamele etti bir gün kontrole gelmedi istediği gibi bekar hayatina devam etti kartima el koydu yoksa pislik çıkardı kızım doğduktan sonra dahada hakaretleri arttı beni namussuz olmakla suçladı babamın yüzüne nasıl bakiyormusum ben o.. musum evlenmeden onunla yapmışım başkalarıylada yapmisim onunla bosanirsam gidip o. Yapacakmusim terbiyesiz bir adam beni babamla tehtid etti intihar ettim öyle vicdani yokki yaptığı hiçbir kötülüğü anlamıyor o kadar hakaret etti bir zaman sonra artık ne olacaksa olsun dedim bende hakaret etmeye başladım o ettginde bu sefer dövmeye başladı oturdum konuştum daha fazla buseye katlanamayacagimi bana kapıyı gösterdi bende çıktım geldim 20 gün sonra davam var gram şüphe yok içimde 9 aydır baba evindeyim

arkadaşlar mrh size kısaca yaşadıklarımı anlatıp fikir danışmak istiyorum. 5 senedr evliyim ve evlenirken bakire değlldim eşim ilk zamanlarda herşeyde yüzüme vuruyordu evden kovuyordu ve ben her kovduğunda evden gidiyordum. bir şekilde 5 sneyi devirdik ama eşimin bana karşı cinselliği bitti sürekli dibimden ayrılmayan adam 2 ayda bir benimle beraber olmaya başladı. ve sebebinin bir kısmının benim önceki birlikteliklerim olduğunu iddia etti. en son kavgamızda ben yolculuktayken bunun bir kızı kestiğini düşündüm sürekli dönp dönüp bakıyordu. eve gelene kdr kavga ettik ve o gece problemi çözüp uyuduk. ertesi gün tekrar kavga etmeye başladık ve ben bana gelince birşey yapamazsın ama yanımda kadın kesmeye utanmıyorsun deyip hakaret etmeye başladım bir anda 1 senedir söylemeyen adam bana sen milletle yattın kalktın şöylesin böylesin yok anlatıcam ailene falan diye hakaret içeren sözlrrle üzerime geldi bende bavulumu topladım gitmemi istemedi ama gitmemem içinde hiçbirşey yapmadı dayanamazdım çok zorum gitti bu olanları ablama anlattım ve ablm onunla konuştu söylemek istiyorsa herkese söyleyebiliceğini benim arkamda olduğunu söyledi. o da yok ben bu konu yüzünden zorluk çekmesini istemem deyip söylemeyeceğini söyledi. dilekçe gönderdim imzalamadı ablama ben onu seviyorum birdaha bu konuyu açmıcam eve gelsin demiş bende karısının ben olduğumu beni arayıp bana söylemesini istedim ve kurdugu cümle hem suçlu hem güçlü ben kimseyi aramıyorum istediğini yapsın oldu. ailesine benim yemek yapmadığımı vs iddia etmiş bende mesaj attım işi yokuşa sürdüğünü biz ailelelere anlaşamadık deyeceğimizi konuştugumuzu beni cok zorlarsa bana kullandığı kelimeleri söyleyeceğimi söyledm bana dediki ‘Ben son sozumu yuz kere soyledim. Hataliyim ve gururumu kirip ozur diliyorum, diyecek kadar beni sevmediysen ver dilekceyi.’ yani hala kendini haklı görüyor ve pişman değl korkuyorum seviyorum onu ama gururumu yok sayamam sizlerdende akıl almak istedimmm saygılarr
Geçmiş olsn zor bir durum ama çocuğunuz yoksa yol yakınken dönün çünkü ilerisi pek aydınlık değil sizin için yinede içinizden geleni yapın hayat sizin !!

X