Okyanus gzl gzel Berrak Tznaa

liena

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2009
250
2
35
Sinema ve dizi oyuncusu.

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun olmak üzeredir. Number 1 TV'de haber sunarak ekranlara, Yılmaz Erdoğan'ın Organize İşler filmindeki ufak rolüyle de sinemaya adım attı.
berrak7zq.jpg

yenibitelemresmi25wl8.png

llhh3.png

1157566202jn7.jpg

1157566175ln0.jpg

90878829em1.png

38809385mp2.png

cok erkeksi yüz hatları var,bana hitap etmiyor kesinlikle bu güzellikteki kişiler..

fizik ve gözler süper
yüz hatları fazla keskin
bu çocukken obezmiş...
inanması çok güç...

çok kaba bi yüzü varr hiçç hoşş değill erkek fatma gibi naniknanik

benim gozlerimin regi daha guzel:dilcikar:
tamam boyum 1,80 degil ama fizigimde guzel.beni niye koymuyosunuz bu topige illa manken mi olmam lazim:kedi:

resimlerde çıktığından çok daha güzel biri ..geçen yaz yakından görünce daha çok beğenir oldum a.s

ya simdi geldi aklıma kororlar yarışıyor mu carpışıyor mu ne öle bi yarışma vardı orda mardinli bi kız vardı adı gelmio aklıma ama
cok benziyolar yaa

ben gözleri ve saçları dışında yüzünü beğenmiyorum çünkü çok kaba geliyor arkadaşların dediği gibi erkeksi.. birde bazı kişilere alınmamış dağınık kaş yakışır mesela beren saat gibi ama buna yakışmamış dağnık kaşları..Yani ben böyle düşünüyorum..

ben gözleri ve saçları dışında yüzünü beğenmiyorum çünkü çok kaba geliyor arkadaşların dediği gibi erkeksi.. birde bazı kişilere alınmamış dağınık kaş yakışır mesela beren saat gibi ama buna yakışmamış dağnık kaşları..Yani ben böyle düşünüyorum..

kaşlarının yakışmamasının sebebi yüzünün erkeksi olmasından kaynaklanıyor canım çünkü alınmamaış kaş doğallıktır masumluktur berrak'ın yüzünde o masumluk olmadığı için sırıtmış kaşları aslında çok tatlı kaşları var ama gitmemiş işte yüzüne kaydirigubbakcemile5

güzel kız gözlerinin rengide güzel ama bakmayı bilmiyor bana soğuk geliyorzemuszemus

X