Ölümüne Geyik Topiği :-))

flocke

topiclerin güzin ablası
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2010
6.333
817
tükkanı açtım arkadaşlar.mizahi bakış açısı olan, espri yönünü gelişmiş,geyiğin dibine vurmakta tecrübeli eleman aranıyor...müracaat için buraya uğrayıp bir selam kafidir. Vira bismillah deyip kırmızı kurdelamı da kesiyom.:KK42:

tükkanı açtım arkadaşlar.mizahi bakış açısı olan, espri yönünü gelişmiş,geyiğin dibine vurmakta tecrübeli eleman aranıyor...müracaat için buraya uğrayıp bir selam kafidir. Vira bismillah deyip kırmızı kurdelamı da kesiyom.:KK42:

hayırlı olsun bebeğeeemmmm makasınıda gümüş tepside sunuyorummmmm:KK71: çiçeğimle geldim:KK43:bak duygulandım şimdi yavvvv

hayırlı olsun bebeğeeemmmm makasınıda gümüş tepside sunuyorummmmm:KK71: çiçeğimle geldim:KK43:bak duygulandım şimdi yavvvv

teşekkür ederim ağlama bak beni de ağlatcan şincik,bir duygu yumağa olmayalım bi de burda:KK53:

kelebek'im sen de mi geldin? hoşgeldin gari.

slm cnm hayırlı olsun hadi burdan da bir geyikler sözlüğü kitabı çıkartırsın inş...
tüm çiçekler:KK71: ve alkışlar sana bebemmmm...:KK9:

hayırlı olsun
geçiyodum uğradım
açılış münasebetiyle kurupasta meyve suyu falan vardır ben bi tabak alıp gidiyim :KK51:

slm cnm hayırlı olsun hadi burdan da bir geyikler sözlüğü kitabı çıkartırsın inş...
tüm çiçekler:KK71: ve alkışlar sana bebemmmm...:KK9:
ay yok almiim ben...basitçene bişey sandım.nolcek ki?dedim alttarafı tüm mesajları düzenleyip bir de başlık buldun mu tammam dedim.ama yok ööle değilmiş,çok teferruatlı bişeymiş yaaa.neyseki bitmesine az kaldı...

oooo rezillik üstadi flocke hayirli olsun yeni topikin... :81:
artik bir kitapda burdan cikar heralde... :KK9:

ay yok almiim ben...basitçene bişey sandım.nolcek ki?dedim alttarafı tüm mesajları düzenleyip bir de başlık buldun mu tammam dedim.ama yok ööle değilmiş,çok teferruatlı bişeymiş yaaa.neyseki bitmesine az kaldı...

walla ben sabırsızlıkla bekliyom çıksın ilk ben alıcammmm:KK23:

hoşbulduk gari canım benim ....:KK34:
ben seni takip ediyom güzelimmmm sen nereye ben oraya :KK55:

bu arada sen egelimisin yoksa gariiii
yetiveğğğ peşimden gari! egeli değilim has be has istanbulluyum,ama her ortama uyum sağlıyom!bi bakarsın kızıma paçi derim (lazca kız demek) bi bakarsın gadaanı alıveririm (kayseri de hesap görmek)

oooo rezillik üstadi flocke hayirli olsun yeni topikin... :81:
artik bir kitapda burdan cikar heralde... :KK9:
sağ ol canım,bi sürü eleman eksiğim var daha katıl sende aramıza.kitap olayı tekte kalır, daha da yazmam gari...çok zor be!

X