Olur ya evlenemezsek...=(

işte benimde sölemek istyediğim bu kimisi böle unutuyo eşini seviyo..kimisininde herşeye rağmen hep o aklında kalıo...

canım 10 yıl sonra ayrılmakta hiç kolay deil yine hayatını iyi devam ettirebilmişsin :1hug:

tucecim şok oldum :1shok: şimdi mutluysan önemli olan bu tatlım yerimseniben
şaşırıyo insan işte :S içime korku düşüyo :çok üzgünüm:

insan dünyanın sonu geldi sanıyor ama geçiyor, 10 yıllık bir ilişki bile unutulabiliyor ama allah kimselere yaşatmasın o süreci, çok çok zor, o yüzden hep arkadaşlarıma diyorum ben sizin değerinizi bilen insanlara verin sevginizi, emeğinizi, zamanınızı...

ah tucecım ya...
10 sene dıyorsun ya..
cok fena oldum valla... daha 3 senemız dolmadı bizim o kadar çok anı o kadar çok fazla şey var ki..
10 sene ne demek ya..
Allah kimseye yaşatmasın..

insan dünyanın sonu geldi sanıyor ama geçiyor, 10 yıllık bir ilişki bile unutulabiliyor ama allah kimselere yaşatmasın o süreci, çok çok zor, o yüzden hep arkadaşlarıma diyorum ben sizin değerinizi bilen insanlara verin sevginizi, emeğinizi, zamanınızı...

allah düşman başına vermesin canm :teselli:
valla çok zor bi durum...atlatmşsın çok şükür ne mutlu sana
benmde tanıdıgım var 10 yıl çıktılar çocuk bıraktı sonra..
erkek gtti evlendi hemen,şimdi ki eşi hastalktan kurtulmuyo a.s o kadar verilen emeege yazık...
inş bize deger veren insanlarla karşılaşırz hep :1hug:

ah tucecım ya...
10 sene dıyorsun ya..
cok fena oldum valla... daha 3 senemız dolmadı bizim o kadar çok anı o kadar çok fazla şey var ki..
10 sene ne demek ya..
Allah kimseye yaşatmasın..

şakalaşırdık üniversiteden arkadaşlarla işte siz ne zamandır berabersiniz falan diye yarışırdık, şimdi o arkadaşlarımız birbirleriyle evlendiler, çocukları oldu. tuhaf adalaydacım ama benim karşıma onu bana asla hatırlatmayacak kadar iyi birisi çıktı, herkes bu kadar şanslı olmuyor biliyorum.

3 yıl da güzel bir zaman, allah ayırmasın :nazar:

allah düşman başına vermesin canm :teselli:
valla çok zor bi durum...atlatmşsın çok şükür ne mutlu sana
benmde tanıdıgım var 10 yıl çıktılar çocuk bıraktı sonra..
erkek gtti evlendi hemen,şimdi ki eşi hastalktan kurtulmuyo a.s o kadar verilen emeege yazık...
inş bize deger veren insanlarla karşılaşırz hep :1hug:

aynen canım benim, inşallah...:1hug:

şakalaşırdık üniversiteden arkadaşlarla işte siz ne zamandır berabersiniz falan diye yarışırdık, şimdi o arkadaşlarımız birbirleriyle evlendiler, çocukları oldu. tuhaf adalaydacım ama benim karşıma onu bana asla hatırlatmayacak kadar iyi birisi çıktı, herkes bu kadar şanslı olmuyor biliyorum.

3 yıl da güzel bir zaman, allah ayırmasın :nazar:
Hayırlısı ne ise o olsun canım Artık Allahımdan hayırlısnı dilemekten başka birşey yapmıyorum. ve anlıyorum ki aslında geçirilen senelerin hiçbir önemi yok. herşey nasip kısmet meselesi.

Hayırlısı ne ise o olsun canım Artık Allahımdan hayırlısnı dilemekten başka birşey yapmıyorum. ve anlıyorum ki aslında geçirilen senelerin hiçbir önemi yok. herşey nasip kısmet meselesi.

işte bunu anlamam yıllarıma mal oldu adalaydam, şu anki eşimle tanışma hikayem de çok enteresan olduğundan kesinlikle ben de kısmet olduğuna inanıyorum bu işlerin a.s.

ya arkadaşlar bu aşk işlerinide anlayamıyorum
deli gibi aşık olup ondan sonrada evlenince hemen bıkıyorlar aşk bu kadar çabukmu tükeniyorki
arkadaşın meselesinide de kötü algılamayın belki o an içinden öyle söylemek gelmiş olabilir

bir tanıdığım var ikisi de birbirini seviyordu ama kızın babası olmaz dedi... aradan 20 küsür sene geçti kızın babası öldü oğlanında anne babası öldü.. ikiside hala bekar ve hala ne kimseye bakıyorlar ne de birbirlerine...
konuyu açtığımızda o abla ben o defteri kapadım. öteki dünyada kavuşuruz biz nasipse diyor.

yani insan seviyorsa kaderi de kısmeti de biz isteriz ya bazen. o çift inat etti.. ikiside 45 li yaşlarda ve bekarlar. insan çok seviyorsa onu unutamadan zaten evlenemez. aşk varsa kavuşmayı beklersin. olmadı zamanla başkalarına katlanabiliyorsan elini tutabiliyorsan diğeri anılarda kalır. kalbinde değil.

Evet canım oluyor,çoooook şahidim böle şeylere Allah'tan ben yaşamadım şimdiye dek.Bundan sonra da yaşatmasın Rabbim,hiçkimseye. :teselli:

ya benim aklıma sanki ortada olan bi başkası varmış gibi geldi cnm. Yani üzülme ama ihtimalleride göz önüne al bence.

kuzenım 4 yıl cıktı bır cocukla
bıgun anıden ayrıldılar
6 ay sonra kuzenım evlendı
kafamçokkarıştı
cocuk bekar ama sevgılısı var cocougun kız kardesı en yakın arkadasım hala sordurur
bende dugun resımlerını gosterdım unutsun artık o coktan unuttu dedım
hatta dugun gunu kuafordeyken bn bıl yedıremeyıp unuttun mu demıştım
unutuluyor baksan demıstı kuzenım .....

nasıp nasıp nasıp...baska bır sey degıl
kuzenımle o cocuk nısan arefesındeydı kıyafetlerı bıle alınmıştı

Neden böyle bise deme ihtiyacı hissetti anlamadım..
Ha ayrıldıktan sonra zaten ıcınde bı uktede kalsa yasıyorsun atesın
sonuyo ve hayatın akısıyla bakıyosun kı evlenmıssın esının yuzunde bakısında onun bakıslarını gulusunu arıyosun,
bı bakıyosun cocugun olmus onun ısmınımı koysa dıye ıcten ıce gecırıyosun,bıde bakıyosunkı o cok sedıgın ınsanı hatırlamak ıcın caba harcıyosun...
uktemı o ne artık dusunmuyosun boyleymıs hakkımda hayırlı olan dıyıp yoluna bakıyosun.

ah kızlar hepsi aynı galiba bizim ilişkimizde 7 yıl bitti dün gece msjlaşırken ki biz eylülde nişanlanıyrduk sen atanmadan evlenemeyiz dedi geçim sıkıntısı çekemezmiş offf ömrünün sonuna kadar atanmamımı beklycen bir gün bıkarsın dedim biraz daha sabredbilirm olmazsa evlenmem kimseylede evlenmem dedi ama sevgili olarak hep yanında kalırım dedii ne demek şimdi bu anlamadım bilmyrm kızlar bilmyrm bildiğim tek şey hepsi aynıııı saçmalıyorrrr

en iyisi sanırım körükörüne bağlanmamak hayat bu olabiliyor herşey....ben artık büyük konuşmuyorum ...:umursamaz:
onsuz yapamam derken bidaha yüzünü bile göremiyorsa...sesini duymassam ölürüm derken....
hala hayata tutunabiliyorsa....hayatta olmaz diye bişey yoktur....herşeye hazrlıklı olmalı insan zor da olsa...Allah kimseyi sevdiğinden ayırmaz umarım....

hayatta hiçbir şeyin garantisi yok
ayrıca biz bizim için hayırlı olanın hangisi olduğunu da bilemeyiz
bizim hayır bildiklerimizde şer, şer bildiklerimizde hayır olabilir
o nedenle herşeyin hayırlısını istemek lazım

erkeklere çok güvenmemek lazım :sinifsinif: hatta kimseye körü körüne bağlanmamalıyızkaydirigubbakcemile5 kimin ne olacağı hiç belli olmuyo ve gerçekten hiç bişeyin garantisi yok o öyle yapmaz bu böyle yapmaz dememek lazım yani benneyaptımki

ah kızlar hepsi aynı galiba bizim ilişkimizde 7 yıl bitti dün gece msjlaşırken ki biz eylülde nişanlanıyrduk sen atanmadan evlenemeyiz dedi geçim sıkıntısı çekemezmiş offf ömrünün sonuna kadar atanmamımı beklycen bir gün bıkarsın dedim biraz daha sabredbilirm olmazsa evlenmem kimseylede evlenmem dedi ama sevgili olarak hep yanında kalırım dedii ne demek şimdi bu anlamadım bilmyrm kızlar bilmyrm bildiğim tek şey hepsi aynıııı saçmalıyorrrr

evlenmeye gönlü yok ki...

gerçekten seven insan o kişiden ve kendinden emin olunca artık her anını onunla geçirmek evlenmek ister.
atanmanı değilde herhangi bir işe girmeni istese neyse atanmak zor.

X