Olur ya evlenemezsek...=(

bunu diye adamdan hayır gelmez. ne demek olurda başkasıyla evlenicek... eşimle flört döneminde 15 ay ayrıydık döndüm evlenmeye karar verdik. her zaman demişti olursa seninle olmazsa hayatta evlenmem diye eşim 32 yaşında 3 aylık evliyiz. ve eminim ben olmasam asla kimseyle aynı yastığa baş koymazdı.
:eek:klava:

nasıl bu kadar emin konuşabilmişsiniz çok şaşırdım gerçekten. asla büyük konuşmayın hele ki aşk, evlilik gibi konularda...

sevgilimin babası razı olmamıştı ilişkimize.Oda aileme inat 30 yaşına kadar bekleyeceğim dedi.Hatta evlenirsem bile görüşelim demişti ne saçma değilmi 23 yaşındaydı bunu dediğinde. Ama bu lafın üstünden bir sene geçtiğinde evleneli bir kaç ay olmuştu bile:)Evlendikten sonra beni gizli numaradan aradı o olduğunu biliyorum.ınternetten benim yazdığım şeyleri de kopyalamış daha bu sene.Demekki 3 senede unutulmuyormuş.Ben evlenmedim ama evlenipte başkasını düşünmekten iyidir sanırım.

herzman olumsuzu düşünmek iyidir
sonuç hüsranda olabilir

kesinlikle katılıyorum..hem olumsuzu düşünürse insan kaybediceği bişeyde olmaz..ama tam tersi olumlu düşünüp olmadığında mahvolur..bencede her zaman olumsuzu düşünmek gerekir hiç bişeyin garantisi yoktur çünkü:umursamaz:

bir an içinden gelmiş de söylemiş olabilir.
hemen olumsuz düşünmeyelim :KK66:
sonuçta hayat bu..ne getireceği belli olmuyor hiç bir zaman...
benim çevremde yıllar geçse de hala unutamayan kişiler var.
mesela dayım..yıllar geçti, 2 çocuğu var, ama eski nişanlısını hala unutamıyor, onların şarkıları çıktığında gözleri doluyor hala...
bazı insanlar da şanslı oluyor, ikinci defa sevebileceği birini çıkarıor hayat karşısına..
bu yüzden sevmeden, içine sinmeden, hele de hala bi başkasını severken evlenilmesine karşıyım.

canım benim ALLAH gönlüne göre versin ilk önce
ben sana başımdan geçenleri anlatmak istiyorum bende eşimle 7.5 sene çıktım aileler yüzünden ayrılmıştık ve evlenmemiz imkansız görünüyordu onu unutmam için bana ağır laflar kullandı seni sevmiyorum unuttum içimde bittin v.b bende o beni unuturken ben nasıl bu kadar güçsüz olur ağlarım sızlarım dedim ve 4 ay sonra ailemin bulduğu biriyle evlenmeye kalktım.1 hafta sonra istemeyye geliceklerdi beni.çok sevdiğim bir ablam beni uyarmaya geldi onlarda 9 sene çıkmışlar ablam inat olsun diye başkasıyla evlenmiş düğün resimlerini alıp salondan kaçmış ve resimleri ayrıldığı sevgilisine yollamış sadece bunu yapmak için başkasıyla evlenmiş sevgilisi resimleri görünce intahara kalkışmış ve barışmışlar bu seferde nikahlandığı kişi ayrılmadı ondan 2 sene boyunca kavuşmak için çok çektiler ama sonunda evlendiler ve bir kızları var neyse bu şekilde bana pişmanlığı ve hatasını anlattı ben o günden sonra evlenmekten vazgeçtim ve 2 gün sonra şimdiki kocam bütün pürüzleri aştım benimle evlenirmisin diye geldi ve çokşükür evlendik çok uzun oldu ama demek istediğim başkasıyla evlensede gerçek sevenler ayrılamıyor ve bir başkasıyla evlensede unutamıyor

ben unuttum ama onun unuttugunu sanmiyorum
ilk sevdigimdi bir yalanini yakaladim hemen yol verdim
cok yalvardi agladi ama nafile
sonra ben simdiki esimle tanistim cok sevip asik oldum ve evlendim
simdi ara sira karsilasiyoruz sürekli gözü üzerimde ve inanirmisiniz hala beni gördügünde gözleri doluyor üstelik evli ve karisida biliyor hala beni sevdigini karisina söylemis karisi beni görünce cin görmüs gibi oluyo
nerden biliyorsun derseniz kuzeni yakin arkadasim

canım benim ALLAH gönlüne göre versin ilk önce
ben sana başımdan geçenleri anlatmak istiyorum bende eşimle 7.5 sene çıktım aileler yüzünden ayrılmıştık ve evlenmemiz imkansız görünüyordu onu unutmam için bana ağır laflar kullandı seni sevmiyorum unuttum içimde bittin v.b bende o beni unuturken ben nasıl bu kadar güçsüz olur ağlarım sızlarım dedim ve 4 ay sonra ailemin bulduğu biriyle evlenmeye kalktım.1 hafta sonra istemeyye geliceklerdi beni.çok sevdiğim bir ablam beni uyarmaya geldi onlarda 9 sene çıkmışlar ablam inat olsun diye başkasıyla evlenmiş düğün resimlerini alıp salondan kaçmış ve resimleri ayrıldığı sevgilisine yollamış sadece bunu yapmak için başkasıyla evlenmiş sevgilisi resimleri görünce intahara kalkışmış ve barışmışlar bu seferde nikahlandığı kişi ayrılmadı ondan 2 sene boyunca kavuşmak için çok çektiler ama sonunda evlendiler ve bir kızları var neyse bu şekilde bana pişmanlığı ve hatasını anlattı ben o günden sonra evlenmekten vazgeçtim ve 2 gün sonra şimdiki kocam bütün pürüzleri aştım benimle evlenirmisin diye geldi ve çokşükür evlendik çok uzun oldu ama demek istediğim başkasıyla evlensede gerçek sevenler ayrılamıyor ve bir başkasıyla evlensede unutamıyor

offf ne zor zamanlar..ama sonunda kavuşmanıza sevindimmm..sonu mutluluk olmuş ya değmiş çekilen çileye opuyorumnanaktan gerçekten seven unutmaz başkasıylada yapamaz sevgi böle olmalı bence :çok üzgünüm:

ben unuttum ama onun unuttugunu sanmiyorum
ilk sevdigimdi bir yalanini yakaladim hemen yol verdim
cok yalvardi agladi ama nafile
sonra ben simdiki esimle tanistim cok sevip asik oldum ve evlendim
simdi ara sira karsilasiyoruz sürekli gözü üzerimde ve inanirmisiniz hala beni gördügünde gözleri doluyor üstelik evli ve karisida biliyor hala beni sevdigini karisina söylemis karisi beni görünce cin görmüs gibi oluyo
nerden biliyorsun derseniz kuzeni yakin arkadasim

görülen o ki o senden daha çok sevmişş fisfisfis:1no2:

bi ilişkiyi yaşıyorken olumsuzlukları düşünmek o ilişkiyi yıpratırrr...olurki ayrılırsam ve başkasıyla evlenirsem demesii aklımda sürekli soru işaretine sebeb olurrr...belki iyi niyetiyle söyleyebilir ama acaba başkasımı var diyede kafamı kurcalar...kimse ayrılmak içi bi ilişkiye başlamaz..ama başlanan bi ilişki ite kalka gidiyorsa zorluyorsanız onuda devam ettirmek bi hatadır..kısacasıı herşeyi akışına bırakmak en iyisi yarın yaşıycagımız ne malum onun çin anın keyfini çıkartmalıyız:)

hayatimda yalana hic bir zaman yer vermedim vermemde mutlulugumu yalanlar üzerine kuramazdimsengözlerimebaksanab

en güzeli herifmi yok anacımm bize inadına huyu kötü olanı seçelim sevgi uğruna zemuszemus bak şimdiki eşinle daha mutlusun öle deilmi opuyorumnanaktan

en güzeli herifmi yok anacımm bize inadına huyu kötü olanı seçelim sevgi uğruna zemuszemus bak şimdiki eşinle daha mutlusun öle deilmi opuyorumnanaktan

aynen hep diyorum ask gözünüzü kör etmesin
derdim var bölümü malum hep gözünü kör edip evlenen sonrada aldatilanlarin hikayesiyle dolu
bu demek degildirki be aldatilmayacagim tabiki yinede hic bir erkege güven olmaz allah sasirtmasin

Mutlaka içimizde vardır sevipte sevdiğinin başkasının olduğuna şahit olan..Allah kimseye göstermesin..ben duyunca gözlerim doldu yaşayanlara Allah sabır versin..:Saruboceq:

Dün sevdiğimle msn de konuşurken hiç beklemediğim bi anda fatos olurda bıgun benden vazgecersen ayrılırsak senı hıc unutmucam ben die bi cümle kurdu şaşırdımm :1shok: sen beni bırakmazsan ben seni ASLA bırakmam dedim..Allah korusunda baskasıyla evlensemde sen hep aklımda olursun deyince acayip kötü oldum gözlerim doldu.. senağlama sonra öle bişi olursa diyom aşkım yani bunu bil diye yani o zaman turan beni unutmuşmudur diye düşünme diye ekledi..korkumdan aklıma bile getirmiyorum öle bişeyi hiç düşünmek istemiyorumm :çok üzgünüm: ALLAH'IM KİMSEYİ SEVDİKLERİNDEN AYIRMASIN..:Saruboceq:

SEVDİĞİNE KAVUŞAMAYANLAR,ELLERİN OLANLAR ŞUANDA NE DURUMDASINIZ HALA İÇİNİZDE ONU YAŞATIYO MUSUNUZ GEÇEN YILLARA İNAT PAYLAŞALIM??

allah kimseyi sevdiginden ayirmasin... ben cok üzülüyorum böyle sevipte kavusamayanlara.. allahdan ben mücadele ettim ve sevdigimle birlikte bir ömür gecirecegim insallahhhh... :Saruboceq::asigim:
bence seven insan nolursa olun sevdigi icin mücadele etmeli... ha olurda sevgileri biter ayrilirlarsa o na bisi diyemem ama bana göre evlenemessek diye bisi olmamali aslinda.. hersey birbirini seven iki insanin elinde.. ama dedigim gibii araya caresi olmayan sebepler girerde ayrilirlarsa ozaman yapilacak biside yok sanirim..

ayy uzun olduu biraz kaydirigubbakcemile3

o kdr emek harcıyorsun.. Sen ceremesini çekiyorsun el keyfini sürüyo ama yazık bize de:sinifsinif:

nasıl bu kadar emin konuşabilmişsiniz çok şaşırdım gerçekten. asla büyük konuşmayın hele ki aşk, evlilik gibi konularda...

kocam 32 yaşında ve şimdiye kadr 1 kez bile evlensem dememiş ailesi beni tanıdığında çok şaşırmıştı. hiç ama hiç ciddi bir beraberliği evlenirsek dediği aşkı olmamış. eşim inançlıdır ve yalan söylemez. hep der senden önce ot gibi yaşadım yine devam ederdim. diye..
belki de kocamıın sık sık bunu söylemesi ben de de bir kesinlik yarattı.. o zaman eminim demiym de.. hiç ama hiç sanmıyorum diyim.ben olmasam başkasıyla aynı yastığa baş koymazdı.

X