Ona itiraf yaptım ama...

yaseminsaatleri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
69
20
28
Hoşlandigim kişi ile belli bir süre arkadaşca yaptigimiz sohbetten sonra dayanamayıp ona itiraf yaptım. Fakat o bir kizarkadasinin olduğunu, benim duygularımın farkında olmadığını ancak kız arkadaşını sevdiğini söyledi. Bunun benim güzel ya da çekici olup olmamamla ilgisi olmadığını, benimle arkadaş olarak konuşmayı sevdiğini söyledi. O zamandan bu yana konuşuyoruz hala ama arkadaşca. Fakat benim içim çok acıyor. Ne yapsam bilemiyorum. Yeni bir aşk bulacak kadar ne gücüm, ne isteğim ne de beni sevebilecek birisi var. Unutmak için ne yapabilirim?

sabahvesen

Yazar Hanım
Pro Üye
30 Ocak 2013
25.053
29.300
Hoşlandigim kişi ile belli bir süre arkadaşca yaptigimiz sohbetten sonra dayanamayıp ona itiraf yaptım. Fakat o bir kizarkadasinin olduğunu, benim duygularımın farkında olmadığını ancak kız arkadaşını sevdiğini söyledi. Bunun benim güzel ya da çekici olup olmamamla ilgisi olmadığını, benimle arkadaş olarak konuşmayı sevdiğini söyledi. O zamandan bu yana konuşuyoruz hala ama arkadaşca. Fakat benim içim çok acıyor. Ne yapsam bilemiyorum. Yeni bir aşk bulacak kadar ne gücüm, ne isteğim ne de beni sevebilecek birisi var. Unutmak için ne yapabilirim?
güçlü dur ona karşı hiç birşey olmamış gibi davran ve sevdiğini belli etme o zaman seni kaybetme korkusu yaşar

pamuk_helva

Knitter...ÖrgücüBasi...
Pro Üye
14 Mart 2010
7.716
6.396
Madem hayatinda biri varmis o zaman konusmayi en aza indirmek zorundasin. Unutmak icin bir formul yok malesef.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 231 gün geçti.

Kova hatunu

✔ allergic To idiots
Pro Üye
4 Mayıs 2011
22.625
38.112
Allah bilir yas 20 en fazla..
ama dedigine bak
yorulmus...umutsuzmus....varsin oyle ol....
illa biri mi olmali hayatinda....
dinlen bari....oyle basla

Leipehile

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Mart 2014
171
61
bence tek bir mesaj bile atmamalısın. kendini o kızın yerine koymalısın. ve gerçekten unutmak istiyorsan hayatından çıkarmalısın. acı çekmekten ancak boyle kurtulabiliyor. ben de buna benzer şeyler yaşadım. birkaç yıl ara ara konuştuk ama hayatımdan çıkarmaya karar verdiğimden itibaren o yıl unuttum .karşılaşınca üzülüyor insan evet ama gözden ne kadar ırak gönüldende öyle .