Ona itiraf yaptım ama...

yaseminsaatleri

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2015
69
20
31
Hoşlandigim kişi ile belli bir süre arkadaşca yaptigimiz sohbetten sonra dayanamayıp ona itiraf yaptım. Fakat o bir kizarkadasinin olduğunu, benim duygularımın farkında olmadığını ancak kız arkadaşını sevdiğini söyledi. Bunun benim güzel ya da çekici olup olmamamla ilgisi olmadığını, benimle arkadaş olarak konuşmayı sevdiğini söyledi. O zamandan bu yana konuşuyoruz hala ama arkadaşca. Fakat benim içim çok acıyor. Ne yapsam bilemiyorum. Yeni bir aşk bulacak kadar ne gücüm, ne isteğim ne de beni sevebilecek birisi var. Unutmak için ne yapabilirim?

Hoşlandigim kişi ile belli bir süre arkadaşca yaptigimiz sohbetten sonra dayanamayıp ona itiraf yaptım. Fakat o bir kizarkadasinin olduğunu, benim duygularımın farkında olmadığını ancak kız arkadaşını sevdiğini söyledi. Bunun benim güzel ya da çekici olup olmamamla ilgisi olmadığını, benimle arkadaş olarak konuşmayı sevdiğini söyledi. O zamandan bu yana konuşuyoruz hala ama arkadaşca. Fakat benim içim çok acıyor. Ne yapsam bilemiyorum. Yeni bir aşk bulacak kadar ne gücüm, ne isteğim ne de beni sevebilecek birisi var. Unutmak için ne yapabilirim?
güçlü dur ona karşı hiç birşey olmamış gibi davran ve sevdiğini belli etme o zaman seni kaybetme korkusu yaşar

Madem hayatinda biri varmis o zaman konusmayi en aza indirmek zorundasin. Unutmak icin bir formul yok malesef.

Allah bilir yas 20 en fazla..
ama dedigine bak
yorulmus...umutsuzmus....varsin oyle ol....
illa biri mi olmali hayatinda....
dinlen bari....oyle basla

bence tek bir mesaj bile atmamalısın. kendini o kızın yerine koymalısın. ve gerçekten unutmak istiyorsan hayatından çıkarmalısın. acı çekmekten ancak boyle kurtulabiliyor. ben de buna benzer şeyler yaşadım. birkaç yıl ara ara konuştuk ama hayatımdan çıkarmaya karar verdiğimden itibaren o yıl unuttum .karşılaşınca üzülüyor insan evet ama gözden ne kadar ırak gönüldende öyle .

X