Önce git dedi sonra gidersen çocugumu senden alırım dedi !

masalprensesi06

Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2020
54
222
33
Kızlar merhaba ;
( hızlı yazdıgım ıcın ozur dılerım işte oldugum ıcın noktalamaları atlamıs olabılırım kusura bakmayın )

Biliyorum cok konu acıyorum ama inanın sizden bana konuscak kımsem yok bana kızsanızda bagırsanızda sizin yazdıklarını benım ıcın cok degerlı ve onemlı ....
Kaynana sıkıntılarımı zaten oncekı postlardan bılen bılıyodur. Eşimle tartıştık daha dogrusu yılbasında annesıne gıttık ben ne kadar gıtmek ıstemesemde. Oturduk gene ortam bozmadım nısanlı olan eltım saat 10,30 da geldi ben 7,30 da ordaydım . tombala oynadık . 17 yasında olan görümcen tombala oynarken geldi eltime ( 19 yasında ) babam senden cay ıstıyor dedi kımse oralı olmadı. 5 dakıka sonra kalktım babama cay verdım . Tombala bitti saat 11,50 civarında odaya gectım oglumun yanına cok uykusu gelmıstı hadı gıdelım oglum dedım esım oturmus orda alkol ıcıyordu gelmıcem ben dedi . Ben kendi aracımla 3 ust sokakta olan evıme gıttım . Hafta sonu arkdaslarımızla köye gittik tek samimi oldugum dostuma ve esıne ben ıcerdeyken arkamdan konusmus babam o gun cay ıstedı vermed demıs tombalayı yarım bıraktı demıs bahanelere bakarmısınız ? Aslında ıkısıde yalan kendı gorduklerını gormek ıstemıyor mu ne yapamk ıstıyor anlamadım . Eve geldık alısverıs yapmıstım onları yerlestırıyodum cocugum banyodaydı ( 7 yasında ) e.... cocuga bı bak dedım bakmadı o benım gorevımmıs. Bu yapıda bu kafada bı adamla omur gecermıs ? Ben anneysem sende babasın . Evlılıkten bunalıyomus ona gore degılmıs gıtmıs annesgıle ayrılcam demıs oglumu aglatmıs orda . Bende ayrılıyoruz dedım gıdıyorum dedım telefonda oglumuda alcam etüte vercem egıtımıne devam edecek dedım tum servetımı dokerım genede o cocugu senden alırım dıye tehdıt ettı benı ... Bende senın uyusturucu ıcıtıgını mahkemede kanıtlarım dedım . Guclu olmaya calısıyorum ama cok mutsuzum .Oglum o evden gıtmek ıstemıyor. İki arada bi derede kaldım . Bana yardım edin . 1 sınıfı bıtene kadar durayımmı ? Pskolojısı bozulmasın diye .....oglumu asla ona vermem ben o olmadan nefes alamam hem gıt dıyor sonrada tehdıt edıyor buda boyle egolu kibirli bi adam işte. Çocugumu benden alamaz demi. Vermezler ona maddı gucune guvenıyor bende calısan bı kadınım 7 yıldır aynı fırmadayım. :KK43: Oğlumla tehdıt edılmek hayatımın en kotü gübü bugün .....

Sizin konular ya kaynana ya kpden çıkıyor enson mesafe koyucam demiştiniz ne oldu ? Erkeklerin birinci tehtitleridir çocuğu sana bırakmam, küçükde değil oğlunuz .kimde isterse kalabilir siz bu evliliği gerçekten bitirmek istiyormusunuz bunu sorun kendinize bahane üretmeyin.

Uyuşturucu kullanan bir adam ne hadle çocuğu senden alacağını söylüyor?
Hayirdir kime baktiracak çocuğa?
Simdi bile sen meşgulken bakamayan adam o çocuğa neler yapar kimbilir .
Tartismanizi anlasmamanizi da geçtim.
Su an o çocuk için o ortamdan acil uzaklaşın.

Alacağından değil blöf yapıyor.

Çok sinir oldum şu an.
Allah akıl fikir ihsan etsin bu adama.

N*h alır çocuğu. Siz bi kanıtlayın uyuşturucu kullandığını da o zaman bırakın almayı, görmek için tüm servetini döker. Çocuk bile istemiyormuş neyi bekleyeceksiniz? Öyle babayla olması psikolojisini bozmuyor da ayrılmanız mı bozacak psikolojisini?

Yılbaşında sadece bize yasak vardi anlaşılan? Haftasonu köye gezmeye gitmeler fln nerde yaşıyorsunuz siz? Keşke bi ceza yeseydinizde aklınız başınıza gelseydi yılbaşı günü.

Konuya gelecek olursak, bu adam madem uyuşturucu kullanıyor neden tedavi ettirmiyorsunuz? O çocuğa yazik, önünde iyi bir örnek yok. Allah korusun ya cocugunuzda başlarsa maddeye?

Gittiğiniz saati neden yazdınız

Baba eltiden çay istedi ise neden siz doldurdunuz

Ben kendi arabamla döndüm diyorsunuz da zaten araba sizinmiş eşiniz de eve gelse siz zaten araba ile gelmeyecek miydiniz

Eşinizin derdi ne bilmiyorum ama blöflere inanmayın

Çocuğa babaanne mi bakıyor ona mı güveniyor

Ayrilmayacaksaniz bahane bulmayin uyusturucu kullanan bir babasi var diye uzuleceginize birinci sinif bitsemi psikolojisi bozulmasin diyosunuz. Zaten dersler online okul varla yok arasi adam cocugu sizden alamaz alacak adam zaten cocuguyla ilgilenir bunlrida yapmiyor bosuna konusuyoruz biz burda ayrilacaksaniz ayrilin hani maddi ozgurlugunuz varsa

banyodaki cocuğuna dönüp bakmayan adam sizden velayet alıp çocuk mu bakacak?
basbaya blöf yapıyor işte, tamam al çocuğu dersin sende blöf olarak bak bakalım gıkını çıkarıp mahkemede velayet istiyor mu.
sizin durumunuz iyiyse, adam zaten uyuşturucu da kullanıyorsa çocuğu sizden alma ihtimali zaten yok
bence çocuğun düzenini düşünürseniz şu an çok daha fazla üzülürsünüz siz ve çocuğunuz. o yüzden blöflere kanmayarak boşanmak istiyorsanız ertelemeyin

Evden uzaklaştırma kararı çıkartamaz mısınız? Böyle adamların karşısında pasif durunca egoları şişiyor. Uzaklaştırma ları uzatırsınız? Uyuşturucu almaya giderken veya alırken üzerindeyken 155 e ihbar edin? Hakkında tutanak falan tutulursa mahkeme de işinize yarar? Bu adama haddini bildirmez iseniz daha çok huysuzluk çıkarır..

Kızlar merhaba ;
( hızlı yazdıgım ıcın ozur dılerım işte oldugum ıcın noktalamaları atlamıs olabılırım kusura bakmayın )

Biliyorum cok konu acıyorum ama inanın sizden bana konuscak kımsem yok bana kızsanızda bagırsanızda sizin yazdıklarını benım ıcın cok degerlı ve onemlı ....
Kaynana sıkıntılarımı zaten oncekı postlardan bılen bılıyodur. Eşimle tartıştık daha dogrusu yılbasında annesıne gıttık ben ne kadar gıtmek ıstemesemde. Oturduk gene ortam bozmadım nısanlı olan eltım saat 10,30 da geldi ben 7,30 da ordaydım . tombala oynadık . 17 yasında olan görümcen tombala oynarken geldi eltime ( 19 yasında ) babam senden cay ıstıyor dedi kımse oralı olmadı. 5 dakıka sonra kalktım babama cay verdım . Tombala bitti saat 11,50 civarında odaya gectım oglumun yanına cok uykusu gelmıstı hadı gıdelım oglum dedım esım oturmus orda alkol ıcıyordu gelmıcem ben dedi . Ben kendi aracımla 3 ust sokakta olan evıme gıttım . Hafta sonu arkdaslarımızla köye gittik tek samimi oldugum dostuma ve esıne ben ıcerdeyken arkamdan konusmus babam o gun cay ıstedı vermed demıs tombalayı yarım bıraktı demıs bahanelere bakarmısınız ? Aslında ıkısıde yalan kendı gorduklerını gormek ıstemıyor mu ne yapamk ıstıyor anlamadım . Eve geldık alısverıs yapmıstım onları yerlestırıyodum cocugum banyodaydı ( 7 yasında ) e.... cocuga bı bak dedım bakmadı o benım gorevımmıs. Bu yapıda bu kafada bı adamla omur gecermıs ? Ben anneysem sende babasın . Evlılıkten bunalıyomus ona gore degılmıs gıtmıs annesgıle ayrılcam demıs oglumu aglatmıs orda . Bende ayrılıyoruz dedım gıdıyorum dedım telefonda oglumuda alcam etüte vercem egıtımıne devam edecek dedım tum servetımı dokerım genede o cocugu senden alırım dıye tehdıt ettı benı ... Bende senın uyusturucu ıcıtıgını mahkemede kanıtlarım dedım . Guclu olmaya calısıyorum ama cok mutsuzum .Oglum o evden gıtmek ıstemıyor. İki arada bi derede kaldım . Bana yardım edin . 1 sınıfı bıtene kadar durayımmı ? Pskolojısı bozulmasın diye .....oglumu asla ona vermem ben o olmadan nefes alamam hem gıt dıyor sonrada tehdıt edıyor buda boyle egolu kibirli bi adam işte. Çocugumu benden alamaz demi. Vermezler ona maddı gucune guvenıyor bende calısan bı kadınım 7 yıldır aynı fırmadayım. :KK43: Oğlumla tehdıt edılmek hayatımın en kotü gübü bugün .....
Alamaz cocgu ac davani mahkemede ver mucadeleni cocuk sende kalir saglam bir avukat bul kendine bosanma avukati bak bakalim alabiliyormi... parayla olmuyor bazi seyler

X