Gebeliğe Hazırlık Önce pozitif sonra negatif gebelik testi 🤷🏻‍♀️

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gunesss48

Bin Şükür 🙏🏻 Hoş geldin Ömrüme 🥲❤️🧿🧿
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2021
578
238
Kızlar selam. Son adet tarihim 24 Nisan. Adet döngüm 30-35 gün arasında değişiyor. 21 mayısta gebelik testi yaptım negatif. 24 Mayısta bi daha test yaptım çok ince silik çizgi gördüm. Bugün bi daha test yaptım çizgi biraz koyulaşmıştır diye düşünüyordum ama hiç çizgi çıkmadı adetim de daha gelmedi. Ne düşüneceğimi şaşırdım.. Gebelik olsa idrarda çıkardı dimi? Geç döllenme olabilir mi? Bi daha test yaparsam ne zaman yapayım? Hamile olma ihtimalim var mı? Benimle aynı şeyleri yaşayanlar var mı?

Kızlar selam. Son adet tarihim 24 Nisan. Adet döngüm 30-35 gün arasında değişiyor. 21 mayısta gebelik testi yaptım negatif. 24 Mayısta bi daha test yaptım çok ince silik çizgi gördüm. Bugün bi daha test yaptım çizgi biraz koyulaşmıştır diye düşünüyordum ama hiç çizgi çıkmadı adetim de daha gelmedi. Ne düşüneceğimi şaşırdım.. Gebelik olsa idrarda çıkardı dimi? Geç döllenme olabilir mi? Bi daha test yaparsam ne zaman yapayım? Hamile olma ihtimalim var mı? Benimle aynı şeyleri yaşayanlar var mı?
Şimdi söyle bişey var bazı testlerde kuruma çizgisi oluyo ondan da olabilir

Kan testi ver canıım

Eklentiler

• 603D15A6-308C-49E2-AF3F-6DA8E93192F9.jpeg
    603D15A6-308C-49E2-AF3F-6DA8E93192F9.jpeg
    78,4 KB · Görüntüleme: 264
Ayni markadan bende yapmistim bugun, cok silik cizgi vardi, sonra normal gebelik testi yaptim ondada oglen yaptigim pozitif 2 bucuk saat sonra yaptigim negatif malesef o silik cizgi pek bir sey ifade etmiyo sanirim

X