One More ağrı bantlarını duyan ,bilen ya da kullanan var mı?

didamir

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2019
1
1
Merhabalar ,one more painless night glu ağrı bantlarılarına epilepsi hastası olan abim için tedavilerini araştırırken internette karşılaştım.Birkaç videoda epilepsi hastası olduklarını idda eden insanlar 3 ay düzenli kullanımda olumlu sonuçlar aldıklarını ve nöbetlerinden kurtulduklarını söylemişler .Ben de sipariş verdim 15 adetlik paketten bugün geldi siparişlerim ama emin olamadım abime kullandırıp kullandırmamakta.İçinizden bu bantları epilepsi dışında da olsa herhangi bir ağrı için kullananız oldu mu?Kullanan olduysa sonuçlarını olumlu ya da olumsuz aktarırsanız çok sevinirim.

Merhabalar ,one more painless night glu ağrı bantlarılarına epilepsi hastası olan abim için tedavilerini araştırırken internette karşılaştım.Birkaç videoda epilepsi hastası olduklarını idda eden insanlar 3 ay düzenli kullanımda olumlu sonuçlar aldıklarını ve nöbetlerinden kurtulduklarını söylemişler .Ben de sipariş verdim 15 adetlik paketten bugün geldi siparişlerim ama emin olamadım abime kullandırıp kullandırmamakta.İçinizden bu bantları epilepsi dışında da olsa herhangi bir ağrı için kullananız oldu mu?Kullanan olduysa sonuçlarını olumlu ya da olumsuz aktarırsanız çok sevinirim.
Merhaba ben geçmeyen diz ağrılarım için kullandım gerçekten mükemmel ağrı kesici. Hemde deri yolu ile tedavi yan etki yok.5 yasındaki oğlumun cildindeki alerjik redaksiyon iicn de kullandik 2 günlük kullanmda yarı yarıya geçti izler tavsiye ederim her ağrı da iyi geliyor makas bıçak degmiycek yalnız banda

Eskiden iyiydi malesef suan hicbir anlami yok.Gırtlak kanseri akrabam vardi kurtuldu sayesinde.Yeni bantlar hiçbirşeye yaramıyor.

Merhaba ben geçmeyen diz ağrılarım için kullandım gerçekten mükemmel ağrı kesici. Hemde deri yolu ile tedavi yan etki yok.5 yasındaki oğlumun cildindeki alerjik redaksiyon iicn de kullandik 2 günlük kullanmda yarı yarıya geçti izler tavsiye ederim her ağrı da iyi geliyor makas bıçak degmiycek yalnız banda

Gırtlak kanseri bir hastanız kurtulduğu halde ise yaramıyor demissiniz ki kanserde kesin tedavi garantisi vermiyor firma cünkü iyilesme sonuci kişiden kisiye değişebiliyor.Astim hastası olan yaklasikk bir aydr kıllanıyorlar ilk.gunden itibaren nefes almada rahatlık oldu ve ılaç kullanma ihtiyacı duymuyorlar. En yeni sonucları söylüyorum bir kişi şubat ayinda bir ay bölgesel zayiflama ile birlikte 8 kilo werdi slim style sayesinde.
Yalniz herseyde olduğu gibi malesef bunda yan sanayi üretimler oluyor barkodlu firma destekli alırsanız orjinal ürün kullanarak kaliteli sonic alırsınız .ürünlerden almak.isterseniz firmadan almanızı sağlayabilirim

Arkadaşlar herkese merhaba bu ürün ile ilgili çok sayıda sağlık probleminde sonuç vardır. Herkese yardımcı olmayı gerçekten çok isterim. Benim bu ürünlerle tanışma şeklini anlatıyım çok uzun zaman önce omzum çıktı yanlış tedavi uygulandı ve kemik tam olarak doğru oturmadı yerine. Zaman geçtikçe benim hareketlerim kısıtlandı sağ kolumla 1 kiloluk poşeti taşıyamadım. Bi arkadaşım vasıtasıyla tanıştım bantlarla ve kullanmaya başladım bende 2 saat sonra etkisini göstermeye başladı. Ağrının yerini hissedebiliyodum ama hareket kısıtlılığım azalmıştı büyük derecede 3 ay düzenli kullandım hala da kullanmaya devam ediyorum. Ayrıca melatonin kullanıyorum uyku ilaçlarımı bıraktım sayesinde. Sonra bu işi yapmaya karar verdim ve güzel paralar kazanmaya başladım. Şöyle bir dipnot geçmek istiyorum ürünler evet gerçekten etkili ama herkeste aynı sürede etki etmiyor. Bu tamamen vücut direnciyle ve uygulama metoduyla alakalı. Numaramı bırakıyorum siteye sürekli giremiyorum bilgi almak isteyen bana wptan 7/24 ulaşabilir ne kadar çok insanı sağlığına kavuşturursam bana o kadar büyük haz verir ürünü kullanıp bu işi yapmak isteyenler hiç tereddüt etmesinler doğru yapılırsa doğru öğrenilirse gerçekten çok güzel bir kazanç da var bunu da eklemek istedim. ☺️

Herhangi bir sorun yaşamıycaksınızdır. Kişiden kişiye etkisini görme bazında zaman farklılıkları olabilir o videolardaki kişiler iddia etmiyorlar içinde olduğum için biliyorum. Herhangi bir yan etki göstermiycektşir. Yalnızca bir hafta kadar vücut bantlar tepki göstereceği için sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tabi ki bu da kişiden kişiye değişmekte

Herhangi bir sorun yaşamıycaksınızdır. Kişiden kişiye etkisini görme bazında zaman farklılıkları olabilir o videolardaki kişiler iddia etmiyorlar içinde olduğum için biliyorum. Herhangi bir yan etki göstermiycektşir. Yalnızca bir hafta kadar vücut bantlar tepki göstereceği için sıkıntı yaşayabilirsiniz. Tabi ki bu da kişiden kişiye değişmekte
Üye olduğunuz zaman çok cüzi bir miktar karşılığında ürünü sipariş verebilirsiniz. Ayrıca vitamin takviyeleri ile de destekleyebilirsiniz.

Gırtlak kanseri bir hastanız kurtulduğu halde ise yaramıyor demissiniz ki kanserde kesin tedavi garantisi vermiyor firma cünkü iyilesme sonuci kişiden kisiye değişebiliyor.Astim hastası olan yaklasikk bir aydr kıllanıyorlar ilk.gunden itibaren nefes almada rahatlık oldu ve ılaç kullanma ihtiyacı duymuyorlar. En yeni sonucları söylüyorum bir kişi şubat ayinda bir ay bölgesel zayiflama ile birlikte 8 kilo werdi slim style sayesinde.
Yalniz herseyde olduğu gibi malesef bunda yan sanayi üretimler oluyor barkodlu firma destekli alırsanız orjinal ürün kullanarak kaliteli sonic alırsınız .ürünlerden almak.isterseniz firmadan almanızı sağlayabilirim
Kanserli kişilerde ürünü kullandırmıyoruz. Burda yanlış bilgi de vermememiz çok önemli. Bantlar hücre yenilemesi sağladığı için kanser hücrelerini de yeniliycektir. Durum daha kötüye gidebilir. Kanser hastalarına yalnızca vitamin takviyeleri veriyoruz. Sağlık herşeyden önemli birileri para kazanıcak diye insanlar sağlık yönünden daha kötüye gitmesin ☺️

Kanserli kişilerde ürünü kullandırmıyoruz. Burda yanlış bilgi de vermememiz çok önemli. Bantlar hücre yenilemesi sağladığı için kanser hücrelerini de yeniliycektir. Durum daha kötüye gidebilir. Kanser hastalarına yalnızca vitamin takviyeleri veriyoruz. Sağlık herşeyden önemli birileri para kazanıcak diye insanlar sağlık yönünden daha kötüye gitmesin ☺️
Reklam yasak

Reklam yasak sitede. Sizin de yaptığınız tam olarak bu. kuralları okumadınız mı siz ?
Canım benim reklam yapmıyorum. Bir ürün var bundan sonuç aldım paylaşıyorum. Denemek isteyenlere yardımcı olabilirim diyorum. O zaman fikir veren herkes şunu yap bunu yap diyen herkes reklam yapıyor.

🤣🤣🤣🤣🤣
Faturasız ürün satışı yapan sizler, parayla ürün satan sizler, ürünleri hayrına göndermiyorsunuz değil mi🤣🤣🤣
Kazancınızın vergisini de ödemiyorsunuzdur Allah bilir.

Kanser hastalarında kemoterapi esnasında kullanılmamalı çünkü Kemoterapi hızla bölünerek çoğalan kanser hücrelinin ölmesi ölmesi için kullanılır Bir taraftan hücre öldürürken diğer taraftan bağışıklık sistemini güçlendirici ürün kullanmak kemoterapi nin etkisini azaltır. Kanser haslarında değil KEMO esnasında kullanılmıyor. Onun haricinde ikinci tedavi yöntemi bağışıklık sistemi güçlenesirekerek tedavi olmak seçilmişse özellikle painless kullanılmalı Bağışıklık sisteminin güçlendirip hücre yenilenmesi sağlayarak kanseri yenmiş insanlar var Ki bu sadece One more ile değil Farklı yöntemlerle de yapılabilir

söylediğiniz gibi painless kanser hücresini yenilemiyor sağlıklı hücre üretiyor
Sponsorunuzla görüşün lütfen

aynı mantıktan dolayı organ nakli olmuş hastalarda da panless kullanılmıyor vücut direnci artınca organı yabancı madde olarak algılayıp vücuttan atmaya çalışıyor

🤣🤣🤣🤣🤣
Faturasız ürün satışı yapan sizler, parayla ürün satan sizler, ürünleri hayrına göndermiyorsunuz değil mi🤣🤣🤣
Kazancınızın vergisini de ödemiyorsunuzdur Allah bilir.
Ürünler kendi adınıza kendi adresinize faturalı olarak kargolanır

merhabalar bugun urunlerim geldi de painless glu yu stresi azaltmak icinnnereye yapisturmamiz gerekiyor acaba bide bantlari makasla kessek oluyormu

Merhaba. 35 yıldır ilaç sektöründe mümessillik yapan arkadaşım bana bu ürünü önerdi, diz ağrılarım ve cilt yenilenmesi için. Sipariş verdim deneyeceğim. Arkadaşım annesinde ve yakınlarında çok iti sonuçlar aldığını söylüyor. İnşallah abiniz için de faydalı olur

Merhaba. 35 yıldır ilaç sektöründe mümessillik yapan arkadaşım bana bu ürünü önerdi, diz ağrılarım ve cilt yenilenmesi için. Sipariş verdim deneyeceğim. Arkadaşım annesinde ve yakınlarında çok iti sonuçlar aldığını söylüyor. İnşallah abiniz için de faydalı olur
Merhaba,
Merhaba bu ürünleri önce annemin çok şiddetli bel fıtığı tedavisi için kullandık. Ameliyat olmasına rağmen kalçasından bacağına vuran sancılar kramplar ve uyuşmalar vardı. Tavsiye üzerine aldık, kuyruk sokumu bölgesine yapıştırdık ikinci günden etkisini gördük , yıllar sonra o gece annem sahura kalkamadı, o derece ağrısız bir gece geçirdim dedi. 2 aydın düzenli kullanıyoruz hiç ağrısı uyuşma kramp kalmadı , şu anda teyzem kullanmaya başladı sıvı kaybı ve kireçlenme için. 1 hafta geçmeden yeniden merdiven inip çıkmaya başladı. Biz çok memnun kaldık. Mutlaka deneyin. İçeriği tamamen bitkisel bakanlık onaylıymış baya araştırdım. Fakat internet ortamından almayın trendyolda satanlar birebir aynısını yapmışlar. Biz birde sahteleriyle uğraştık

X