onu aldattığımı düşünüp ayrılan sevgilim gönderme yaptı

highhigh

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Ağustos 2021
82
9
24
daha önce buraya anlatmıştım ayrılma nedenimizi. birçok yorum almıştım ve kendimi iyi hissetmeye başlamıştım. tam olarak siteyi bilmediğim için görünüyor mu bilmiyorum. eski sevgilim şimdi de sadece birbirimizi takip ettiğimiz bir platformdan ‘bir daha asla böyle hissetmeyeceğim’ yazmış. bende de bildirim açık kaldığı için bildirim geldi. beni silen, artık umrumda bile değilsin diyip birçok kötü söz ile hayatından çıkaran insan neden bu şekilde yapmaya devam ediyor? canımı yakmak için mi? bir de sadece birbirimizin takip ettiği bir yerden.

Kaç yaşında 15 mi? Yetişkin insanların iletişim kurmak yerine sosyal medyada kendilerini ifade etme çabalarına ve karşı tarafın tüm gücüyle bundan anlam çıkarmaya çalışmasına artık sinir oluyorum :) ikili iletişim diye bir şey var ya, Allah akıl vermiş, fikir vermiş, ağız vermiş :) neden göndermeler... asla anlamıycam bunu

Kaç yaşında 15 mi? Yetişkin insanların iletişim kurmak yerine sosyal medyada kendilerini ifade etme çabalarına ve karşı tarafın tüm gücüyle bundan anlam çıkarmaya çalışmasına artık sinir oluyorum :) ikili iletişim diye bir şey var ya, Allah akıl vermiş, fikir vermiş, ağız vermiş :) neden göndermeler... asla anlamıycam bunu
konuşmamız gerekenleri konuştuk, bitirdi. umrumda değilsin dedi. hadi yoluna dedi. ben de kendi yolumda ilerlemeye çalışırken bu şekilde canımı yakmaya çalışmak istiyor sanırım. buna anlam veremiyorum.

cidden böyle mi düşünüyorsunuz? bir daha seni sevmiycem gibi bi anlam çıkarmıştım ben de. çok kesin bir dille asla olmam bi daha senle dedi. umrumda değilsin dedi ama gönderme yapmasını anlamıyorum canımı yakmak için mi acaba
erkekler o kadar akıllı değildir sözlerle can yakabilecek kadar düşünemez

cidden böyle mi düşünüyorsunuz? bir daha seni sevmiycem gibi bi anlam çıkarmıştım ben de. çok kesin bir dille asla olmam bi daha senle dedi. umrumda değilsin dedi ama gönderme yapmasını anlamıyorum canımı yakmak için mi acaba
Muhtemelen ondan, ama belli ki iletişimde kalmak istiyor. Görmezden gel, dayanamayıp yazar o :)

Önceki konunda sana neler dendi tavsiyeler verildi hala her hareketini anlamlamdirmaya calisiyosun sana gelse kosa kosa gitceksin
gerçekten bildirimi kapattım ve çıkardım. bir daha da asla dönmem hem aileme hem kendime söz verdim. emin olun sizin sayenizde bu noktaya gelebildim. anlam çıkararak hata yapıyorum farkındayım ama hangi anlam çıkarsa çıksın bir daha asla onunla işim olamaz.

gerçekten bildirimi kapattım ve çıkardım. bir daha da asla dönmem hem aileme hem kendime söz verdim. emin olun sizin sayenizde bu noktaya gelebildim. anlam çıkararak hata yapıyorum farkındayım ama hangi anlam çıkarsa çıksın bir daha asla onunla işim olamaz.
Valla canim sizin ayrilmanizdan öncede çocuk keyfine gore senin orda hep onu beklediğini bilerekten ayrilmis senden yine öyle düşünüyodur

Valla canim sizin ayrilmanizdan öncede çocuk keyfine gore senin orda hep onu beklediğini bilerekten ayrilmis senden yine öyle düşünüyodur
tabii ki böyle düşünüyor. çünkü her şeyini affettim. sadece madem beni sildin çıkardın, ne ölün ölüme ne dirin dirime dedin, hiçbir şeyi hak etmiyorsun dedin, o zaman daha fazla bir şey yapma yani. kötü şeyler de yazsan yazma. artık istediğini ona vermem.

tabii ki böyle düşünüyor. çünkü her şeyini affettim. sadece madem beni sildin çıkardın, ne ölün ölüme ne dirin dirime dedin, hiçbir şeyi hak etmiyorsun dedin, o zaman daha fazla bir şey yapma yani. kötü şeyler de yazsan yazma. artık istediğini ona vermem.
Takılma yazdiklarina bakma hatta. Ayrica kismetse olur emre mi bu cocuksjsshajajsj bilen bilir repliği

X