Op.Dr. Ali Duman (Superplast)

Seyhank

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2015
64
44
Slimlipomun üstünden baya bir zaman geçti. Maalesef benim işlemim hiç başarılı olmadı. Göbeğim yamuk yumuk oldu. Çukurlaşmalar vardı. Halbuki benim slimlipo yaptırmamın nedeni çukurlaşmalar olmadığının söylenmesiydi. Dr'uma tekrar gittiğimde merak etmeyin düZeltme operasyonu yaparı dedi. Geçtiğimiz Nisan ayında tekrar operason yapıldı. Kısacası ben sonuçtan hiç memnun değilim. Hiç de anlatılanlar gösterilen resimler gibi olmadı. üstelik benim 3 bölge yapıldı. Bel, sırt be karın. Şimdi verdiğim paraya o kadar üzülüyorumki anlatamam.
Çok üzüldüm sizin adınıza. :KK43: Çok geçmiş olsun. Çukurlaşma olması gerçekten çok sinir bozucu. Tekrar operasyon yapıldıktan sonra da düzelmedi anladığım kadarıyla çukurlar. Ama en nihayetinde sağlık olsun diyelim.

aykalsuzan

Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2016
63
8
30
Çok üzüldüm sizin adınıza. :KK43: Çok geçmiş olsun. Çukurlaşma olması gerçekten çok sinir bozucu. Tekrar operasyon yapıldıktan sonra da düzelmedi anladığım kadarıyla çukurlar. Ama en nihayetinde sağlık olsun diyelim.
bunu çok fazla duymadım ama ilginç gerçekten az evvel başka bir başlıkta da yazdım çukur olması hekim hatasıdır diyordu bir yerde bir plastik cerrah. acaba bu lipolizin bir sonucu mu? biraz benim de cesaretimi kırdı bu yazışmalar

Warrior1

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2012
26
4
Burada dr ali bey le ilgili yorumlar görünce bende yaşadığımı söylemeden geçmek istemedim. Uzun zamandır foruma girmemiştim. Kötü sonuçlanan bir karın germe operasyonu geçirdim. Karnım halen sarkık ve yağlar hiç alınmamış durumda dr inanılmaz ilgisiz hiç bir şekilde tevsiye etmem. Ortalamanın üstünde ücret verip internetteki reklamına inanmak büyük hayal kırıklığı yaratır.