Op. Dr. Oznur Gokcag Polat Van Lokman hekim

Senay_26

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2016
444
255
34
Kizlar Oznur hanima giden var mi su ana kadar yurt disinda kaliyorduk dolayisiyla doktorumda ordaydi esimin isi nedeniyle simdi de Van'a yerlestik 2 haftadir burdayim yerlesme falan derken 2 haftadir doktor falan arayamadim ama bu gun tam 1 ayim doldu doktora gitmeyeli yarin Oznur hanima gitmeyi dusunuyorum onu tavsiye ettiler giden herkes memnun kalmis dogum falan da burda olcak gibi gozukuyo o yuzden hakkinda bilgisi olan varsa lutfen yazsin.

Merhabalar :) Van'da hamilelik geçiren 2 arkadaşım oldu ikisi de öznur hanıma gidiyorlardı memnunlardı gayet. Ama Doğum hakkında bir bilgim Yok. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah

Merhabalar :) Van'da hamilelik geçiren 2 arkadaşım oldu ikisi de öznur hanıma gidiyorlardı memnunlardı gayet. Ama Doğum hakkında bir bilgim Yok. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşaallah
Aynen canim ya bende kime sorsam memnun kalmis kadindan gidicem bakalim bu gun bi ins hayal kirikligina ugramam.

Valla cok yogundu kadin canim kan testleri istedi seker yuklemesi yapilacak yarin sabah, ultrasonda bakti hersey yolundaydi testleri yaptir sabah gel bakalim dedi bakalim yarin ne olacak.

Çok şükür :) Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) Van da 2 yıl çalıştım çok severim.

Cnmmmm ben de 3 yıldır vanda yaşıyorum :) o bayanın adını duydum fakat çağdaş beyde çok iyidir. İlgilenirsen yerini fln söylerim :)

Van'da iyi bir kadın doğumcu arıyorsanız Lokman hekimde Ağahan Han var. Çok iyidir birçok doktor gezdim en iyisi bu.

Gulsum Feyza Kiziltan' a gittim cok memnun kaldim onun yaninda dogum yaptim ve allahtan ona gitmisim 39+5 te neredeyse bebegimi kaybedecektim once rabbim sonra onun dikkati sayesinde bu gun kizim kollarimda.

Benim de dış gebelik oluşmuş kaç doktora gittiysem hepsi kimyasal gebelik dedi. Ağahan hoca daha muayene etmeden şikayetlerimi dinlerken dış gebelik olduğunu anladı. O olmasaydı şu an hayatımı kaybetmiş olabilirdim...

X