Op. Dr. Taner Bahar Hakkında

mrb cnm.resm koymadım..taner hocama ameliyat oldum evet..herşeyden önce son derece dürüst ve halden anlayan bi hoca..

eğer kafanda bu durumu netlestirdi isen gideceğin iki isim var.biri taner bahar diğeride zeki can bey.kndilerinden emin ve son derece profesyonel isimler

Geçen hafta tekrar görüştüm. İlgili bir doktor imajı uyandırdı bende. Pazartesi tekrar görýşeceğim. Sigara vs sornam lazım. Siz ne yaptırdınız Taner beye. Memnun kaldınız mı sonuçtan.Ben lazer lipo yaptırmak istiyoeum

Kizlar ayin 16sinda ameliyatim var.bacak basen ve gobek..gobekten gecen sene baska bi doktora klasik lipo olmustum berbat oldu gobegim toros daglari gibi engebeli odemleri gecmedi.simdi taner bey onu da duzelticek.ayrintilari yazicam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Dun oldum.ameliyati hersey yolunda gitti bugun biraz agrim var zaten soylemisti doktor.yine de oyle dayanilmayacak bisey degil.cok şiş durumdayim suan pek belli olmuo ama yine de vucudun sekillendgi belli.kiraz sapi kaynatip iciorum odemler icin.gelismeleri yazicam:))

bende karnımdan ve sırt bölgemden yağ aldırmak istiyorum..peki yaptırdıktan sonra kilo alırsak aynı orantısızlık oluşur mu acaba..yaptıran varsa lütfen cevap versin..benim için çoook önemlii:KK43:(

Kilo alsak bile sadece kalan yag hucrelerimiz sisiomus yani ayni hale gelmemiz cok zor canim

Kizlar bugun 9.gun bacak ve basen sis olmasina ragmen iyi gorunuo ama gobegimde hala.cukurlar duruo:KK43: yarin kontrole gidicem yazarim:KK43:

Kizlar bugun 9.gun bacak ve basen sis olmasina ragmen iyi gorunuo ama gobegimde hala.cukurlar duruo:KK43: yarin kontrole gidicem yazarim:KK43:

Nasıl oldun cnm memnunmusun? Ödemlerde gitmiştir sanırım.

Selam kızlar ben de taner bey ile lipo yaptırdım çok oldu gerçi 2011 yılında yaptırmıştım evet gerçekten inceldim ama öyle söyledikleri gibi üçüncü gün işe falan gidemezsiniz ben bir hafta ağrı içerisinde yattım ..
Ödemlerin geçmesi iki ay sürdü . Yaklaşık altı ay boyunca belimi hissetmedim . Bu beni biraz korkuttu .
Bir diğer sorun da , sırtımda belimde ufak şekil bozuklukları vardı , tekrar kilo alınca düzeldi .
Ama karın bölgem ameliyattan sonra asla dümdüz olmadı . Selülit gibi bir görüntü vardı :KK43:
Doktor çok ilgiliydi evet ama ameliyattan sonra o kadar ilgili olduğunu düşünmüyorum , bana sadece 3-5 seans 10 dakikalık pasif cimnastik hediye etti
Sürekli kontrol etti veya yapmam gerekenleri söyledi diyemem .
Dikkat etmediğim için dört yılda aynı kiloları geri aldım .
5.000 tl vermiştim Şimdi 10.000 istiyorlar :KK43: bence aşırı pahalı o kadar iyi bir hizmet verdiğini düşünmüyorum
6 Yıl içerisinde ben maaşımı ikiye katlamadım ki iki katı ödeyeyim ...
Üstelik daha önce yaptığı ameliyatı çok daha iyi bir hastanede yatmıştı şimdiki hastanesi o kadar iyi değil .
Özel doktoru seçmeden önce çok düşünmenizi tavsiye ederim .
Gazi hastanesinde çok daha uygun fiyatla bu işi yapıyorlar bilginiz olsun

Dun oldum.ameliyati hersey yolunda gitti bugun biraz agrim var zaten soylemisti doktor.yine de oyle dayanilmayacak bisey degil.cok şiş durumdayim suan pek belli olmuo ama yine de vucudun sekillendgi belli.kiraz sapi kaynatip iciorum odemler icin.gelismeleri yazicam:))

Merhaba dr taner bahara ameliyat oldunuz mu? Simdi durumunuz nasil bugun benimde ameliyatim var???

X