Öpüşmek Ve Ben

E

EU1

Ziyaretçi
Başlıkta Dedigim gibi nişanlımla öpüşmemizin ardından yüzümüzde ikimizinde benler belirmeye başladı yalnız bizemi öyle geldi yoksa böyle birşey gerçekten olabilir merak ediyorum ve sizle paylaşmayı uygun buldum

benim takıldıım evlisin ama nişanlınla öpüşmüşsün..ilginç:kahve:

Heyecandan kan dolaşımınız hızlanmış, oluşan kızarıklıklar da size ben gibi gelmiş..Korkulacak birşey yok.şakkıdı

Eğer öpüşme ile ben çıkma arasında doğru bir orantı varsa, Tıp literatüründe yeni bir sayfa açarsınız zaten kanımca..:nazar:

walla çok ilginç:)
hiç sanmıyorum öyle bir anda ben belireceğini.
ilk defa duyuyorum.
siz birbirinize o mesefaden bakınca aslında öyle görmüş olmayın?

:roflol: :roflol: ilahi beyaz_su alemsin valla öpüşünce ben mi çıkarmış?
Eğer öyle olsaydı bütün dünyadaki insanların yüzü benden görünmezdi:kahve:

öpüşünce damgalanını da ilk defa duydum.:uhm:
alerji yapmış olmayasınız birbirnizedelikafadulden

alla alla enteresan öpüşmeyi bırakın desem kabalık mı etmiş olurum acaba

banada hayli ilginç geldi dogrusu özellikle nişanlıyken evli olma durumun
herneyse konuya gelelim bence sen öyle hissetmişsindir öyle birşey olması imkansız bence

sanırım sitenin son zamanlardaki en iyi sorusu-tatlicadiarzu-

anamm ya bendede olsaydı:uhm:
babam benikaydirigubbakcemilekaydirigubbakcemile yapardı kanımca

:roflol: bence o kadar yakından bakınca farketmişsinizidir birbirinizin benlerini :roflol: :roflol: :roflol:

böyle bişey imkansızdır. öpüşmekle ikinizde birden ben çıkması biraz acaip olur yani. belki bukadar yaklaşınca gördünüz daha önceden var olan benleri.:))

Yaaa sızde hemen bı suru makara yapmıssınız yaaaa.
Bılmıyomusunuz evlı olan bırı nısanlısıyla opusunce benlenır tabeeeeee.
Ben soruyu okudum hemen Haydar Dumen Hocam ıle Zekerıya Beyaz hocamla ıletısıme gectım.Haydar Hocam Saglık acısından bı sorun yok dedı
Zekerıya Hocam ıse dınen caiz degıldır ben cıkmaz dedı.
Kız sakın sorumla dalga gecmıs felan dıye dusunme muhabbet hafıf geyıge vurmus.Bende ıcındekını tutamayan bı sahsıyet olarak yıne tutamama ornegını sergıledım.Gelelım soruna walla nısanlın ıcın bısey dıyemıycem ama senın yuzune sakalları batmıs da kızarmıs olmasın.O heyecanla sız onu ben olarak yorumlamıssınızdır belkı.Ama korkma opusunce ben cıkmaz.Ama zaman zaman kucuk lekeler olur oda gorunur yerlerde olmaz(en azından akıllı olan gorunur yerde bırakmaz)

o benler fazla vakumlamaktan kaynaklanan küçük morumsu noktalar olabilir mi acep :))))

X