Organizasyon işim için dahiyane fikirler

En uygun fiyat sizde olsun.Müşteri odaklı çalışın yani onlar ne tarz şeyler istiyorlarsa bir bir not edip ona göre düzenleyin.Sayfanızda her yaptığınız organizasyonu paylaşın.Broşür bastırıp dağıtın ve ücret almadan bir şey ilave edebilirsiniz ekstra albüm vs gibi..
O çok zor işte. Müşteri odaklı çalışmak böyle bir sektörde çok sinir. Millet azıcık para verip kocaman hayaller kuruyor ve senden o hayalleri gerçekleştirmeni bekliyor. Maalesef belli paketler dışına çok çıkmayı düşünmüyorum. Artı maliyet karşılanırsa ok diyorum ona da onlar yanaşmıyor :)

Hastane işleri de yaptım ama çok da kazançlı gelmedi bana. Artık insanlar bu tarz şeyler için masraf yapmak istemiyor sanırım :)
Kadınlara gün organize edin dansözlü falan , kadın dj , kısır , kuraniye ful paket . Güzel bir mekanla anlaşın süper olur türk kadını göbek atmayı sever .:halay::rapci::KK70:

Sayfası 75 kuruşluk baskıcınızı benimle de paylaşabilir misiniz? Hediyelikleri Eminönü'den alıyorum ama orası da bence pahalı.

Eminönü'nde de çok pahalı olan yerler de var, herşeyin imalatçısını bulursanız uyguna alırsınız. Kavanozlar ayrı, pleksiler ayrı, püskül kurdela ayrı yer...

Sticker bastırdığım yer İstanbul'da değil İzmit'te...

O çok zor işte. Müşteri odaklı çalışmak böyle bir sektörde çok sinir. Millet azıcık para verip kocaman hayaller kuruyor ve senden o hayalleri gerçekleştirmeni bekliyor. Maalesef belli paketler dışına çok çıkmayı düşünmüyorum. Artı maliyet karşılanırsa ok diyorum ona da onlar yanaşmıyor :)
Hmm ama cnm eğer sakin kalabilir ve onların isteklerini gerçekleştirebilirsen kimse önüne geçemez...

X