orgazm taklidi

mosko

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
28 Şubat 2013
183
83
merak edıyorum hıc ıcınızdekı sertlıkten artık canınız yanınca orgazm taklıdı yaptınız mı cabuk bıtmesı ıcın

Evet dersek normal mi kabul edeceksiniz, anlamadım.
sadece merak ettıgım ıcın sordum hurrıyetın web sıtesınde bununla ılgılı bır makale okumustum azımsanmıyacak orandaymıs dıye ama ben yapmadım hıc :)

sadece merak ettıgım ıcın sordum hurrıyetın web sıtesınde bununla ılgılı bır makale okumustum azımsanmıyacak orandaymıs dıye ama ben yapmadım hıc :)
Doğrudur.
Zevk almayan aksine baskı hisseden çok kadın var.
E biran önce mesele bitsin diye de yapılıyor, yapılır😂

Ilk evlendigimiz de orgazm olamassm bile olmus gibi yapiyordum sonra demeye basladim esime olamiyorum ya ben gec kaliyorum ya esim erken geliyordu tutturamiyorduk bir ara duzelmisti ama simdi yine ayni

Ilk evlendigimiz de orgazm olamassm bile olmus gibi yapiyordum sonra demeye basladim esime olamiyorum ya ben gec kaliyorum ya esim erken geliyordu tutturamiyorduk bir ara duzelmisti ama simdi yine ayni
bizde erken gelen eşim oluyor genelde o yuzden baslamadan once ılk onu bosaltmaya calısıyorum boyle daha dengelı oluyoruz.evlılıgın ılk yıllarında alt katımızda aılesı oldugu ıcın az kavga etmemıstık tam tersı o bana bıraz daha sessız ol derdı :KK70:

Dan dan söylerim bi b.ku başaramadın diye niye taklit yapayım. Demek ki yeterince hazırlayamamış ilişkiye ki canım yanıyor, yada başka bir sağlık problemi de olabilir
bir taraf kendını hazır hıssedıp hemen baslamak ısteyınce oluyor bencede on sevısme denen seyı opusmek sanıyor herhalde pek cogu

bizde erken gelen eşim oluyor genelde o yuzden baslamadan once ılk onu bosaltmaya calısıyorum boyle daha dengelı oluyoruz.evlılıgın ılk yıllarında alt katımızda aılesı oldugu ıcın az kavga etmemıstık tam tersı o bana bıraz daha sessız ol derdı :KK70:
Bizde de oyle ben konsantre olamiyorum gec kaliyorum sonra hadi olmuyor sarji yuzde 50 ye dusuyor zaten hemen bitiyor ondan sonra 😂😂
Dan dan söylerim bi b.ku başaramadın diye niye taklit yapayım. Demek ki yeterince hazırlayamamış ilişkiye ki canım yanıyor, yada başka bir sağlık problemi de olabilir
Aynen ilk bas gururu kirilmasin diyordum ama benim gururum ne olacak o kadar evlen orgazm olamadiktan sonra

bir taraf kendını hazır hıssedıp hemen baslamak ısteyınce oluyor bencede on sevısme denen seyı opusmek sanıyor herhalde pek cogu
Astik sukur o konulari esimde bayagi gelisme var 🙈🙈🙈

Bizde de oyle ben konsantre olamiyorum gec kaliyorum sonra hadi olmuyor sarji yuzde 50 ye dusuyor zaten hemen bitiyor ondan sonra 😂😂

Aynen ilk bas gururu kirilmasin diyordum ama benim gururum ne olacak o kadar evlen orgazm olamadiktan sonra

Astik sukur o konulari esimde bayagi gelisme var 🙈🙈🙈
hahahah masallah sarjlarını yuzde100 e cıkaracak bırkac sey varda munasıp olmaz dıye yazmıyorum buraya :)

Çoğu öpüşme bile olmadan bitiyor. Burası bar mı gece kulubumu bi arkadasa bakıp cıkacaksın. Sanırım erken bosalma yada ereksıyon problemı olacak dıye hazır kalkmısken oldu bıttıye getırmek ıstıyolar. Ayar oluyorum. Kadın senın malzemen mi onun da hakkı var zevk almaya. Boyle adamlara yapılacak en guzel sey kendı ısını bıtırıp toparlanacaksın kardesım. Anlasın bakalım guzel oluyor mu

Ben yapamam gülerim ajshajaja

Uzulmesin diye yapiyorum zevk almiyorum anca iliki esnasinda bn kndimi okşarsam o sekil yoksa yok

hahahah masallah sarjlarını yuzde100 e cıkaracak bırkac sey varda munasıp olmaz dıye yazmıyorum buraya :)
Canim onlarida deniyoruz ara sira ama ilki gibi olmuyor
Ilkinde yuzde 100 geliyor ama 2 de batarya sismis gibi bitiyor

O anketleri biliyorum ve benzer çok şey okuyunca da şaşırıyorum cidden.
hayatımda hiçbir zaman orgazm taklidi yapmadım, hiç mantıklı gelmiyor niye yapayım ki?erkekler boşalmayıp boşalmış gibi yapıyor mu yooo
Her ilişkide her zaman orgazm olacağız diye bir kaide de yok, kişisel olarak çoğunlukla oluyorum eşim beni tatmin etmeden kendi bitirmez amaaa
Bazen de insanın canı ani gelişen, birden bire olan hazırlıksız sekslerden istiyor. Onlarda orgazm olmadığımda bile daha zevk almış oluyorum. Bu kadar özel bir şeyi paylaştığım eşime yalan söylemek de mantıklı gelmiyor açıkçası 🤷🏻‍♀️
bir gün olmazsanız öbür gün olursunuz, ama yalan söylerseniz hiç olamazsınız ben diyeyim😅

O anketleri biliyorum ve benzer çok şey okuyunca da şaşırıyorum cidden.
hayatımda hiçbir zaman orgazm taklidi yapmadım, hiç mantıklı gelmiyor niye yapayım ki?erkekler boşalmayıp boşalmış gibi yapıyor mu yooo
Her ilişkide her zaman orgazm olacağız diye bir kaide de yok, kişisel olarak çoğunlukla oluyorum eşim beni tatmin etmeden kendi bitirmez amaaa
Bazen de insanın canı ani gelişen, birden bire olan hazırlıksız sekslerden istiyor. Onlarda orgazm olmadığımda bile daha zevk almış oluyorum. Bu kadar özel bir şeyi paylaştığım eşime yalan söylemek de mantıklı gelmiyor açıkçası 🤷🏻‍♀️
bir gün olmazsanız öbür gün olursunuz, ama yalan söylerseniz hiç olamazsınız ben diyeyim😅
Aynen soruyorr zaten esim bende olamadim diyoruum

Anca ses çıkarırsınız, orgazmdaki kasılmalar üstelik içten olanlar bambaşka onu taklit etmek bence mümkün değil. Kandırmaya değil kendinizi ve eşinizi geliştirmeye bakın.

Taklit yapmıyorum, sanırım hiç yapmadım. Olmadıysa olmamıştır, anlar zaten konudan kopunca ıslaklık da kayboluyor, hassas bir eşim var, beni rahatlatmadan kendşni bırakmıyor.
Bu arada ben bir şey keşfettim testislerin arkasında bir boşluk var ereksiyon halindeyken orada bir damar geliyor ele o damara masaj yaptığınızda ereksiyon hali azalmaya başlıyor bir çeşit mola gibi, bırakınca eski sertliğine dönüyor, ereksiyon süresini uzatmak için kullanılabilir sanki 🤔

X