Ortadan kaybolanlar

O bulsun sıkıntı değil biliyorum zaten başka biri için demiştim ayrıca tahmin etseniz de söylemeyin lutfen
Yok soylemem de uzun uzadiya aramaya da ugrasmam sizi ilgilendiren bir durum, ogrensem bana bi faydasi olmaz ki sizin tercihiniz bu neticede, saygi duyarim

Söyledim zaten bu sondu dahasi olmayacak diye
Devam eder Ama boyle. Bu olmasa Baska bir patlak verir. Ilıskı kökleşmeden bence son verseniz daha iyiydi. Hayırlısı hakkınızda🙏

Cimri demek ki
Ne bileyim ben faturaya geceli belki de 5 6 sene olmustur fazla da olabilir
Yetmedi mi faturaya yansir 90sa 100 öderim nolacak yani
Ayrica kendine ait bir alani da mi yok? Cok garip geliyor bana bu tipler, hala lise yıllarında kalmis gibi
Benim küçük kardeşim bile hiç izin almadan odama girmez ya da kitabimi okumak için bile abla alabilir miyim derdi. Ergenligi zor geçti ama böyle sınır konusunda sorun yasamadik
Bu adam kendine ait sınırları koruyamazken isi ilerletseniz anam da anam der hic sizi savunmaz
Bir de benim.anlattigim tipe birebir benziyor o da kardeşi pantolonumu ütüle demis de onu yapmak icin telefonda konuşurken kapatır utuyu yapayim derdi! Yasi kac? Kafasi 15te kalmis büyümez bence

Bu sosyallik degil bencillik ama
Benim.dedigim sosyallik hep eglencelere akalim kafasi degil
Yani iki lafi bir araya getirmek, sohbet etmek, nerede nasil davranacağını bilmek, en basiti bir yemeğe gidildiğinde garsonla nasil konusulur, bir kadina evlilik nasil teklif edilir gibi sosyal becerilerden bahsediyorum. Siz eski esinizin sosyalligine o kadar takmissiniz ki tersi olsun diye baya kafa yormuşsunuz ve karsiniza da asosyal mağara adami çıkmış!
Evet babam bile faturalı hat kullanıyor ben de anlamadım mantığı ne?Normalde de pek sosyal bir tip değil sanırım pek işi olmuyor telefonla.Evet eski esimin izlerini atamadım aynı kırmızı odadaki Nazlı gibi oldum aldatma ihtimali sıfır olan birini arıyorum takıntı oldu

Evet babam bile faturalı hat kullanıyor ben de anlamadım mantığı ne?Normalde de pek sosyal bir tip değil sanırım pek işi olmuyor telefonla.Evet eski esimin izlerini atamadım aynı kırmızı odadaki Nazlı gibi oldum aldatma ihtimali sıfır olan birini arıyorum takıntı oldu
Once o travmayi atlatin bence
Çünkü siz kendinizi iyileştirmeden karşınıza gönlünüzce göre biri çıkmayacaktır

Çok iyimser konusmussunuz ama ben de kadın olarak ilgi bekliyorum.Hic haber vermeden vurup kafayı yatınca onemsenmemis hissediyorum ama evet iyi biri olduğunu düşünüyorum hâlâ dün sinirlerim bozulup carladim biraz hep alttan alıp olumlu konuştu bir sürü mesaj atıp aradı ben cevap vermesem bile ama erkeklerin bu kaybedince kıymete binme olayından ben tiksindim.Neden yanındayken özenli davranmiyorsun? Araba kullanmayı bilmemesine de kendini geliştirmeye açık değil mi acaba diye dusunuyorum
Araba ile değil kültürel yönde kendini gelistirmistir bilemezssiniz bence fevri karar vermeyin bu devirde iyi karakteri sağlam erkek az bulunur ve yumuşak huylu az bulunur iyice analiz edin ama bence istihareye yatın

Araba ile değil kültürel yönde kendini gelistirmistir bilemezssiniz bence fevri karar vermeyin bu devirde iyi karakteri sağlam erkek az bulunur ve yumuşak huylu az bulunur iyice analiz edin ama bence istihareye yatın
İnşallah öyledir kültürlü ve zeki olmayan biriyle ne oturup konuşacagim istiare olayıni bir kişi daha demisti

Merhabalar size bulduğum anneci Lutfu'den bahsetmiştim.Cok iyi, çok harika bir insan buldum derken değişik bir huyu çıktı.Bunu ikinciye yapıyor bu arada.Biz bu bey'le konuşuyoruz bu perşembe blusacaktik hatta ama şu an telefonlarına bile çıkmıyorum.Gunduzleri çok konuşamıyoruz çünkü çalışıyor sadece öğle molasında beni arar misin, diyor bir saate yakın konuşuyoruz.Aksamlari da arıyorum mesajı üstüne ama çocuk gibi annesi rahat bırakmıyor dışarı çıkıyor rahat konuşmak için dışarı çıkıp fazla uzaklaşma diyor🤦Sürekli idare etmeye sabırlı olmaya çalışıyorum ama en son yaptığı beni delirtti.İftarda ezan okundu konuşuruz dedi sonra arazi.Gece yatmadan arayayım dedim açmadı.Hicbir şekilde haber vermek yok öldü mü kaldı mı bilmiyorum.Tee ertesi gün öğlen mesaj atıyor canım kusura bakma sana akşam dönemedim internetim de yoktu şimdi yaptım, diye.O kadar sinirliyim ki bascavusun eşeği miyim ben çok mu zor birinden mesaj atıp haber vermek.Bir de sürekli dakikası yok, interneti yok, mesajı yok bu devirde hâlâ hatsiz telefon kullanan var mı gerçekten? Durumu yok desem adam inşaat mühendisi dükkanları falan var doğruysa.Acaba çok mu pinti? Gerçekten de telefona hiç girmiyor görüyorum çevrim içi olmuyor.Buzzzz gibi soğudum bir anda çok olumlu düşünüyordum.Ne görüşmeyi ne konuşmayı düşünmüyorum.Tepkim abartılı ve çocukça gelebilir asla ilgi manyağı değilim ama insan yattiginda nasıl aklına getirmez resmen bir gün boyunca yok ortada.Evli bile olduğunu düşündüm.Basi agrimis erken uyumuş duymamış.Bahaneler, bahaneler...
Geçen bir kere daha yapmıştı çok sert tepki vermiştim kizacagimi bile bile yaptı tekrar.
Sadece normal, standart birini istiyorum.Sevmek, sevilmek istiyorum.Nerede arıza tip var beni buluyor
Acayip itici bir erkek profili

Beni arar misin ne ya? Nasil bir adam bu? Ben utanirim kontrum yok beni ara demeye. Cocuk gibi. Aşırı pinti. Telefonundan dakika gidecek diye mesaj atip beni arar misin diyen adami ben aramam. Aramak konusmak isteyen arar arkadas. Boyle dakikasi olmayan, interneti olmayan, interneti olsa da kurusun hesabini yapan adama omur mu emanet edilir? Kinu sahibi dertsiz basiniza dert mi ariyorsunuz ya. Birakin gorusmeyin su adamla. Sirtiniza yük mü ariyorsunuz?

Adamla bulusmak icin persembe gunu bir de ayagina mi gideceksin? Yok artik. Bulusmak icin adami sen mi alacaksin evinden? Sizde simdiden roller degismis. Yandın sen.

Bu kadını kaynanan yapmak ister misin? Ya da böyle anneci bir adamı kocan? Otur ve düşün. Karar senin

Önceki konuda boşuna yükselmişim bu Lütfünün mal olduğunu farketmişsin zaten, ay bana noluyorsa haha. Neyse Allah kurtarmış 😇

X