Ortalığı mı karıştırmış oldum?

En buyuk kk

Guru
Kayıtlı Üye
18 Mart 2013
3.433
11.130
Kızlar merhaba. Benim geçen senelerde öylesine takıldığım yakışıklı bir iş arkadaşım vardı Ganalı. Kendisini çok beğeniyordum ama hani benim için önemli biri değil öyle tekrar birlikte olmak istediğim filan biri değil zaten bitmiş gitmiş. Bunun yakın bir arkadaşı var Hintli bir kız. Bu kızla ben de çok yakın arkadaş olduk. Kız benim daha önce Ganalı çocukla öylesine çıktığımı biliyordu. Bu ikisiyle aynı ortamda da bulunmuşluğumuz, sohbet etmişliğimiz var. İkisiyle de ilişkim iyi.

Hintli kız arkadaşım geçen ay Malezya'ya taşındı ama hala ikimizle de iletişim halinde.

En son Ganalı çocukla yine işgereği karşılaştık, bir şeyler içmek üzere sözleştik. Akşam buluştuk, laf ebeveynlerinin onu evlilik için darladığına geldi. Sonra da dedi ki "Belki de X (Hintli arkadaşım) benim için doğru kişidir." Yalan söylemeyeceğim hafif bozuldum çünkü kendisini fiziksel olarak beğeniyorum hala biraz, ama o kadar da bozulmadım çünkü yani adam benim hayatımın aşkı değil bir şey değil. Dedim ki "Aaaa, sen X'ten mi hoşlanıyorsun? E o zaman adım at, hamle yap, iletişim kur yani kızın haberi bile yok." diye kendimce tavsiye vermeye çalıştım. O da "belki dedim bilmiyorum" gibi saçma cevaplarla geçiştirdi beni.

Ben şimdi bu kız arkadaşımla gün içinde 8890 kere mesajlaşıyorum, uzun uzun da telefonda konuşuruz. Neyse telefon konuşmamız esnasında bana sevgilim yok kimse beni beğenmiyor gibi şeyler diyince kendimi tutamadım "ya benden duymuşolma ama Y (Ganalı) seni beğendiğini söyledi bana. Ne kadar ciddiydi bilmiyorum ama bence düşün." dedim. O da şaşırdı "Bana hiç belli etmedi" filan dedi. Ben de "belki arkadaşlığınızı bozmaktan korkuyordur veya reddedilmekten" diye kendimce yorum getirdim.

Şimdi söylemem iyi mi oldu acaba kötü mü oldu, bana neyse, neden böyle bir konuda ağzımı tutamadım ortalığı mı karıştırmış oldum, yoksa hayırlara mı vesile olmuş oldum sizce? Yani belki Ganalı çocukla geçmişim sebebiyle ve çocuğu hala biraz beğenmem sebebiyle bu işe benim karışmamam lazımdı ama ne bileyim o kadar yakın arkadaşım olunca da saklamak istemedim, yani ortada büyük bir aşk varsa belki bilmesi de gerekir en azından alıcı gözüyle baksın diye düşündüm. İkisi de sevdiğim insanlar. Yanlış mı yapmışım?

En son Ganalı çocukla yine işgereği karşılaştık, bir şeyler içmek üzere sözleştik. Akşam buluştuk
şimdi naneyi yedin :KK70:
konuya yorumum ise gari kimseye hiçbir şey söylemeyin onlar kendi arasında halletsin. hiçbir şeye yorum katmayın. sevgili olurlarsa siz dünyadaki en iyi insan olur kavga ederlerse sebebi siz olursunuz

şimdi naneyi yedin :KK70:
konuya yorumum ise gari kimseye hiçbir şey söylemeyin onlar kendi arasında halletsin. hiçbir şeye yorum katmayın. sevgili olurlarsa siz dünyadaki en iyi insan olur kavga ederlerse sebebi siz olursunuz

Ay evet ya keşke söylemeseydim belki olan arkadaşlıklarını bozacağım yani. O an söylemek en doğrusu gibi gelmişti. Ne bileyim hani şey mesajı da vermek istedim sanırım "bak benim için sorun olmaz" filan. Ama gereksiz oldu...

Birsey olmaz ,demeseydin ,sonra senin bildigini bilseydi kiskanclik yaptigini sanacakti,sana bilenecekti 😃 hersey olacagina varir zaten.

Yani bir de bunu düşündüm aslında. Hani böyle bir şey öğrenip saklamak (benim eski ilişkimden dolayı) doğru olmaz gibi geldi kıskanmadığımı, benim için sorun olmadığını ispatlamaya çalıştım sanırım ama doğru mu yaptım bilmem...

Demissin artik,bunda yanlis birsey yok.olur olmaz onlara kalmis .ganali ya deme ama dedigini,belki acilmak istemiyordur.l

Demissin artik,bunda yanlis birsey yok.olur olmaz onlara kalmis .ganali ya deme ama dedigini,belki acilmak istemiyordur.l

Yok, demem, ama bana X'e söyleme diye tembih de etmedi. Benim ağzımın sıkı olmadığını da biliyor. Ben de söylememi istiyordur belki diye de düşündüm.

Zaten kız arkadaşım bana "e bana açılmadı bir şey yapmadı, ben nasıl düşüneyim onu?" dedi, ki haklı aslında, belki de hiç açılmaz.

Ben bu kızı seviyorum baya, hakkımda kötü birşey düşünsün veya aramız bir erkek yüzünden bozulsun istemiyorum yani.

Aman bosver soylemissin bir kere, benim arkadasimda bana beni kimse begenmiyor galiba diye yakinsa ben de dayanamam soylerim mutlu olsun diye, eger ganali niye soyledin gibi trip yapacak olursa aaa ben gizli birsey gibi algilamamistim falan dersin ama sprun olacagini sanmiyorum

valla dert edecek bir şey yok. belki de güzel bir şeye sebep olursunuz. ganalı ciddi değilse de açılmaz ama en azından siz kıza karşı dürüst olmuşsunuz. gerisi onlara kalmış :=)

Amelia filmindeydi sanirim, kadın aksi patronuna bir musterinin onu çok beğendiğini, onu görmek için her gün geldiğini söylemişti. Müşteriye de buna benzer bir imada bulunmuştu.
Sonuc, ikisi de mutlu bir ilişkiye başlamıştı.
Hatta şöyle bir replik vardı,sevdiğim;
İki insana birbirlerine aşık olduklarını söylersen,olurlar.
Bence iyi yapmışsın. Aralarında bir ilişki baslamasa bile en azından donuk yaşamlarına bir renk,bir entrika gelir :)

Söylemeseniz daha iyiydi tabi ama söylemişsiniz artik yapacak bir şey yok, bundan sonraki gelişmelere karışmayın ama.
Sorunuzun cevabına gelirsek ortalığı mı karıştırdınız yoksa hayırlara mı vesile oldunuz onu zaman gösterecek. Belki ikisi de olmayacak, konu öylece kapanıp gidecek.

Acılmak ısteseydı kendı acılırdı. Belkı de adamın duygusal fıkrı sonradan degısecek kıza ılgı duymayacak o arada da hoslandıgını bıldıgınden kız ona karsı bos olmayacak, olamaz mı olabılır :confused:

Ortalığı karıştırmak değilde sanki arkadaşınızın ağzını arar gibi olmuş bu.. Ya Ganalı arkadaşınız vazgeçerse Hintliye söylemekten.. Ya sizin ona olan ilginizi anlamak için böyle birşey söylediyse
Katılıyorum bu konuda belki de sizin ilginizi ölçmek için veya kıskandırmak için yapmış olabilir.

Kızlar merhaba. Benim geçen senelerde öylesine takıldığım yakışıklı bir iş arkadaşım vardı Ganalı. Kendisini çok beğeniyordum ama hani benim için önemli biri değil öyle tekrar birlikte olmak istediğim filan biri değil zaten bitmiş gitmiş. Bunun yakın bir arkadaşı var Hintli bir kız. Bu kızla ben de çok yakın arkadaş olduk. Kız benim daha önce Ganalı çocukla öylesine çıktığımı biliyordu. Bu ikisiyle aynı ortamda da bulunmuşluğumuz, sohbet etmişliğimiz var. İkisiyle de ilişkim iyi.

Hintli kız arkadaşım geçen ay Malezya'ya taşındı ama hala ikimizle de iletişim halinde.

En son Ganalı çocukla yine işgereği karşılaştık, bir şeyler içmek üzere sözleştik. Akşam buluştuk, laf ebeveynlerinin onu evlilik için darladığına geldi. Sonra da dedi ki "Belki de X (Hintli arkadaşım) benim için doğru kişidir." Yalan söylemeyeceğim hafif bozuldum çünkü kendisini fiziksel olarak beğeniyorum hala biraz, ama o kadar da bozulmadım çünkü yani adam benim hayatımın aşkı değil bir şey değil. Dedim ki "Aaaa, sen X'ten mi hoşlanıyorsun? E o zaman adım at, hamle yap, iletişim kur yani kızın haberi bile yok." diye kendimce tavsiye vermeye çalıştım. O da "belki dedim bilmiyorum" gibi saçma cevaplarla geçiştirdi beni.

Ben şimdi bu kız arkadaşımla gün içinde 8890 kere mesajlaşıyorum, uzun uzun da telefonda konuşuruz. Neyse telefon konuşmamız esnasında bana sevgilim yok kimse beni beğenmiyor gibi şeyler diyince kendimi tutamadım "ya benden duymuşolma ama Y (Ganalı) seni beğendiğini söyledi bana. Ne kadar ciddiydi bilmiyorum ama bence düşün." dedim. O da şaşırdı "Bana hiç belli etmedi" filan dedi. Ben de "belki arkadaşlığınızı bozmaktan korkuyordur veya reddedilmekten" diye kendimce yorum getirdim.

Şimdi söylemem iyi mi oldu acaba kötü mü oldu, bana neyse, neden böyle bir konuda ağzımı tutamadım ortalığı mı karıştırmış oldum, yoksa hayırlara mı vesile olmuş oldum sizce? Yani belki Ganalı çocukla geçmişim sebebiyle ve çocuğu hala biraz beğenmem sebebiyle bu işe benim karışmamam lazımdı ama ne bileyim o kadar yakın arkadaşım olunca da saklamak istemedim, yani ortada büyük bir aşk varsa belki bilmesi de gerekir en azından alıcı gözüyle baksın diye düşündüm. İkisi de sevdiğim insanlar. Yanlış mı yapmışım?
Aferin çok iyi yapmışsın....

Bazen ortalığın karışması gerekir. Kek bile iyi çırpılmadan kabarmaz... :KK70:

X