Ortam görmemek ne demek?

Sen de suç, ne amaçla konuşuyorsun Eğer takılalım İşte yaa ise yok özgüvenim kırıldı ne demek önem vermişsen o zaman bana nasıl kadın muhabbeti yaparsın deseydin bu arada ondan bi halt olmaz

Sen de suç, ne amaçla konuşuyorsun Eğer takılalım İşte yaa ise yok özgüvenim kırıldı ne demek önem vermişsen o zaman bana nasıl kadın muhabbeti yaparsın deseydin bu arada ondan bi halt olmaz
Uzun zamandır hayatımdaydi iki günlük olsa takmam bile:KK43:(

Konuştuğum çocuk çok kızla yattığını iddia edince ben de onu alaya aldım. Kim seninle yatar? Bunlar senin hayal dünyan falan dedim. Seks yapmasıyla övünmesi çok sinirimi bozdu özgüvenini kırmak istedim açıkçası. O da bana karşılık olarak sen hiçbir şey görmemişsin kendi küçük dünyanda yaşamissin hiç hayatı yasamamissin gibi laflar etti bu sözleri içime çok oturdu. Ortam görmek illa seks yapmak demek mi kendimi kötü hissediyorum hâlâ ,nasıl bi akıl verirsiniz? Yaşlar 23-30
Konuştuğun çocuk değil, kazık kadar adam. Ortam görmek diye sana sattığı şey ise tam kekoluk, yani yattığı kızları sana anlatması. Emin ol çoğu da yalan. Adam kısmısının diline vurduysa bil ki çok da icraati yok. :)))

X