Örüyoruz 🧶🧵🪡

Merve

ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.518
90.205
29

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 17. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 167 gün kaldı.

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

zeLina

Hayatımın sürprizi LİNA'm
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2013
3.942
7.938
Bu da benim kızıma ördüğüm sırt çantası, ağzı yamuk olmuş biraz🙈 foto da farkettim. Düzeltilmeyi bekliyor.😀 IMG_20210601_143408.jpg

Merve

ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.518
90.205
29

Bu hafta boyunca bebeğinizin hızlı büyümesi devam ediyor. Bebeğinizin ağırlığı hamileliğinizdeki 4. ay boyunca yaklaşık 6 kat arttacak ve bebeğinizin ağırlığı yaklaşık 160-170 gr. arasında olacak.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 150 gr. - Yaklaşık boyu : 13.1 cm. (Baştan Popoya)

WunderLost

Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
6.855
25.065
28
Bebeğiniz çok güzel olmuş cidden isteyen herşeyi yapıyor ama ben bi başlayamadım amigurumi işine ☺️
Ben youtube ile başladım valla, detay detay anlatan çok güzel videolar var, siz de başlarsınız inşallah, terapi gibi oluyor insana🤗 teşekkür ederim 🌸🌸

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 05-10-2021

Hamileliğimin 25. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 109 gün kaldı.

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

WunderLost

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
6.855
25.065
28

Bu ay boyunca bebeğiniz, doğduktan sonra olduğu kadar olmasa da güçlü bir kavrama ve tutuş geliştirecektir. Ayaklarınızda ve bileklerinizde hafif şişliklerin olması oldukça yaygın bir hamilelik sendromudur. Eğer bilek ve ayaklarınızda oluşan şişlikler ciddi seviyelerde olursa lütfen doktorunuza başvurunuz. Bebeğinizin cildi kırmızılaşıyor ve hala kırışıklığı devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 790 gr. - Yaklaşık boyu : 34.6 cm. (Baştan Topuğa)

Smrydn

Her duamız hayr olsun🤲
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2021
126
88
Ben youtube ile başladım valla, detay detay anlatan çok güzel videolar var, siz de başlarsınız inşallah, terapi gibi oluyor insana🤗 teşekkür ederim 🌸🌸
Dediğim gibi yapmak isteyen her türlü yapıyor zaten yotubeden izleyip de yapamamak mümkün değil. En güzel terapi 😍

WunderLost

Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
24 Mart 2020
6.855
25.065
28
Çok teşekkür ederim. Sizin bebek kadar profesyonel değil ama ☺️
Estağfirullah valla izleyerek söke söke yeniden örerek yaptım profosyonelliğe daha var benim ama teşekkür ederim 🤩🥰🥰

mantiksizmanti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
49
59
32
image.jpg

Bende şöyle bir battaniyeye başladım ☺️ Bakalım doğuma yetişir mi 😅

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 63 gün kaldı.

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)

Merve

ÜZGÜN
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.518
90.205
29

mantiksizmanti

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2021
49
59
32

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 20-08-2021

Hamileliğimin 31. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 63 gün kaldı.

Hamileliğinizin son 12 haftasında bebeğinizin kalsiyum ihtiyacı en üst düzeye çıkar. Bunun sebebi, bebeğinizin iskeletinin hızlı kemikleşmesi, sertleşmesi ve kemik gelişiminde kalsiyuma olan ihtiyaçtır. Süt ve süt ürünlerindeki kalsiyumun emilmesi ve kullanılması, hap şeklinde olan kalsiyum katkılarına göre daha kolay ve hızlıdır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1650 gr. - Yaklaşık boyu : 41.1 cm. (Baştan Topuğa)