Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,

merve

consume obey die
Pro Üye
13 Ocak 2020
42.162
151.512
32
Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

:KK36:

Her türlü el emeği konuşulsun istiyorum. :KK69:

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
20210106_161906.jpg

Bu bebek battaniyesine başladım. Hediye olacak. 🥰

Canım hayırlı olsun konun😊 en son ördüğüm şeyi ekleyim. Yeğenim için tavşan diye yola çıkıp kulakları yapamayınca böyle ayımsı değişik bir hayvan ördüm, normalde hep bi tarife bakarak örerim ama bu benim ilk özgün eserim, tamamen kafama göre ördüm sayılar falan hep göz kararı. O yüzden de böyle orantısız oldu ama olsun ben çok sevdim ilk özgün amigurumim olduğu için 😂😂😂
20210101_164428.jpg

Canım hayırlı olsun konun😊 en son ördüğüm şeyi ekleyim. Yeğenim için tavşan diye yola çıkıp kulakları yapamayınca böyle ayımsı değişik bir hayvan ördüm, normalde hep bi tarife bakarak örerim ama bu benim ilk özgün eserim, tamam kafama göre ördüm sayılar falan hep göz kararı. O yüzden de böyle orantısız oldu ama olsun ben çok sevdim ilk özgün amigurumim olduğu için 😂😂😂
Eki Görüntüle 2755349
Çok tatlı olmuş 😍

Güzel olmuş konu 😍yeni başladım örgüye 🤗 şişle örgüyü biliyorum tığla örmeyi beceremedim😂 şuan eşime boyunluk örüyorum o bitince bandana yapıcam 🙃

Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
Eki Görüntüle 2755345
Çok güzel olmuş ellerine sağlık 🤗

Eki Görüntüle 2755345
Inşallah bizim bebislere de örersin canım senin benim emek eden herkesin inşallah.. çok güzel olmuş maşallah sağlıkla kullansın minik bebiş..🤲

Eki Görüntüle 2755345
Yapılış videosu var mı?

X