Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
Yav her şeyde gökkuşağı var bu ara bu modeli yapamam. Ömrümde modaya uymuş insan değilim. Kızılay dağıtmış gibi 🤪
Aaa bu moda mi? Ben bugun pinterestte baska bi sey bakarken gordum, moda oldugunu bilmiyordum. Gokkusagisiz yap, topcuk topcuk 😍

Aaa bu moda mi? Ben bugun pinterestte baska bi sey bakarken gordum, moda oldugunu bilmiyordum. Gokkusagisiz yap, topcuk topcuk 😍
Ip çok para bu topcukdan görümceme yapcaktım ben calci yapmış giden ip sayısını söyledi. Ben daha yoğu topcuk istiyodum üstelik. Bi battaniye 300 liraya filan gelecekti hesapladım. Değmez yani. 🤣 Gerçekten hazırlar çok ucuz. 🤣 ben de ilk sayfadakinden yapmıştım.

Ip çok para bu topcukdan görümceme yapcaktım ben calci yapmış giden ip sayısını söyledi. Ben daha yoğu topcuk istiyodum üstelik. Bi battaniye 300 liraya filan gelecekti hesapladım. Değmez yani. 🤣 Gerçekten hazırlar çok ucuz. 🤣 ben de ilk sayfadakinden yapmıştım.
Topcuk ip yiyor evet, biz de calciyle benim olumsuzlugun tarifi gibi gordugum sal hakkinda konusurken onun topcuk battaniye yaptigini ogrenmistim 😅 ama cogzel durmuyor mu 😍

IMG_20210606_215437_444.jpg

Sonunda bitti 😂😂😂
Bebeğimle mutlu akşamlar diliyoruz efendim🥳🥳🥳

Bebeğiniz çok güzel olmuş cidden isteyen herşeyi yapıyor ama ben bi başlayamadım amigurumi işine ☺️
Ben youtube ile başladım valla, detay detay anlatan çok güzel videolar var, siz de başlarsınız inşallah, terapi gibi oluyor insana🤗 teşekkür ederim 🌸🌸

Ben youtube ile başladım valla, detay detay anlatan çok güzel videolar var, siz de başlarsınız inşallah, terapi gibi oluyor insana🤗 teşekkür ederim 🌸🌸
Dediğim gibi yapmak isteyen her türlü yapıyor zaten yotubeden izleyip de yapamamak mümkün değil. En güzel terapi 😍

X