Örgü Örüyoruz 🧶🧵🪡

Bebek örgüleri, örgü teknikleri, Tığ işi örgüler, Örgü oyuncaklar, Örgü takılar,
image.jpg

Bende şöyle bir battaniyeye başladım ☺️ Bakalım doğuma yetişir mi 😅

Harika görünüyor 😍 kullanimi nasil ? Rahat mi
Çok rahat ya. Tam istediğim gibi oldu. Ben böyle tokalarla topuz yapıyorum sürekli. Biraz saçım uzamaya başlayınca tokalar bana sıkı geliyodu. Bu bol bol tam istediğim gibi oldu lastiğini birleştirmeden denedim ayarladım istediğim gibi.

Çok rahat ya. Tam istediğim gibi oldu. Ben böyle tokalarla topuz yapıyorum sürekli. Biraz saçım uzamaya başlayınca tokalar bana sıkı geliyodu. Bu bol bol tam istediğim gibi oldu lastiğini birleştirmeden denedim ayarladım istediğim gibi.
Denerim bir ara gule gule kullan 😍

Örgüyle ilgili bir çok kategori ve konu var forumda. Ben birbirimizden bir şeyler öğrenebileceğimiz bir konu olsun istedim diğer tüm topiklerde yaptığımız gibi.

:KK36:

Her türlü el emeği konuşulsun istiyorum. :KK69:

Ben şu an ilgilendiğim şeyi paylaşarak başlayayım. Tığ ve yün ile örgü yapabiliyorum ben en basit modelleri tabi. :KK23:
Eki Görüntüle 2755345
Bu bebek battaniyesine başladım. Hediye olacak. 🥰
Bende amigurumi yapıyorum daha çok ama bi çok el işi yaparım ahh bide foto atabilsem di ama olmadı🤣

Metal kısmı ağzına sokup zarar vermezmi, dudağını filan çizmezmi?
o bölümüde çakma sık iğneyle yapsanız?
Çoooook güzel olmuş elinize sağlık, Allah bana bir bebiş daha nasip ederse kesin yapmalıyım
Metal kısım elbisesinde uzak bi köşeye tutturulacak. Kemirilebilirse buyursun kemirsin 🤣 Ama o kısmı ağzına sokarsa ahşap kısma odaklanır diyr düşünüyorum. Tek aparatım var belki emzik kullanmaz diye baska da almadım sık iğne yaparsam tutacakları değiştiremem ayrıca da sık iğne çok çok da yumuşatamaz o kısmı bence yine sert kalır.

X