oryantal dans ile kilo veren varmı ?

Ben varımm.. çok severim oynamayı.. sürekli kurtlar Birikir.. sadece zayıflatmayla kalmıyor vücudu şekillendiriyor oryantel.. Beli inceltir kalçayı çaliştirir.. ayda 4-5 kilo rahat gider.. günde en az 1 saat oynamak lazım ama.. şuan sadece oryantel yapmıyorum, değişiklik olsun diye Başka hareketler de yapiyorum sonra dayanamıyorum gene Belime şal Bağlayıp kıvırmaya Başlıyorum.. roman havası oynamak da çok iyidir.. her yerin çalişir.. ve çok kalori harcarsın..

bende kilo vermek istediğimde aynanın karşısına geçer mezdeke açar oynarım.
Kan ter içinde kalırım. :KK52::21:
tabikide kilo verdiriyor.
benim belim incedir mesela.

Hastasıyım oryantalin arkadaş .. Kilo vermek için oynamıyorum ama gerçekten etkili oluyor benim arkadasım her gün yarım saat bir saat oynayarak kilo verdi ... Bende çok oynarım belim incedir, belkide ona borçluyum ...

Ben varımm.. çok severim oynamayı.. sürekli kurtlar Birikir.. sadece zayıflatmayla kalmıyor vücudu şekillendiriyor oryantel.. Beli inceltir kalçayı çaliştirir.. ayda 4-5 kilo rahat gider.. günde en az 1 saat oynamak lazım ama.. şuan sadece oryantel yapmıyorum, değişiklik olsun diye Başka hareketler de yapiyorum sonra dayanamıyorum gene Belime şal Bağlayıp kıvırmaya Başlıyorum.. roman havası oynamak da çok iyidir.. her yerin çalişir.. ve çok kalori harcarsın..

ama oynayabilemk için birasda yetenekli olmak gerekmiyor mu??ben beceremiyorum ve bu yüzden çabucak sıkılıyorum oynamaktan..şakira kemerim bile war :))) ama yeteneksizim işte nolucak :KK43:(

ama oynayabilemk için birasda yetenekli olmak gerekmiyor mu??ben beceremiyorum ve bu yüzden çabucak sıkılıyorum oynamaktan..şakira kemerim bile war :))) ama yeteneksizim işte nolucak :KK43:(

haklısın canım Biraz yetenek Bence.. mesela Bizde genetik.. eskiden düğünlerde annemi ortaya alır oynatırlarmış herkes hastaymış dansına.. dayımın düğününde annem dansözle Birlikte masadaydı.. dayılarım kaş göz ediyo in diye ama nafile =))) sonra indirdiler zorla.. dansöz sönük kaldı hatunun yanında walla.. sonra ablam.. ödülleri Bile var oryantelde.. Bende de var o yetenek.. müziği sevdim mi hele kimse tutamaz.. eski nişanlımla çook sorun yaşardık düğünlerde falan.. gitmeden önce sıkı sıkı tembihlerdi oynamak yok diye.. duramazdım yerimde.. e hadi kalk derdi, ama sürekli ikaz halinde kıçını Başını çok sallama diye.. geçen sene abimin düğününde saldım kendimi eee Bi tek Bi abim.. darbuka havası çaldi, tek Basıma oynadım.. nişanlım deliye döndü =)) ama içimizde inanılmaz Bi kurt, dök dök Bitmiyo.. ama çoğu arkadaşıma sevdirmişliğim vardir oryanteli.. aslnda işin özü müziği ruhunda hissetmek.. gerisi geliyo.. sen de Beceremiyorum diyosan, yaptir marangoza Bi step tahtası.. in in çık.. terle Bol Bol.. o da dans gibi Bişey.. ya da roman havası kolbastı falan oyna.. her tarafın çalişiyo.. çok güzel roman havaları var.. Bugün 1 saat roman havası oynadım.. ter içinde kaldımmm.. çok etkili..ille oryantel şart değil yani canım.

bende oryantel aerobik yaptım beli çok iyi çalıştırıyor kalçayıda dışarı çıkık yapıyor resmen :KK70:

hafta sonlarında bol bol oynarım, oryantal yaparım... göbek atarım :)) hem haftanın stresini atarım üzerimden hem de kalorileri yakar, kilo veririm :))

Bencede işe yarar bu dans için müzik öneren var mı hani şöyle kıpır kıpır yerimde duramıyım :KK52:

mezdeke, roman havaları, darbuka havaları, dj onur ve dj şenolun remixini yaptığı şarkılar falan filan..

ana dalıdır zayıflamanın oryantel.. kim ne derse desin .. ben müzik bulamıorum :) bulsam ooofff oofff :):):) dökçem ortaya :) bolcada su.. arada zencefilli çay şekersiz ooohhhh başka bişeye gerek yok

Hergün düzenli şekilde yapıldığında çok etkisi oluyor ve bütün sitresini atmana yardmcı oluyor. Gayet etkili :)

Evet oryantel insanı rahatlatıyor...için kıpır kıpır oldugunda canın sıkıldığında hatta delilik yapmak istersen hemen dans yapmaya bak takma hiçbirşeyi kafana sadece belini göbeğini salla mükemmel dejars oluyorsun.....:)

arkadaşlar sizdede darbuka sesi duydugunda duramayanlar varmı ...ben darbuka sayesinde iyi kilolar verdim..darısı sizlere..

X