Ovitrella 2.Deneme Ocak ayım Sonucum Pozitif🤰🐣🥰❤️🙏

Hepinize merhabalar arkadaşlar, ben 26 araşık tarihinde ovitrelle iğnesi vuruldum ve akabinde garantiye almak için durumu 28 aralıkta aşılama yaptırdık. Ben 27 yaşındayım ve pcos var eşimde ise hiçbir sorun yoktu. 1.5 yıldır evliyiz ve korunmamamıza rağmen çocuğumuz olmayınca doktorumun tavsiyesi ile bu yolu denedik.
İlk olarak aşılamamdan 11 Gün sonra 8 ocak tarihinde kaset test yaptım ve silik çizgiyi gördüm hemen doktoruma yazdım . Doktorum kan testi vermemi söyleyince aynı gün kan verdim ve 51.22 ile hamiş olduğumu öğrendim 😇 daha sonrasında ise 10 ocak ve 12 ocak yani bugün olmak üzere kan testimi tekrarladım ve sonuçlarım ekteki fotoğrafta olduğumu gibi çıktı. Rabbime binlerce kez şükürler olsun diyorum. Rabbim isteyen herkese nasip etsin, hiçbirimizin kucağını evlatsız bırakmasın inşallah. Ben 11. Gün de öğrendim ama benim aşılamanın üzerinden 11. Gündü yani ovitrelleden sonraki 13. Gün öğrendim. Forumlarda 15. Günden sonra öğrenmenin çok olduğunu okudum sürekli. Size de yol gösterir belki diye sizinle de paylaşmak istedim. İnşallah hepiniz hayırlı sonuçlar alırsınız ❤️❤️❤️
Çok güzel harika 😍🙏🏼🧿 Allah hayırlı etsin canım sağlıkla gelsin

Özelde yaptırıyorum bilmiyorum canım beş tane yapınca birşey olmaz ya bazı arkadaşlarında 3 4 olanlarada yapılmış döngüm 28 29 geçen ayın birinde regldim
Canım benim 2 adet yumurtam vardı aşılama yapıldı ikisi de tuttu 6+2 haftalık ikizlere hamileyim. Benim de doktorum 2 üzeri olunca aşılama yapmak tavsiye ettiğimiz bir durum değil demişti

Canım benim 2 adet yumurtam vardı aşılama yapıldı ikisi de tuttu 6+2 haftalık ikizlere hamileyim. Benim de doktorum 2 üzeri olunca aşılama yapmak tavsiye ettiğimiz bir durum değil demişti
Ne güzel kuzum valla 5 iz bile olsa razıyım Allah'ım versinde bakalım olmadı bende aşılama yaptiricam canım

Herkese merhaba femera ardından 17 ocakta ovitrelle igne olmuştum ovulasyon yada gebelik testi yapmadim hiç bugüne kadar kasiklarim da ağrı oluyor regl olacakmışım gibi ama benim ağrım hep reglim başladıktan sonra oluyor öncesinde pek olmuyor ara ara da bulantı uyku hali yaşıyorum.. Sizce testi yapmalimiyim yoksa birkaç gün daha beklemelimiyim?

Kızlar bugün iğne günü dahil 7. Günüm test yaptım 5. Gun pozitifti silikte olsa. bugün negatif cikti iğne etkisi geçmiş ama bendeki belirtiler geçmedi kasık ağrısı sağlı sollu kramp ve gaz sancısı kabızlık. Bu iyi birsey mi yoksa iğne etkisi bu kadar erken geçmesi kötü mu

Kızlar bugün iğne günü dahil 7. Günüm test yaptım 5. Gun pozitifti silikte olsa. bugün negatif cikti iğne etkisi geçmiş ama bendeki belirtiler geçmedi kasık ağrısı sağlı sollu kramp ve gaz sancısı kabızlık. Bu iyi birsey mi yoksa iğne etkisi bu kadar erken geçmesi kötü mu
Benımkı 4cu gunde negatıfdın.Şu an 7cı gunumdeyım be hıc belırtım yok😞

Kızlar çok acil 🚨 bu konulara tedavilere hakim olan biri bana özelden yazsın bişey danışmam lazım çok acil gerçekten 🥹

kizlar selam,
bu ay ikinci kez klomen kullandim, 22 mm 2 yumurta olusmus solda, dun catlatma ignesi yaptik, 36 saat sonra iliskiye girin dedi doktor, bazi yerlerde 24 saat sonra girilmesi onerilmis, 36 saat bekleyince gec kalmis olmayiz di mi? tesekkurler

kizlar selam,
bu ay ikinci kez klomen kullandim, 22 mm 2 yumurta olusmus solda, dun catlatma ignesi yaptik, 36 saat sonra iliskiye girin dedi doktor, bazi yerlerde 24 saat sonra girilmesi onerilmis, 36 saat bekleyince gec kalmis olmayiz di mi? tesekkurler
Canım maşallah güzel oluşmuş yumurtaların sağlıkla bebis veya bebisler getirsin sana inşallah. Valla benim ilk denemem di Dr ne dediyse onu yaptım. 23 ocakta catlatma iğnesi oldum. 22 24 26 28 ocak ilişki onerdi 23 ocak akşam 4 te oldum iğneyi iliski 24 ocak sabah 4 5 gibi oldu. Sonra gün aşırı. 28 ini yani dünü degerlendiremedik çok mutsuzum sabahtan akşama tüm gün disardaydik. Umarım 3 günden bir sonuç alırım. Doktor ne dediyse onu yaptık

X