Ovitrella 2.Deneme Ocak ayım Sonucum Pozitif🤰🐣🥰❤️🙏

Tek tuple hamile kalanları okudum canım burda stressiz olmaya bak stres etkiliyormus ben dedim bu ay olmazsa diğer ay yoksa tüp bebek merkezi ile aradım konuştum olabildiğince a b c planları yaparak stresimi azaltmaya çalışıyorum ama insan cidden heyecanli oluyor bir an önce sonucu öğrenmek istiyor
Artık olmazsa bı defada alılamayı denıcez oda olmazsa tup bebek son şansımız

Kızlar benim de bugün iğnenin 6. Günü sol tarafım da batmalar olmaya başladı öğlenden beridir.bir de dün ovulasyon testi yaptım merakımdan gebelik testi yoktu çok koyu ikinci çizgi

Canım iğne etkisi geçince kasikta batma vb akıntı birsey olmuş muydu sende dua et bizlere 💜🧿
Kasıkta bi kere batma oldu oda zaten sürekli değil 1 kere şiddetli bir batma hissettim sonra başka hiç bleirtim yoktu zaten genel olarak yumurtlamadan sonra ben reglme kadar akıntı hep yaşardım başkada hiç bir belirti yoktu🌸ediyorum canımmm rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin❤️

Bugün bende 2. kez klomene başladım kızlar geçen ay olmadı 2 tane çok güzel yumurtam vardı ama ilişki az oldu ve stresliydik. bu ay daha umutluyum. Allah dualarımızı karşılıksız bırakmasın 🤲🏻🤲🏻

Aşkolar bişi dicem çatlatma iğnesinden sonraki günler ağrı hissetmemek normalmi ? ağrılarınız nezaman başladı herkes çatlamayı hissedermi?

Aşkolar bişi dicem çatlatma iğnesinden sonraki günler ağrı hissetmemek normalmi ? ağrılarınız nezaman başladı herkes çatlamayı hissedermi?
Canım ben de cok ağrı hissetmiyorum iğne olsa da olmasa da ama yumurtlamadaki akıntı ile anlıyorum çatladığını ağrıdan ziyade.

Ay canımmm bende tebrik ederim seni🥰❤️🤲rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bende femera ve ovitrella sonrası 10.gün öğrenmiştim bi kaç gün testle kontrol ettim koyulaşmıştı sonra ilk kanımda 50.9 sonra 105.7 daha sonra 380.9 çıkmıştı rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin çok güzel sağlıkla kucağına alırsın umarım🥰❤️sağlıkla huzurla❤️
Belirtileriniz yazar mısınız sivilce olmuş muydu sizde ben 12. Gundeyim 4 .denemem test yapmaya korkuyorum

4 defa vuruldum iğneden sonraki gün yuruyemiyodum.ama kişiden kişiye fark eder bazıları hiç hissetmiyo catladigini

Kızlar ovitrella sonrası 4. Günümdeyim inanılmaz bazen saf bazen sol olmaz üzere böyle gaz sıkışması gibi kramp giriyor ve kabız oldum. İğne etkisi böyle yaşayan var mıdır ağrım oldukça ise yarıyor gibi mutlu da oluyorum.
Canım 4.denemem her denemem de yani şeyler oldu bu dördüncü denemem 12. Günüm sanki yine bebiş yok

4 defa vuruldum iğneden sonraki gün yuruyemiyodum.ama kişiden kişiye fark eder bazıları hiç hissetmiyo catladigini
Anladım canım yan etkileri nezaman başladı ilk haftaları neler oldu ne gibi değişiklikler mesela

İğneden sonraki süreci anlatır mısınız rica etsem
Yani herkesteki aynı süreç hergün test yapıp kontrol ettim 10.gün pozitife döndüm ama hiç belirtim yoktu bel ağrısı yaşadım sadece test yapın mutlaka beklemek zor gerçekten❤️

Benim de 4. Denemem iğne günü dahil 12. Gün test yaptım negatif cıktı umarım senin ki pozitif olur
Canım malesef 14.gune gircem adet sancım ve belirtilerim başladı yine olmadı.test bile yapmadım gerek duymadım .senin sorunun ne? Benim hormonlarım yüksek yumurtlamam olmuyo 27 yaşındayım

Canım malesef 14.gune gircem adet sancım ve belirtilerim başladı yine olmadı.test bile yapmadım gerek duymadım .senin sorunun ne? Benim hormonlarım yüksek yumurtlamam olmuyo 27 yaşındayım
Ben 11. Gün test yaptım negatif cıktı 7 sinde regl olucam bekliyorum.. ben pcosum regl düzensizliğim falan yok ama… 29 yasındayım bende..

X