Ovitrella 2.Deneme Ocay ayı Pozitif Gebeyim🤰🐣🥰❤️

🧙‍♂️
Canımı dişime taktım test yaptım 13. Gün negatif gördüm :KK61::KK61::KK61:
İdrar testi mi . Lütfen hemen üzülmeyin. Ben de ölüyorum meraktan . Ama negatifi görmekten de ödüm kopuyor . Erteledikce erteliyorum. Dışarıdan, tecrübe etmeyen biri okusa bu nasıl bir çelişki der . Ama yaşayan bilir . Persembe günü ortak arabamız bende olacak . 18. Gün olacak persembe günü.o gun test yaptıracağım. Randevumu değiştirdim. Siz de kanda test yapmadan hemen emin olmayın lütfen

🧙‍♂️

İdrar testi mi . Lütfen hemen üzülmeyin. Ben de ölüyorum meraktan . Ama negatifi görmekten de ödüm kopuyor . Erteledikce erteliyorum. Dışarıdan, tecrübe etmeyen biri okusa bu nasıl bir çelişki der . Ama yaşayan bilir . Persembe günü ortak arabamız bende olacak . 18. Gün olacak persembe günü.o gun test yaptıracağım. Randevumu değiştirdim. Siz de kanda test yapmadan hemen emin olmayın lütfen
Elimde değil doktora gitmeden önce defalarca gebeyim zannettim yıkıldım günümün 10 güne kadar geçtiği oldu artık yoruldum negatif görmekten inşallah dediğiniz olur kan testi yapmadım :KK43::KK43::KK43:

Rahim filmi çekilmedi üç ay femera deneyelim sonrasına bakarız dedi canım sıkıldı test negatif çıkınca yarın regli günüm zaten benimde bir düşüğüm oldu ardından oğlum oldu ama hiç bir doktor söylememişti sonra kardeşlerimin gittiği doktora gittim çocuk istiyorduk iki yıldır olmuyor diye gittim tahlil sonuçları vs derken pko öğrendim genetikmiş kardeşlerim de aynı
doğuştan oluyormuş bende çok şaşırmıştım.bana doktorum düşüklerden sonra bazen yapışıklık olabiliyor dedi o yüzden kafamıza takılmasın diye yaptıracağız.nerelisiniz bu arada.

Elimde değil doktora gitmeden önce defalarca gebeyim zannettim yıkıldım günümün 10 güne kadar geçtiği oldu artık yoruldum negatif görmekten inşallah dediğiniz olur kan testi yapmadım :KK43::KK43::KK43:
Tabi ki . Kan testi olmadan ümit kesmeyin .o bile negatif olursa kesmeyin ümidinizi. Bir sonraki ay var , sağlığınız var . Biraz geç olsun ama saglikli olsun yeter ki . Vardır bir hayır

doğuştan oluyormuş bende çok şaşırmıştım.bana doktorum düşüklerden sonra bazen yapışıklık olabiliyor dedi o yüzden kafamıza takılmasın diye yaptıracağız.nerelisiniz bu arad

benim de 3 yumurtam vardı maalesef olmadı.duygularınızı anlayabiliyorum ama şöyle düşünün bi evladınız var tekrar olur.lütfen stres yapıp hemen pes etmeyin
Sizin için de üzüldüm evde herkes bekleyişte oğlum da artık dile getiriyor hatta onun hayali evdeki herkesin hayali kız ama Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah İnşallah olur siz ne durumdasınız oğlum dan önce düşüğüm oldu yalnız iki yıldır günüm çok sık geçti o dönemde doktora hiç gitmedim günüm sık sık geçti 10 günü buldu

Kizlar nolur sesimi duyun
31 aralıkta 3.gun 2 taze embriyo transferi oldum 12 ocak betam 150 çıktı 14 ocakta 199. 9 16 ocakta 196.9 dr cogul başladı teke indi diyor teorisi bu yarin yine kan vericem böyle bir durum yaşayaniniz varsa nolur yanıt versin

Kizlar nolur sesimi duyun
31 aralıkta 3.gun 2 taze embriyo transferi oldum 12 ocak betam 150 çıktı 14 ocakta 199. 9 16 ocakta 196.9 dr cogul başladı teke indi diyor teorisi bu yarin yine kan vericem böyle bir durum yaşayaniniz varsa nolur yanıt versin
öncelikle geçmiş olsun.üzülmenizi istemem ama beta değeriniz orantısız artmış.ama umarım bebeğiniz sizinle kalır.benim de bi gebelik kaybım var betam orantız yükselmişti doktorum üzülerek söylemişti.

öncelikle geçmiş olsun.üzülmenizi istemem ama beta değeriniz orantısız artmış.ama umarım bebeğiniz sizinle kalır.benim de bi gebelik kaybım var betam orantız yükselmişti doktorum üzülerek söylemişti.
Dr tamamen cift embriyo olması kaynaklı bu düşünce de yarin alacağı kana göre tekrar gitme bekle dedi sanırım ultrason ile bakacak

Sizin için de üzüldüm evde herkes bekleyişte oğlum da artık dile getiriyor hatta onun hayali evdeki herkesin hayali kız ama Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah İnşallah olur siz ne durumdasınız oğlum dan önce düşüğüm oldu yalnız iki yıldır günüm çok sık geçti o dönemde doktora hiç gitmedim günüm sık sık geçti 10 günü buldu
benim hayatımda ilk defa adetim gecikti onda da hamile olduğumu öğrendim.birde sizin dediğiniz gibi kasım ayında gecikme oldu kesin hamileyim dedim ama maalesef değilmişim.ailedekiler istiyor ama olmayınca elimizden gelen bir şey yok.benim 2 de kontrolüm var bakalım neye karar vereceğiz.pco görünümü var mı bugün belli olur.bu arada ben doktor tavsiyesi ile inofolic kombi kullandım kistik görünüm onun sayesinde azaldı.

doktorunuz daha iyi bilir tabi ki çoğul gebelikte yorum yapamıyorum.ama siz lütfen strese girmeyin daha fazla lütfen.inşallah mucizeniz sizinle kalır
Amin canim cok uzulmemekde elde değil hepimiz birbirimizi bu konuda anlıyoruz en güzel yanida o Rabbim hepimizin yuzune baksın enteresan süreçler ilk defa yaşıyorum bide anlam veremiyorum

Amin canim cok uzulmemekde elde değil hepimiz birbirimizi bu konuda anlıyoruz en güzel yanida o Rabbim hepimizin yuzune baksın enteresan süreçler ilk defa yaşıyorum bide anlam veremiyorum
anlıyorum sizi ama şu an en önemli şey bebeğiniz ve sizsiniz.siz ne kadar sakin ve stressiz olursanız o da içerde o kadar rahat eder.dularım sizinle

benim hayatımda ilk defa adetim gecikti onda da hamile olduğumu öğrendim.birde sizin dediğiniz gibi kasım ayında gecikme oldu kesin hamileyim dedim ama maalesef değilmişim.ailedekiler istiyor ama olmayınca elimizden gelen bir şey yok.benim 2 de kontrolüm var bakalım neye karar vereceğiz.pco görünümü var mı bugün belli olur.bu arada ben doktor tavsiyesi ile inofolic kombi kullandım kistik görünüm onun sayesinde a

İyi olur inşallah ben iki yıldır çok sık yaşadım aslında bu da beni yordu doktora Yeni gittim aslında kafam çok karışık çocuk istiyorum ama bu süreç beni çok kaygılandıriyor sizin varmı çocuk ilk mi Rabbim herkese nasip etsin kontrolünüz nasıl geçti
Bana da bilgi verirseniz sevinirim :KK200: :KK200::KK200:

İyi olur inşallah ben iki yıldır çok sık yaşadım aslında bu da beni yordu doktora Yeni gittim aslında kafam çok karışık çocuk istiyorum ama bu süreç beni çok kaygılandıriyor sizin varmı çocuk ilk mi Rabbim herkese nasip etsin kontrolünüz nasıl geçti
Bana da bilgi verirseniz sevinirim
Ben de saat 5te bir uyandım uyuyamıyorum. Acaba söylemi böyle mi diye diye . Ise gidecem bir de. Buralarda dolanıyorum 😀
Nasılsınız ne zaman belli olacak sizinkide inşallah olur

X