Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Çok şükür iyiyim canım. Geldi geldi 17 Şubat yazdım ya buraya o gün mide bulantısı çektim durdum daha dayanamadım acile gittim. Meğer doğum mide bulantıları imiş.
Nst de sancılar çıktı. Açıklık yok bebek baş yukarıda kordon dolanması 2 kat bebek riske girmeye başlayınca acil sezaryana alındım. Çok şükür kızımda bende iyiyiz.
Çok şükür çok sevindim iyi olmanıza 🙏🏻🧿 Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün canım 🙏🏻 Kızlar aceleci oluyormuş gerçekten de 🥰

Canım nasılsın? 2.bebeğin olmuş çok sevindim hayırlı olsun. Nasıl gidiyor iki çocuklu hayat 😇😇
İyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın.
Evet birde kızım oldu. Bir erkek bir kız tamam diyorum Allah'ım isteyenlere nasip etsin inşallah 🤲
2 çocukla hayat şöyle 🙈
Oğlumda geçen sürede yaşananlar : 😇 İlk hafta oğlum çok kıskandı kıskançlık sindirim sistemini bozdu 1 hafta her gün acile getirdi eşim. Sonrası yavaş yavaş kabullendi. Ama kıskançlık değilde ilgi artık çok istiyor. Kıza ne yapsam ne zaman kucağıma alsam oda istiyor. Tek başına uyumaya başlayan çocuk gitti ayakta kucakta sallanarak uyut beniler geldi. Kendi yatağında değil illa bana sarılarak yatakta uyumalar gece uyanıp sırtım dönğk olsa bile dön bana die ağlamalar geldi.
Kızımda ise 😇 son 1 haftadır gayet normal bebek rutini içinde idik. 1 haftadır uyku yok sürekli meme istemek var emdiğini kusmak yada anında kaka ile dışarı atmak var. Sürekli sırtına pış pış yapıp uyutmak var

İyi olmaya çalışıyorum sen nasılsın.
Evet birde kızım oldu. Bir erkek bir kız tamam diyorum Allah'ım isteyenlere nasip etsin inşallah 🤲
2 çocukla hayat şöyle 🙈
Oğlumda geçen sürede yaşananlar : 😇 İlk hafta oğlum çok kıskandı kıskançlık sindirim sistemini bozdu 1 hafta her gün acile getirdi eşim. Sonrası yavaş yavaş kabullendi. Ama kıskançlık değilde ilgi artık çok istiyor. Kıza ne yapsam ne zaman kucağıma alsam oda istiyor. Tek başına uyumaya başlayan çocuk gitti ayakta kucakta sallanarak uyut beniler geldi. Kendi yatağında değil illa bana sarılarak yatakta uyumalar gece uyanıp sırtım dönğk olsa bile dön bana die ağlamalar geldi.
Kızımda ise 😇 son 1 haftadır gayet normal bebek rutini içinde idik. 1 haftadır uyku yok sürekli meme istemek var emdiğini kusmak yada anında kaka ile dışarı atmak var. Sürekli sırtına pış pış yapıp uyutmak var
Allah kolaylık versin zor durumlar yaa bende 2. Ye hamile olduğumu öğrendim beni de bekliyor bu süreç😂

X