Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle Çatlatma İğnesi Kullananlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
çok sağolun içimi rahatlattınız. Devlette ki doktorlar maalesef öyle .. Doktoruma bir dahaki ay anca gidebilirim aama telefonla görüşeceğim bilgi verecek iğne vurul derse vurulacagım cok sağolun :)
Bize de yaz mutlaka doktorun ne dediğini 😉

Tutacak bu defa bak gör Allah ınizniyle ❤️

Aminn canım Rabbim kucaklarımızı boş bırakmasın

He ya sorma.. canım benim rahatına bak istersen aşkoloşko bile de yani sorun yok 😂

Hoşgeldin beybi özletiyosun kendini

Bak yaaa :sinirli: dostumuzu düşmanımızı gördük 😂😂

Zararlı değil aşko

Çokmuş kızz

Evet bebeğim şifa olsun

Ayyy sonuçların harika canım bu defa tutar Allah ın izniyle bak gör

Yardıırrrrr 😂

Tabisiii gebeyken içilen kahve bebeğin zekasını kuvvetlendirir

Hep beni ihmal ediyon bunlar hep bahane 😂 ben de siparişler için yün almaya çıktım bugün cuma mezarlığa gittim derken anca bu saat oldu

😂 hakkaten ya ya hamileysem ya hamile kalırsam diye yaptırdığım yazın saç bakımının üzerinden 6 ay geçti 😂

Canım tedavin hayırlı olsun inş bu ay gebe kalırsın 18-22 arası çatlatılıyor ama 13 ile gebe kalanları da gördük :) çat iğnesi vurunca büyüme durmuyor zaten çatlayana kadar büyümeye devam ediyor sadece kontrollü çatlamış oluyor. Günde ort 2 mm büyüyor yumişler

Canikom biz deiyiyiz adeti bekliyorum tüpe başlıcam :KK76:

Sen de hep yemediğim şeyler yapıyon size gelmeye korkuyom aç kalırım diye 😂😂

Anamm o kadar oldu mu kız e niye teste başlamadın 😂 aksiyon sıfır sende bu ay

Ayy hiç çalışmadığımız yerden geldi soru 😂

Yeminle rezil oldum herkese 😂

Evliliğimi bitireceksiniz köpekoslar 😂😂😂😂
Ay korkudan yaklaşamıyoruz ki 😂😂😂 doktor yasak demedi ama ne olur ne olmaz 😂😂

He ya sorma.. canım benim rahatına bak istersen aşkoloşko bile de yani sorun yok 😂

Zararlı değil aşko

Çokmuş kızz

Evet bebeğim şifa olsun

Yardıırrrrr 😂

Hep beni ihmal ediyon bunlar hep bahane 😂 ben de siparişler için yün almaya çıktım bugün cuma mezarlığa gittim derken anca bu saat oldu

😂 hakkaten ya ya hamileysem ya hamile kalırsam diye yaptırdığım yazın saç bakımının üzerinden 6 ay geçti 😂

Canım tedavin hayırlı olsun inş bu ay gebe kalırsın 18-22 arası çatlatılıyor ama 13 ile gebe kalanları da gördük :) çat iğnesi vurunca büyüme durmuyor zaten çatlayana kadar büyümeye devam ediyor sadece kontrollü çatlamış oluyor. Günde ort 2 mm büyüyor yumişler

Kuzu balık aşırı seviyorum. Her hafta yiyeceğim illaki😍

bu arada rubella ıgg daha önce geçirilmiş enfeksiyon demekmiş yani kızamıkçık yada kızamık geçirmişim.. ıgm olanlar geçirilen enfeksiyon demekmiş mevcut zamanda .. toxoplazma da genel de çiğ et ve et ürünleri, pastörize edilmemş süt ve süt ürünleri ve kedi yada kümes hayvanlarının dışkısıyla teması halinde bulaşırmış daha bir çok yazısı var aklımda kalanlar bunlar.. buda geçiriliyorsa eğer düşüğe sebebiyet veriyormuş... ben bunuda geçirmişim yada hala geçiriyomm çnkü sonucu yüksek çkmış rubellaya göre :KK53::KK53: vallahi doktorluk alanında staj yapsak yeridir :KK70::KK70::olamaz:
Kız kimi çiğ çiğ yedin 😂😂gel balığa sen en iyisi 😂😂

Zararlı değil aşko

Çokmuş kızz

Evet bebeğim şifa olsun

Yardıırrrrr 😂

Bu hafta 4 gün işe gittim ya canım, test yapma isteğim kabarmadı😂
Ama yinede ovülasyon testleri yaptım düne kadar son 2si pike yakın koyu çıktı (yumurtlamadan sonra 5 6.günler) Ama elimde sadece 2 tane ovülasyon testi kaldı, oyuncaklarım bitti😔 onlarıda bikaç gün arayla yaparım, yenisinide almayayım diyorum, evde olmazsa yapmam kafam daha rahat olur.

Bu hafta 4 gün işe gittim ya canım, test yapma isteğim kabarmadı😂
Ama yinede ovülasyon testleri yaptım düne kadar son 2si pike yakın koyu çıktı (yumurtlamadan sonra 5 6.günler) Ama elimde sadece 2 tane ovülasyon testi kaldı, oyuncaklarım bitti😔 onlarıda bikaç gün arayla yaparım, yenisinide almayayım diyorum, evde olmazsa yapmam kafam daha rahat olur.
Bu sefer dayan canım test yapma. Testsizlik totemi yap bu ay 😍

Ay kızlar bide normalde olmayan bi belirtim var benim.
(Dün başladı)
Belim sanki 2 ye ayrılmış gibi ağrıyor.
Ve sağ kasığım eğildiğimde ağrıyor batıyor gibi bişey var içinde şişmiş gibi, her eğildiğimde oluyor.
Ayşem ben çatlama iğnesi olduktan bir kaç gün sonra öyle olmuştum. İbenim yumurta olgunlaşıp kiste çeviriyordu o yüzden iğneyi söyledim. Senin Pik olabilir mi ?

Ayşem ben çatlama iğnesi olduktan bir kaç gün sonra öyle olmuştum. Pik olabilir mi ?
Yok canım pik 1 hafta önceydi.
Ama bel pikten 3 gün sonra böyle oldu 2 gün geçti şimdi yine başladı. Pikten 3 gün sonra oturduğum yerden kalkamadım resmen 2 ye ayrılmış gibi ağrı çektim yarım saat geçmişti.

Yok canım pik 1 hafta önceydi.
Ama bel pikten 3 gün sonra böyle oldu 2 gün geçti şimdi yine başladı. Pikten 3 gün sonra oturduğum yerden kalkamadım resmen 2 ye ayrılmış gibi ağrı çektim yarım saat geçmişti.
Benim de öyle oldu işte. Hamile kaldığım ay. Hatta hatırlarsın belki 15. Gün ağrıya dayanamayıp acile gitmiştim. İnşallah senin içinde güzel olur yaa 🙏🏻🙏🏻 Dedim ya iğneden bi kaç gün sonra başlamıştı benim de.

X