Gebeliğe Hazırlık Ovitrelle sonrası 15. Gün test negatif sonradan döner mi

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

SevdaDen

Üye
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2021
45
2
23
Merhaba, ovitrelle den sonra 16. Günüm 14.günümde test yaptım ama tek çizgi çıktı sonradan pozitif döner mi? Yada olsaydı ikinci çizgi silikte olsa çıkar mıydı acaba?
Önce kanda görünür adet gününün geçmesiyle de testte çıkar diye biliyorum ama okuduğum birçok yorum 15. Günden itibaren çıkar diyordu...
Ben 30 günde bir adet görüyorum o yüzden mi çıkmadı acaba? Lütfen bana yardımcı olun. Umut var mı hala???

Merhaba, ovitrelle den sonra 16. Günüm 14.günümde test yaptım ama tek çizgi çıktı sonradan pozitif döner mi? Yada olsaydı ikinci çizgi silikte olsa çıkar mıydı acaba?
Önce kanda görünür adet gününün geçmesiyle de testte çıkar diye biliyorum ama okuduğum birçok yorum 15. Günden itibaren çıkar diyordu...
Ben 30 günde bir adet görüyorum o yüzden mi çıkmadı acaba? Lütfen bana yardımcı olun. Umut var mı hala???
Merhabalar, ben üç kez iğneyi oldum
Üçündede 17 18. Günler regl oldum
En son 6 ocakta oldum iğneyi
Doktorum 21 inde test yap dedi
Ben onada ben iğneden 17 18 gün sonra regl oluyorum genelde dedim ama
Bilimsel olarak çatlamadan 14 gün sonra regl olması gerekiyor
O zamanlar geç çatlamıstır ondan geç gelmiştir regl dedi
Sizin çatladığı teyit edildi mi usg ile

Merhabalar, ben üç kez iğneyi oldum
Üçündede 17 18. Günler regl oldum
En son 6 ocakta oldum iğneyi
Doktorum 21 inde test yap dedi
Ben onada ben iğneden 17 18 gün sonra regl oluyorum genelde dedim ama
Bilimsel olarak çatlamadan 14 gün sonra regl olması gerekiyor
O zamanlar geç çatlamıstır ondan geç gelmiştir regl dedi
Sizin çatladığı teyit edildi mi usg ile
Normalde kaç günde bir adet görüyorsunuz?
Zaten eşimde de bende de bir sorun yoktu çatlatma iğnesi yaptıktan sonra yumurta akı gibi bir akıntı oldu çatladı yani. Şuan 16. Günüm ve regl olacak gibi sırt ve karın ağrım var sancı gibi uğrayıp gidiyor 2 3 dakikada bir. Birçok kullanıcının yorumlarını okudum ve neredeyse hepsi normal adet gününde regl olur diyorlar 🤔

Normalde kaç günde bir adet görüyorsunuz?
Zaten eşimde de bende de bir sorun yoktu çatlatma iğnesi yaptıktan sonra yumurta akı gibi bir akıntı oldu çatladı yani. Şuan 16. Günüm ve regl olacak gibi sırt ve karın ağrım var sancı gibi uğrayıp gidiyor 2 3 dakikada bir. Birçok kullanıcının yorumlarını okudum ve neredeyse hepsi normal adet gününde regl olur diyorlar 🤔
29 30 değişiyor benimde
Bende hep normal regl tarihime yakın oldum
14 te olmadım hiç
Bizimde sebepsiz infertilite, bi sorun yok yani
Çatladığıda kesin ama nedense 14 te gelmiyor hiç bi zaman

X