Ovitrelle ve femara

Mutsuzprenses30

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2018
254
54
Kizlar meraba adetimin 4. Günü femara kullanmaya başladım günde 2 doz olmak üzere 5 gün kullandım sonra doktora kontrole gittim gittiğimde yumurtalarım 14 su sonra 2 gün sonra tekrar çağırdı doktorum 2 adet yumurtam varmış biri 18 biri 18,5 ve ertesi günü çatlatma iğnesi vurulmami söyledi doktorum Perşembe günü iğneyi vurdurdum iğne şuana kadar her hangi bi ağrı sızı yapmadı sadece çok yorgunluk ve halsizlik var. Arkadaşlar bu şekilde kullanıp gebe kalabilen var mı ?

Kizlar meraba adetimin 4. Günü femara kullanmaya başladım günde 2 doz olmak üzere 5 gün kullandım sonra doktora kontrole gittim gittiğimde yumurtalarım 14 su sonra 2 gün sonra tekrar çağırdı doktorum 2 adet yumurtam varmış biri 18 biri 18,5 ve ertesi günü çatlatma iğnesi vurulmami söyledi doktorum Perşembe günü iğneyi vurdurdum iğne şuana kadar her hangi bi ağrı sızı yapmadı sadece çok yorgunluk ve halsizlik var. Arkadaşlar bu şekilde kullanıp gebe kalabilen var mı ?
Herkesde etkisi farklı oluyor hiç etkilerine takılma sadecr oluruna bırak stres yapma rabbim tez vakitte kucağını doldursun insallah 😊

Bende haziranın 8 inde ignemi oldum.
5 gün famera ve Q-folin kullandim
Bugun igneden sonra 4. Günüm sabırsizlikla bekliyoum. 1 bucuk yillik evliyim
Pkolu oldugumu yeni ogrendim adetlerim cok duzenliydi,kilom filanda yok beklemedeyim

Pkolu oldugumu yeni ogrendim adetlerim cok duzenliydi,kilom filanda yok beklemedeyim
İğneden sonraki 16. Günüm dün test yaptım kaset tipi olanlardan tek çıktı adet olmayı bekliyorum

Bende 5 haziranda çatlatma iğnesi vuruldum ☺️ Günler geçmek bilmiyor Allah hepimizin kucağını doldurur umarım 🙏🏻 ☺️

Tüp bebek için mi acaba?

Merhaba kızlar bende famera kullanıp ayın 11 de çatlatma iğnesi yaptım. 1 yıldır bekliyoruz Fsh değerim 9 çıktı. İlaca başladık. Aşırı derecede kaşık ağırlarım var sizde de ağrı oldu mu acaba

Dün benim iğnemin 12. Günüydü ve sabah ilk idrarla test yaptım ilk 10 dakika silik gördüm . Akşam işten gelip baktığımda çok şaşırdım silik olmamakla beraber çok belirgin ikinci çizgi oluşmuştu . Bu sabah hemen hastaneye gidip kan verdim. Ama sonuç negatif . Çatlatma iğnesini ilk kullanışımdı. Üzüldüm umarım bundan sonra olur 🙏🏻

Eklentiler

• 1A0A9F3D-FAEE-4343-A8BD-265ADA79156D.jpeg
    1A0A9F3D-FAEE-4343-A8BD-265ADA79156D.jpeg
    116,1 KB · Görüntüleme: 83
X