Ovulasyon acil yorum

pandaaa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
206
148
Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız adetim 5 gün geçmişti beta baktırdım 12 şubatta 0,75 çıktı adet olamadım diye dün adet söktürücüye yani tarlusal başladım bugün bembeyaz akıntım oldu aşırı. ovulasyon testi iki farklı markadan ayrı ayrı çektim 3 saat sıvı almadan yaptım testi bilen yardımcı olabilir mi şimdiden sonsuz teşekkürler 🙏🏻

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    47,5 KB · Görüntüleme: 134

yirmiucmartguzelligi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2021
24
5
24
Kızlar ovulasyon testimi yorumlar mısınız adetim 5 gün geçmişti beta baktırdım 12 şubatta 0,75 çıktı adet olamadım diye dün adet söktürücüye yani tarlusal başladım bugün bembeyaz akıntım oldu aşırı. ovulasyon testi iki farklı markadan ayrı ayrı çektim 3 saat sıvı almadan yaptım testi bilen yardımcı olabilir mi şimdiden sonsuz teşekkürler 🙏🏻
Bende ovülasyon testi ile hamile kaldım bazen reglden hemen sonrada yumurtlama oluyor yumurtlama gününü ve çatlama günlerini değerlendirmeniz gerekiyor

pandaaa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
206
148

roseanne

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2013
840
416
Siz tekrar bi gebelik testi yapın 🤷‍♀️

pandaaa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
206
148

rumys

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
97
25
30
Bende ovülasyon testi ile hamile kaldım bazen reglden hemen sonrada yumurtlama oluyor yumurtlama gününü ve çatlama günlerini değerlendirmeniz gerekiyor
Yumurtlama günü zaten çatlama günü değil mi? Yumurtlama olduktan sonraki 24 saat önemli değil mi

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

rumys

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2021
97
25
30

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-12-2021

Hamileliğimin 7. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 233 gün kaldı.

Önümüzdeki 4 gün içinde bebeğinizin el plakları görünmeye başlayacak. Her bir el plağı elleri ve parmakları oluşturacak dokuları içermektedir. Bebeğinizin boyu yaklaşık 7-9 mm. Bebeğinizin plasenta gelişimi başlar.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : < 1gr.

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :65 Kg. Şimdiki Kilom :65 Kg.

pandaaa

Aktif Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Haziran 2018
206
148