Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon dönemi nedir? Ovulasyon testi nasıl yapilir?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Daha öncede oldu mu böyle yumurtlama görmediğin ? Olduysa değiştir evet innovita daha hassas bence de
Laboquıcte oldu hatta hamile kaldığım ay bile aynı böle olmuştu oda yumurta takibi ne rağmen denemek istemiştim bnde sıkıntı vardır demiştim hatta yine para sıkıntısından bundan mecbur qldım daha da tövbe

Laboquıcte oldu hatta hamile kaldığım ay bile aynı böle olmuştu oda yumurta takibi ne rağmen denemek istemiştim bnde sıkıntı vardır demiştim hatta yine para sıkıntısından bundan mecbur qldım daha da tövbe
İnşallah en kısa zamanda hayırlısıyla muradına kavuşursun 🥰

Bnde yapl istiyorum bu testi ama hic hic anlamiyorum 3 gun iliskiyemi gircez cift cizgi koyu cikinca
Adet bitimi test yapmaya baslamalisiniz her gün ayni satte 12 ile 16 arasinda bir saat secin hep o saatte yapmaya ozen gosterin. Test yapmadan 2 saat oncesi sivi alımını birakmalisiniz. Testlerin uzerine saat ve tarih kaçıncı gun olduklarini yazin ve atmayin karsilastirmada karisiklik olmasin. Buraya test fotolarını atarsaniz yorumlamada yardimci olurum

Kizlar merhaba ovulasyon testi ile hamile oldugunu ögrenen varmi acaba ne kadar dogru sonuç verir bilgisi olan yardim edebilir mi acaba Aselece Aselece

kızlar 27-29_30 unu değerlendirdik sizce durum ne yardımınıza ihtiyacım varrrr🙋‍♀️

Eklentiler

• 69E4CFCC-DA48-4101-AFCE-17F017B08C10.jpeg
    69E4CFCC-DA48-4101-AFCE-17F017B08C10.jpeg
    109,8 KB · Görüntüleme: 51
Mümkünse bir gün daha değerlendirin inşallah olur hayırlısıyla

Aselece Aselece yaa canim nasilsin cok cok uzun zamandir girememistim seneler once bize cok emegin oldu cok derdimizi dinledin yardimci oldun allah razi olsun bebem 1 yasina girecek neredeyse hala hayal gibi geliyor. Girmisken yazmak istedim ve arkadaslara umut olsun dedim her sey icin tekrar tesekkurler. Oglan buyumustur seninde😊

kızrlar moralım cok bozuk yumurtam catlamamı ovulasyon testı de yaalan soyluyor bana 26mm olmus dr ıgne verdı vurdurdum ama benım ıcın cocuk konusu bıttı cok buyuk yumurta dollenıcenı sanmıyorum artık
Merhabalar sonucunuz ne oldu acaba 😊 benimde bubay 25 ve 26 mm yumurtalarim vardi da doktor catlamak uzere demisti ama internette kist e doner falan diyorlar tedirgin oldum🤦‍♀️

Aselece Aselece yaa canim nasilsin cok cok uzun zamandir girememistim seneler once bize cok emegin oldu cok derdimizi dinledin yardimci oldun allah razi olsun bebem 1 yasina girecek neredeyse hala hayal gibi geliyor. Girmisken yazmak istedim ve arkadaslara umut olsun dedim her sey icin tekrar tesekkurler. Oglan buyumustur seninde😊
Bende uzun suredir giremedim canim yeni gordum mesajini. Oyy masallah kuzuma saglicakla büyüsün rabbim uzun omur versin. Oğlan büyüdü maşallah benimde 2 yas +2 aylik oldu ikinciyi düşüncem galiba artik. Bakalim nasip insallah

Bende uzun suredir giremedim canim yeni gordum mesajini. Oyy masallah kuzuma saglicakla büyüsün rabbim uzun omur versin. Oğlan büyüdü maşallah benimde 2 yas +2 aylik oldu ikinciyi düşüncem galiba artik. Bakalim nasip insallah
Aselace merhaba beni hatırlamazsın muhtemelen bir selam vermek ıstedım cok yazdım buraya şimdi ikizlerim var sizler nasılsınız

Aselace merhaba beni hatırlamazsın muhtemelen bir selam vermek ıstedım cok yazdım buraya şimdi ikizlerim var sizler nasılsınız
Hatırladım seni oyy maşallah kuzucuklara saglucakla buyusunler cok sevindim ömürleri bahtlari güzel olsun böyle haberler almak cok mutlu ediyor beni

Kuzum ben 3 aylık hamileyim bu yüzden bilgilerimi burda paylasiyorum ovu testi yapmıştım hamile oldugum ay. Rabbimin izniyle hamile olmak isteyen herkese bu bilgilerle yardimci olucam elimden geldigince Gerisi takdiri ilahi..
Merhaba üzerinden çok zaman geçmiş ama benim testimi de yorumlar mısınız 20 ocakta yaptım t çok silikti

Eklentiler

• IMG_20230122_112236.jpg
    IMG_20230122_112236.jpg
    62 KB · Görüntüleme: 24
X