Gebeliğe Hazırlık Ovulasyon gebeliğe hazırlık

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Fatma__4224

𝔹𝕒ş𝕝𝕒𝕟𝕘ıç: 𝟡𝟝.𝟠 ℍ𝕖𝕕𝕖𝕗 : 𝟞𝟝
Kayıtlı Üye
24 Mart 2021
1.285
4.965
22
Merhaba bayanlar ben tedavi görüyorum 4 yıldır evliyim doktorumun verdiği famera adlı ilacı 5 gun kullandım 10. Gun doktora gıttım yani dun sol yumyrtan gelişmiş 14.5 m diğeri de 16.5 m felan dedi sonra ilişki önerdi dun ovulasyon testi yaptım yukarıdaki çıktı bugunde iki cizginin rengi de aynı acaba yumurtlama mı gördüm yoksa çatlama felan mı dun gece ilişki yaşadık
Bundan 2 ay önce test yapıyordum hiç bir şekilde ovulasyon a rastlayamadım hep yukarıdaki gibi silik silik belli olmayacak şekilde cıkıyodu bilgisi olan lütfen yazabilir mi 🤗🤗
IMG_20210828_151748.jpg

O geçen ayki o zaman ilişki önerdiği demi,daha yeni bittiyse
bu ay yeni başladın o zaman anca koyulaşmaya başlar o zaman yapmaya devam et.

O geçen ayki o zaman ilişki önerdiği demi,daha yeni bittiyse
bu ay yeni başladın o zaman anca koyulaşmaya başlar o zaman yapmaya devam et.
Hayır daha dun gittim doktora bu ay içinde ilişki önerdi 20 eylule kadar adet görür iseen tekrar gel adet görmezsen gebelik testi yap dedi femara kullandım 5 gun 10. Gun ise doktora gittim hamilelik şansı var ama olmayadabilir hazırlıklı olun herşeye dedi

O zaman yumurtalar baya büyükmük o boyutta şimdide günde normalde 2 mm büyür erken yumurtlıyacaksın o zaman
dikkatli yap testleri birdende koyulaşabilir.

İnşallah canım benim bende bekliyorum
İnternet den baktım gunde 1yada 2mm olarak büyür felan diyor inşallah çatlama gerçekleşir ve hamile kalabilirim 🤲🏻🤲🏻
O zaman yumurtalar baya büyükmük o boyutta şimdide günde normalde 2 mm büyür erken yumurtlıyacaksın o zaman
dikkatli yap testleri birdende koyulaşabilir.

ovuladyon trstini nezaman yapmaya baslafiniz
Valla bayadır yapmıyorum canım ozmanlar doktora gittiğim gün yaptım yani 27 agustos ve 28 agustos da yaptım bir iki gun daha devam ettim okdar ama gebelik olmadı. O aydan sonra klomen kullandım yine gebe kalamadım. Bu ay yine femara kullanıyorum 18 Ekim'de kontrol var eger bu ayda gebe kalamazsam tüp bebeğe başlayacağız

X