Ovulasyon testi gebelik

mrshnozcm

Üye
Kayıtlı Üye
9 Kasım 2021
173
68
27
Kızlar selam, bat 17 kasım gözüküyor uygulamaya göre ama ben genelde uygulamadan 1-2 gün önce olurum. Bugün 2. Kez bu testi yapıyorum reglime ortalama 3 gün var yumurtlama mı gözüküyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim 🤗

Eklentiler

• 7EED8DAC-8C75-4164-AA7C-7A5AF00613DD.jpeg
    7EED8DAC-8C75-4164-AA7C-7A5AF00613DD.jpeg
    63,9 KB · Görüntüleme: 73
Elinizde gebelik testi varsa yapın o şekilde olup gebe olduğunu öğrenenler de var

Kızlar selam, bat 17 kasım gözüküyor uygulamaya göre ama ben genelde uygulamadan 1-2 gün önce olurum. Bugün 2. Kez bu testi yapıyorum reglime ortalama 3 gün var yumurtlama mı gözüküyor ? Yardımcı olursanız çok sevinirim 🤗
Bugün yarın olur canım 4 gun üst üste değerlendir

peki bir şey daha sorabilir miyim :)) ovulasyon testi ile gebelik sonucu öğrenenler olmuş o nasıl oluyor ?

Arkadaşlar merhaba sabah bu testi yaptım baktım negatif bir daha bakmadım sonra da kayınvalideme Gittim geldiğimde böyle olmuştu sizce pozitif mi

Eklentiler

• 37C21C8B-5115-44CE-BDAA-FEB9245B83A6.jpeg
    37C21C8B-5115-44CE-BDAA-FEB9245B83A6.jpeg
    89,8 KB · Görüntüleme: 60
Arkadaşlar merhaba sabah bu testi yaptım baktım negatif bir daha bakmadım sonra da kayınvalideme Gittim geldiğimde böyle olmuştu sizce pozitif mi
Bes dj içinde çıktıysa evet ama saatler sonra çıkan sonuç geçersiz cnm maalesef negatif gecikme çoksa tektarla

Canım benim öyle olmuştu çıkmadı sabahleyin kalktığımda tekrar gözüme çarptı hafif ikinci çizgi kan vermeye gittiğimde beta 34 tü yok yeni olduğu için silik çizgi çıkmıştı bence tekrar testinizi yenileyin takip edin

Kızlar silik olsa evet ama baya baya koyu yani ne zman çıktığına dair de bir bilgim yok gelince gördüm

X