Ovülasyon testi günde 2kere mi yapılır

Neden geç başlamışım yani,normalde verimli günleri de adetten 14 gün sonraya falan olur diye biliyorum
Çünkü yumurtlama her ay aynı gün olmuyor aylarca 17.gün yumurtlama gördüm bu ay adetimin ertesi günü 8.gün gördüm o yüzden adet bitimi başlaman gerek günde bir kez 12 den sonra mümkünse 2 saat sıvı alımını keserek yapmalısın

Çünkü yumurtlama her ay aynı gün olmuyor aylarca 17.gün yumurtlama gördüm bu ay adetimin ertesi günü 8.gün gördüm o yüzden adet bitimi başlaman gerek günde bir kez 12 den sonra mümkünse 2 saat sıvı alımını keserek yapmalısın
Ay şimdi anladım ,çok teşekkür ederim ya valla aydınlandım 🥺☺️Tamam günde 1 kere yaparım o halde yoksa test yetmiyor her güne 😀 çok teşekkürler,umarım bu ay işe yarar artık ☹️

Kızlar bu ay ilk kez ovülasyon testi yapıcam, adetim bittikten 10 gün sonra başladım ama günde 2 kez yapmak zorunda mıyız?
kuzum o adet dahil 14. gün. adetin başkangıç gününden 14.gün. sen adetin bittikten 10 gün sonra başladıysan ve döngün 28gün falanda muhtemelen kaçırdın. bide ben bazen 10. gün bazen 12. gün yumurtlama görüyorum değişiyor o yüzden adetiniz bittiği gün başlarsanız daha kesin olur.

kuzum o adet dahil 14. gün. adetin başkangıç gününden 14.gün. sen adetin bittikten 10 gün sonra başladıysan ve döngün 28gün falanda muhtemelen kaçırdın. bide ben bazen 10. gün bazen 12. gün yumurtlama görüyorum değişiyor o yüzden adetiniz bittiği gün başlarsanız daha kesin olur.
Yok bende adetten itibaren 10 gün olarak saymıştım,bitince değil . Bi anda moralim bozuldu naptım ben diye 🥹

Neden geç başlamışım yani,normalde verimli günleri de adetten 14 gün sonraya falan olur diye biliyorum
her kadında aynı değil. kimisi adet bittiği ertesi günü yumurtluyo kimisi 40 gün sonra. akıl sır ermez. o yuzden gerçekten şansa bırakmamak lazım sonuçta her kadın 14.gün olsa ovulasyon t esti diye bişey olmazdı hayatımızda

her kadında aynı değil. kimisi adet bittiği ertesi günü yumurtluyo kimisi 40 gün sonra. akıl sır ermez. o yuzden gerçekten şansa bırakmamak lazım sonuçta her kadın 14.gün olsa ovulasyon t esti diye bişey olmazdı hayatımızda
Evet kesinlikle 11. Günde başladı benim yumurtalık tarafında ağrılarım

Kızlar ben adetten 10 gün sonra başladım testi yapmaya ,birinde 5dk falan bekledim test silik çıktı sonradan bi baktım baya koyulaşmış,iki çizgi de aynı koyulukta yani, ve ben o günü değerlendiremedim,sonradan silikleşmiştir diye düşündüm ama ciddi anlamda kafaya da takmaya başladım ya kaçırdıysam o günü diye,bu ne demek olur yardım eder misiniz ,ilk defa yapıyorum testleri

Birde ilk başlarda sabah 12,30 gibi yapıyordum testleri ve içtiğim sıvıya çok dikkat edememiştim ilk kez yaptığım için bilmiyordum ,o zamanlar böyle koyu çıktı, sonradan hep saat 3te yapmaya başladım ,sıvı alımına dikkat ederek ama bunun kadar belirgin çizgi çıktığını görmedim ☹️

Kızlar birşey sormak istiyorum,ben bu ay daha yeni kullanmaya başladım testi,ve 2çizgi tam aynı renk olduğu gün ilişkiye girmemişiz ama bir gün öncesi ve koyu çizginin 3.günü girmişiz. Şimdi yemi yeni anlıyorum testin nasıl yapıldığını ama sizce hamile kalma ihtimali var mı 1gğn öncesinden ya da çatlamanın 3.gününde girilen ilişkinin

X