Ovulasyon testi ile hamilelik öğrenen var mı kızlar nasıl oluyor

Sumeyye1242

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Ağustos 2018
31
12
28
Kızlar ovulasyon testi ile hamilelik öğrenenler var mı? Adetime 3 gün. Var. Bu sizde negatif mi pozitif mi ?

Eklentiler

• DF4AB780-E270-4766-A1F8-0292B9212D4E.jpeg
    DF4AB780-E270-4766-A1F8-0292B9212D4E.jpeg
    94,1 KB · Görüntüleme: 107
Yeterince koyu değil c kadar koyu veya c den daha fazla koyu olması lazım. Hafif koyluluk dalgaları regli öncesi olabiliyor
Yeterince koyu değil c kadar koyu veya c den daha fazla koyu olması lazım. Hafif koyluluk dalgaları regli öncesi olabiliyor.
Yaa ben yeni evliyim anlamıyorum da nette gördüm denedim teşekkür ederim 😊

Yaa ben yeni evliyim anlamıyorum da nette gördüm denedim teşekkür ederim 😊
Yinede bu tez gebe olup olmadığınızı kanıtlamaz. Pikler: tamamen döllenmenin erken ya da geç olmasıyla alakalı hormonun idrara geçme süresini etkiliyor. Öncesinde testlerde olumsuz cıktığında doğruluk payını regli belirliyor.😊 Rabbim nasip etsin

Kızlar ovulasyon testi ile hamilelik öğrenenler var mı? Adetime 3 gün. Var. Bu sizde negatif mi pozitif mi ?
Benim ki T cizgisi koyu cikmisti gebelik olabilir dediler regle birgun kala yapmistim diger gun regl oldum ovulasyon testi dogru sonuc vermiyor

Ovulasyon çok nadir doğru tutuyor boşuna umitlendirip gebe sanıyor insan kendini. Adı üstünde yumurtlama testi. Gebelik testi ile bakın.

Benimde şimdi ovulasyon testim bu şekilde çıktı .50 günü geçkin süredir adet olamıyorum .düzensiz oluyordum hep zaten yumurtlama dönemindemiyim bilemedim.yorumlarmısınız

Benimde şimdi ovulasyon testim bu şekilde çıktı .50 günü geçkin süredir adet olamıyorum .düzensiz oluyordum hep zaten yumurtlama dönemindemiyim bilemedim.yorumlarmısınız
Ben en son 9 temmuzda adet oldum 27 ağustosta koyulaşmaya başladı 28 29 dayumurtladım 30 da da çatladı. Yumurtluyorsundur.

Eklentiler

• IMG20210901183020.jpg
    IMG20210901183020.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 36
X