Ovülasyon testi ilk kez kullandım

selambensim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2022
52
10
28
Merhaba kızlaaar:) yeni evliyim ovülasyon testi ile yumurtlama dönemimi görmek istedim. Yaptığım testleri yükleyeceğim. 3. ve 4. testte yumurtlama görünüyor değil mi? İlk kullanımım olduğu için emim olamadım. Bilgilerinizi bekliyoruumm💞

Eklentiler

• 5FF5785F-3862-4BA8-88CB-B23D3CCED585.jpeg
    5FF5785F-3862-4BA8-88CB-B23D3CCED585.jpeg
    217,5 KB · Görüntüleme: 73
Merhaba kızlaaar:) yeni evliyim ovülasyon testi ile yumurtlama dönemimi görmek istedim. Yaptığım testleri yükleyeceğim. 3. ve 4. testte yumurtlama görünüyor değil mi? İlk kullanımım olduğu için emim olamadım. Bilgilerinizi bekliyoruumm💞
Yumurtlama ve çatlama olmuş görünüyor değerlendirdiysen bu günleri tmaamdır işlem 😊

kizlar benim LH testinede bakar misiniz 14 Kasım 21.45de yaptım silik çıktı, bugün 15 Kasım 11.22de yaptım dahq belirgindi, yumurtlama dönemim bugün mü acaba? Yada teste devam mi etmeliyim belim ve karnimda batmalar var emin olamadım.

Yumurtlama kaç gün aralığında sürüyor peki bu durum normal mi? Çok teşekkür ederim bu arada verdiğin cevaplardan dolayı canım🙏🏻
Canım ben aylardır araştırdığım kadarıyla söyleyim 2 en fazla 3 gün sürüyor diyorlar. Böyle üst üste pik çıkması genelde pcos olanlarda oluyormuş

X